שלום לך

בגת

New member
שלום לך

[בס"ד היי זאת דידי... (אם את זוכרת ..) כתבתי לך פה על בני בן ה- 4 שיש לו רגישות יתר.. וכו'. והמלצת לי על תמציות.. אז באמת הלכתי איתו למטפל דרך המרפאה הוא הביט גם על הרגל שלו התמציות שנתן לו הן: צ'יקורי+ ווילנאט+ קראב אפל+ וירויאן+הולי+ ווילד אאוט ילדי כבר שבוע נוטל את התמציות ומה שמוזר לי שהמצב ניהיה יותר גרוע
איך זה יתכן.. אני יודעת שישנן ריאקציות לאחר הנטילה לתמציות מסויימות אבל ישנה הרעה בהתנהגות לחלוטין הוא יותר רגיש, בוכה מכל דבר בקיצור אין שיפור כללל... רציתי לדעת אם זה מצביע על משהו (אולי לא מתאים לו הטיפול)? אולי אני צריכה לחכות עוד (זה לוקח זמן?!) המטפל אומר שזה גורם לקיצוניות בהתנהגות שרוצים לטפל בה.. כלומר אם רגיש אז הופך ליותר רגיש וכו'... זה נכון?! פשוט אשמח לעוד חוות דעת..
תודה דידי

Balancedflow

New member
../images/Emo140.gif צהריים טובים דידי,

לגבי חלק מהתמציות, אני בהחלט מסכימה עם המטפל, והן גם התמציות עליהן הייתי אני ממליצה לאור הדברים שסיפרת. לא ממש ברור לי למה הפורמולה מכילה CRAB APPLE, ו- WILD OAT (שהיא, אגב, תמצית השבוע שלנו), אבל אני מניחה שהמטפל יודע למה הוא המליץ עליהן. הייתי שמחה אם היית משתפת אותנו במה שהמטפל אמר על הממצאים כפי שהם משתקפים בכפות הרגליים. לדעתי ומנסיוני, ההחמרה במצב נובעת מתמצית ה - HOLLY, שהיא תמצית לא פשוטה, ואחת מהריאקציות שלה היא אכן התדרדרות למראית עין, אבל אני יכולה להרגיע אותך ולומר לך שעל פי רוב ההחמרה הזו לא אורכת על שבועיים - שלושה, ואז בד"כ מתחיל להראות שיפור ניכר, עם זאת, חשוב בתקופה זו להיות יותר רכים ונגישים לילד, כיון שהתהליך הזה מן הסתם קשה לו הרבה יותר מאשר לכם. אני הייתי מלווה את הטיפול ברפלקסולוגיה ודמיון מודרך על מנת להקל על הילד את התהליך, ולתת לו הרגשה של בטחון ויציבות. אני בטוחה שגם לכם לא קל, אבל ברגע שאתם מתחילים לקבל עזרה, אתם כבר על המסלול הנכון. אני מחזקת את ידייך, ואשמח לשמוע עידכונים ולענות על שאלות נוספות.

בגת

New member
היי תודה על התגובה

בס"ד תודה רבה, אני מבינה שזה לוקח זמן.. ואני אכן תומכת בו מאוד .. המון מחבקת ומדברת איתו על מה שמרגיש.. הוא החליט שהוא רוצה להחליף את אחותו באח.. ואחרי זה החליט שהוא רוצה לתת אותה לחבר שלו מהגן.. הסברתי לו שאחות לא מחליפים ולא נותנים בגלל שאז אמא ואבא יהיו מאוד עצובים (וגם אחרי כמה ימים יכול להיות שגם הוא..) ושהיא מאוד חשובה לנו כמו שהוא חשוב לנו ויש לי בלב מספיק אהבה לשניהם.. וכו' וכו'. אני מקווה שזה מחזק אותו.. בקשר למטפל שהתבונן בכף רגלו אני לא ממש שאלתי למה זה.. אבל הוא פשוט בדק את הגמישות ונגע בכף רגלו וקבע שאכן הוא ילד מאוד רגיש . בנוסף אתמול הוא חלה.. התחיל אצלו חום ובלילה הקיא והיום הקאות.. (יכול להיות שזה קשור לתמצית..?!) נקיון הגוף וכאלה.. מעניין.. בכל אופן אנחנו מחכים לשיפור.. אם יהיה.. בעזרת השם.. תודה

