שלום לכולכם!

אני: (שוב מרשה לעצמי לענות)

בת 23. הוא קצת פחות. יש לי חבר 9 חודשים. אוהבת אותו מאד מאד.
והוא רוצה לנסוע עוד כמה חודשים לחו"ל לטייל (ואני מתחילה לפחד מעכשיו...)

מטפל

New member
שרשור מעניין מאוד

הזוגיות זה המכלול של כל מה שאנחנו מכירים מיחסינו עם עצמנו, של הורינו עם עצמם, של הורינו וסבינו בזוגיות שלהם, של סך כללי הזוגיות של כל מי שאנחנו מכירים כולל כל מה שאנחנו שומעים מחברות טובות ומאנשים מסביבנו, כל מה שראינו כסוגי יחסים של זוגיות וכו וכו. ולכן זה כל כך קשה, כל כך מורכב, כל כך יפה, כל כך כואב, כל כך מסעיר, מאכזב, מכעיס, מלהיב, מרטיט .............................................................................................................................................. וכל כך יפה ומלא תיקווה. אלון

yupy9

New member
אני ב"מקום טוב באמצע" כנראה... ../images/Emo13.gif

שנינו בני 29, יחד כמעט שנתיים וחצי ונשואים 3 חודשים...

יעלעל

New member
גם אני רוצה...

בת 39, נשואה 18 שנה לבן זוג מקסים. ארבעה ילדים. ובניגוד למה שכתבו כאן קודם, לא הפסדתי חבר אחרי החתונה. יש אמנם קצת חיכוכים פה ושם אבל עדין אנחנו חברים (חגגנו לא מזמן את יום החברות שלנו, 23 שנה...). התחלנו מוקדם אבל שנינו מרגישים שהרווחנו בגדול. סה"כ טוב לי מאוד במערכת שלנו. יעל

גפן27

New member
ואני? מי אני? מה אני?

למרות שכבר שטחתי קורותיי ברחבי הפורום, אני אתמצת גם כאן, למען הדורות שלא הכירו את הודעותיי..
גפן, בת 28. נשואה מאז גיל 24, גרושה מאז גיל 25. (שאריות מערכת יחסים של 9 שנים). כעת נמצאת ב"פרק ב'", חיים ביחד בבית קטן וחמוד עם כלב מקסים שהוא בעצם אהבת חיי. זהו. בינתיים.

למעלה