שלום לכולם, איזו קהילה נחמדה!!!

שוגי13

New member
שלום לכולם, איזו קהילה נחמדה!!!

עברה לי מחשבה בראש אולי להקים קהילה שכזאת ואני שמחה שכבר הקדימו אותי! אז נעים מאוד, אני שרון, אמא של איה בת שבעה וחצי חודשים. אנחנו כבר כמעט ארבע שנים בחו"ל- שליחות של הבעלול איש היי-טק. גרנו שלוש וחצי שנים ברומא
ושם נולדה איה, ומהראשון בפברואר אנחנו מתמקמים באמסטרדם לשנתיים. בינתיים אנחנו כבר ארבעה חודשים גרים במלון דירות בגרנובל שבצרפת (דיי סיוט), מחכים שהבעלול יסיים איזשהו פרוייקט. שיהייה לכולם יום חמים ונעים בכל רחבי הגלובוס

Gefen

New member
היי שוגי, ברוכה הבאה אלינו..../images/Emo168.gif

טוב, הגיטרה זה בהשפעת ההופעה של להקת "שבע" שהיתה הערב במלבורן, חוויה מעלפת, ואם בא לכם לקרוא אותה תקראו בפורום השני... מה שרציתי לאמר לך שוגי זה דבר ראשון ברוכה הבאה, גם לי יש תחושה נפלאה שהמקום הזה יהיה לנו יופי של מקום מפגש ואני שמחה עליו.. רציתי גם לספר לך שגם שאנחנו גרנו במשך חודשיים במלון בארץ (מלון ממש לא מלון דירות), כשהיינו בין שני "רילוקיישנים" מטעם העבודה, בין ארה"ב לאוסטרליה... אז יש לי נסיון עשיר בלגור בבית מלון עם הילדים, איך הנסיון שלך? איך הילדים מסתדרים שם? זה לא מוזר לכם לגור במקום אירעי תקופה כל כך ארוכה? אנחנו היינו בסוויטה נפלאה, ונהנינו מכל רגע, גם כל צוות המלון הפך לנו למשפחה, אפילו קציני הבטחון במלון התאהבו לנו בילדים ועשו לנו בייביסיטר חינם אין כסף.. גפן מוסרת לילה טוב..

למעלה