Balancedflow

New member
כן דידי,

בהחלט יכול להיות קשר בין התמציות שנתתם לילד (במיוחד ה CRAB APPLE וה - HOLY) שעשויות להחליש אותו ולגרום לו לחום ולהקאות, אני רק מקווה שזה נגמר או לפחות בשלבי סיום, כיון שבכל זאת, אחרי הכל הוא ילד, ואנחנו לא רוצים שהוא יסבול לאורך זמן. שיפור יגיע, בוודאי, זה רק עניין של זמן, ואני חושבת שכאן כדאי שגם את תעשי עבודה עם עצמך של חשיבה חיובית ויצירת מציאות, וברגע שאת תתחזקי יהיה לך יותר מעצמך להעניק לו, ואת לא תרגישי שהוא שואב ממך אנרגיות, וגם לא תטילי ספק בתהליך. נשמע שאתם בדרך הנכונה, תעדכני אתנו בהמשך, אנחנו פה...

היי, זה עמנואל, אם את זוכרת

אם תרצי לקבל תשובה גם ממני או אם יותר נח לך לא לשמוע דעות שונות אז גם תשרשרי כאן ותודיעי לי על החלטתך.

בגת

New member
../images/Emo13.gifאני פתוחה להצעות..רק אל תציע להתגרש שוב..

בס"ד..
חחה.. מה שלומך עמנואל? התגעגעתי..

אם את מראש קובעת איך העצות אמורות להיראות

סימן שאת לא מחפשת כלל עצות אלא חיזוקים לדעות שלך... וזה לא תפקידי, לא בפורום ולא בחיים. אני לא מכיר אותך וגם לא את הילד, מהניסיון הקצר שלי תרשי לי בכל זאת להגיד שלא מספיק לתת לילד פרחי באך, את משפיע עליו (בין היתר בתגובות שלך... לא רק במילים)... עד שלא תביני שאין "יותר מידיי מגע"... עד שלא תביני שאם הילד מחפש מדע סימן שחסר לו ואם הוא עייף סימן שלא ישן מספיק (אפילו אם את חושבת את ההפך)... עד שלא תביני שלילדים יש רק זכויות ולהורים רק חובות כלפיהם... עד אז אין הרבה סיכוי שהילד "יבריא"... יש סיכוי סביר שעד שלא תטפלי בעצמך לא תוכלי לעזור לילד (כפי שכתבתי לך בשרשור הקודם)

בגת

New member
לקחתי

בס"ד אבל בלי כל קשר הילד שלי .. סתם לידע הכללי מקבל מעל ומעבר ויותר אך לפעמים ...ולמרות זאת.. כן זה קורה שזה לא מספיק.. מסיבה מסויימת שאני יודעת ובטוחה שזה גם נובע בעיקר מאחותו.. אז לטפל בעצמי...? לא בטוחה.. לא אני זאת שמקנאה בילדתי .. אלא הוא.. ולא עליי זה משפיע אלא עליו... ולכן יכול להיות שזה גורם לכל ההתנהגות הזו מסביב, אז בחרתי לטפל בו.. במה חטאתי?! לא יודעת.. יכול להיות שמושלמים לא נהיה.. אלא השאיפה להיות כאלה. בכל אופן.. לקחתי גם את מה שאמרת.. לא יזיק :) למרות שלא זאת הנקודה העיקרית.. תודה ביי

אין לך מושג אם הילד מקנא או לא...

בסה"כ את מבינה את ההתנהגות שלו על פי העדפות, האמונות והפילטרים שלך... יש סיכוי שאת לא מפרשת נכון את ההתנהגות שלו. יש סיכוי שלא חשבת על כל זה לפני שהתחלת להביא ילדים חדשים לעולם. יש סיכוי שאת זקוקה לטיפול... במה חטאת? על פי באך יש 2 טעויות בסיסיות: הפרדה בין הנפש לבין הגופים שלנו התאכזרות וגרימת נזק לאחרים ולעצמנו וישנם 2 טעויות גורליות על פי באך: לא לכבד את הנפש לפעול נגד היקום על פי באך יש 7 מחלות ראשוניןת: גאווה רוע לב שנאה אהבה עצמית חוסר ידע חוסר יציבות חמדנות זה המידע, מה תעשי איתה תלוי רק בך.

