שלום לכוווולללללםםםם!

איציק78

New member
מזל טוב על הפרום החדש שלנו

מנהלים ראוים לשבח . נירה 63 ונעמי הצפונים שולטים עכשיו כל המפגשים יהיו בצפון מהיום ...........

איציק -תודה../images/Emo140.gif

נישמח אם יהיו מפגשים בצפון ובכלל ובכל מיקרה אתה מוזמן אלינו לצפון מתי שתירצה שמחה שאתה כאן נעמי.

והינה גם אני פה

שיהיה בהצלחה לנירה ולנעמי. נקווה שעברנו את הגל הגדול ושמעכשיו יהיה נעים וטוב כמו שאנחנו באמת אוהבים

ritosh

New member
איזה יופי!../images/Emo140.gifשתי נהדרות מנהלות ../images/Emo50.gif

שלום לכוווולללללםםםם!../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

ההודעה הזו היא בשמי ובשם נירה: קיבלנו על עצמנו לנהל את הפורום החדש הזה ולעשות כמיטב יכולתנו להוביל בדרך צלחה. הפורום יצליח אם נלך כולנו , כל פעיליו ומשתתפיו, יד ביד בשיתוף פעולה, סבלנות, הערכה לזולת ,וכבוד הדדי אנחנו מבקשות לתת לנו יד , שיתוף הפעולה עם הנהלת תפוז ובעליו חשוב לכולנו , נשמור כולנו על תקנון הפורומים. במקרה של ספק-לשאול. והכי חשוב: "ואהבת לרעך כמוך"-שהוא הבסיס להכל. אוהבות אתכם , נירה ונעמי.

A N N 7

New member
../images/Emo50.gif../images/Emo49.gifברכות לך גם נעמי פסי../images/Emo24.gif

אנה תני תגובה רק על הבלבול שיש. עוד קומונה? עוד פורם מבקשת רק הסבר קטן תודה חני חג שמח ומועדים לשמחה

אהובותי!

המון המון בהצלחה בניהול הפורום החדש איןלי ספק שחזרנו לדרך המלך דבר ראשון - נתינתינו הינה עבודת קודש לקהילה ולשם כך נעמדנו על הרגליים האחוריות ואני שמחה שהצלחנו אני לשרותכן תמיד, בכל זמן, מקום ושעה וכעת.... רצה לשנות את החתימה... ו- לעדכן מה קורה איתנו, מה יש, מה חסר ועוד המון תודה לכולם על הכל, בטוחה אני שאני כותבת זאת בשם המנהלות החדשות ובשם כל האנשים היקרים לנו ביותר- משפחת הפורום שלנו שהינה תפארת פורומי תפוז!
עד השמיים וחזרה,

למעלה