בגת

New member
לא תמיד ההורים אשמים בהכל

בס"ד אני אימו , חיה אותו ואיתו ולאמא יש אינטואציות רבות שזאת אחת מהן זה דבר לגיטימי (לא הבאתי את זה מהחלל...) שהוא מקנא לאחותו יש עובדות והוכחות בשטח שזה כך.. וכולנו רואים זאת.. לדוגמא כל פעם שאני ניגשת לאחותו ומדברת איתה הוא בא ומתחיל לצרוח לידנו ומפריע לי ליצור אינטרקציה עימה... מה זה?... לא קינאה..?!... כולם רואים את זה כמוני לא רק אני שמתי לב לכך.. עמנואל איך אתה היית מפרש את זה לו היית לידי.. מעניין אותי לדעת.. נתתי לו את כל מה שהוא מתהווה לו, אהבה אין סופית (שהיא טיבעית אגב.. אתה יודע זה בא לי בטבעיות..) ביליתי איתו לחוד וחיזקתי אותו עם שיחות.. מה לא. אני לא צריכה שתצטט לי פה את דר' באך.. אנו בני אדם.. הלוווו.. אין לי שאיפה להיות מושלמת.. וגם לא רוצה להפוך את בני למושלם.. רציתי סה"כ לעזור לו.. על איזה התאכזרות אתה מדבר..?! נזק לאחרים..?! כל מה שאני רוצה זה לגדל אותו עם המון אהבה.. ואם הוא חווה איזשהו קושי מסויים.. אני בתור אמא המחוייבות שלי בין שאר מחויבותיי הם לנסות לחפש גם דרכים לעזור לו מעבר למה שכבר ניסיתי לעזור בעצמי.. למה לא?! ומי אמר שאני לא טיפלתי בעצמי.. ועשיתי המון .. (את זה לא אפרט פה..) אתה לא מכיר אותי. לפני הכל לפני העיצות ולפני הציטוטים.. ..יכולת לפנות אליי בשאלה, "לפני שאת רוצה לטפל בילד .. טיפלת בעצמך.. ניסית?! אז היית מספרת לך.. שכן! בכל מיני דרכים! שנינו מסכימים שההורים גם צריכים טיפול. אבל מי אמר שלילדים אין בעיות אינדיבידואליות משל עצמם בלי כל קשר להורים שמשפיעות על סביבתם.. טיבעי. כל אחד ובמה שהוא צריך עזרה. לילדים אין בעיות ?! הילד שלי זקוק לאהבה- מקבל הילד שלי זקוק לתשומת לב- מקבל. מעל ומעבר. בשביל כל הילדים בכל העולם! הילד שלי עייף- ישן צהריים מבקש לישון כבר מ19:30 ועדיין מקרין עייפות (נו מה.. אז זה בגללי?!???...) אולי חסר לו ברזל?! לא יודעת.. אבל לא הכל קשור להורים. לפעמים הילד צריך עזרה בלי כל קשר לאיך שההורים מגיבים, עושים או מחנכים.. מה עושים .. מחפשים את הדרכים לעזור לו בכך.. בשביל זה יש את כל הרפואה המשלימה..

הורים.

שלומות לבגת בסד. החובה והאחריות הגדולה של להיות הורה בעינייך ובעיניי כנראה כל כך שונים בעינייך ובעיניי עד שאת לא מסוגלת לקבל שיש גישה אחרת... הגישה של באך למשל (אנו בפורום של פרחי באך, אם אני לא טועה) רפואה משלימה / אלטרנטיבית / או בכל שם אחר... כלל לא קיימת על מנת לפתור את הבעיות שהרפואה הקונבנציונלית לא מסוגלת לפתור, היא קיימת על מנת למנוע את חוסרי-הנוחיות (מחלות) האלו. בעיניי, כל מה שאת עושה זה להמשיך להצדיק את עצמך: את בסדר, הילד לא. ושוב בעיניי, לעניות דעתי בלבד, ועל פי איך שאני מבין את הכתבים של באך (בין היתר) את ובעלך הגורמים העיקריים למצב שבו נמצא הילד.

בגת

New member

בס"ד..

בגת

New member

בס"ד..

למעלה