שלום לכולם... אני חדש בעסק

כבר אמרתי לך!

אין לי צלמניה!!! אביגיל!!!
תגידי לה! היא משכה לי בצמות!
נקראתי לדגל, -פורג´ עכשיו נזכרתי שרציתי להגיד לך אבל אמרתי לוקח את דברי חזרה תרפי מהם! תני לי לקחת אותם בחזרה! אאאאאאארררררגגגג טוב, תשאירי אותם אצלך- אין לי צלמניה -פורג´, עם רגל רדומה

../images/Emo9.gif את בטח אומרת את זה לכולם

מזה חששת? איי איי איי המחנכת תחשוד שהוא ממציא לו חברים דימיונים? אבוי! ילד בכיתה ב´ ממציא אנשים שלא רשומים אצלה
מה נעשה איתו? הוא לא שפוי! בחייאת יא פארנואידית
מקסימום המחנכת תחשוב שבא אליך איזה גבר מיסתורי
היא נשואה...
פורג´, שיצאה לו הודעה מוזרה משום שנכתבה בשעה

העקשנית

New member
אביגיל-אני הייתי מאפשרת לילד לרשום../images/Emo24.gif

את שם אביו בכל מקום שהוא רוצה!!!! ולא מתערבת לו בדבר הזה! כי סך הכל יש לו אבא. לא מערבת אותו בכלל בעניין הטפסים הרשמיים וכו´, כי זה לא צריך לעניין אותו. למורים מסבירה שמבחינה רשמית אין לו אב, כי הילד בא לעולם מחוץ למסגרת הנישואין, ואם אינו רשום בתעודת הזהות של האב-מסבירה שהאב לא מכיר בילד באופן רשמי, ושהוא חי בחו"ל-וזה הכל!!! אף אחד לא אמור לגלות או לעשות הקשר בין בנך לבין אביו במיוחד כשההוא גר בחו"ל.וגם אם זה יתגלה-זאת בעייה של האבא, ולא שלך! מספיק לחות ולהסתתר! זה מכביד גם על הילד. זו דעתי. תתחילי להיות קצת יותר אגואיסטית בעניין הזה. הילד שלך לא צריך לחיות בשקר ולא בסודות.

תודה על היחס

שלום לך אביגיל! כרגע כמו כולם תקוע מול המרקע עים החדשות העצובות...
את ההסבר למצב מבטיח לאחר כך!

מאי19

New member
שלום

אם אתה צריך כל מיני מידע על גנים וכאלה בת"א אני בהחלט יכולה לספק לך שמות. וחוץ מזה, אפילו שאני חדשה בפורום הזה ממש כמוך, אני יכולה להגיד לך שקשה היא החד הוריות. ואתה בהחלט ציפור מוזרה בעיני, בהיותך אבא חד הורי. ובטח אין הרבה כמוך, אז אני בהחלט מתפעלת.

הי מאי ../images/Emo8.gif

היי מאי תודה על ההצעה!!! אני גר בר"ג... מחפש לו גן באזור הזה. חייב להתחיל לעבוד בקרוב, אני איתו כבר 9 חודש צמודים צמודים.. אני ציפור מוזרה גם בעיניי אבל נו, למדתי לקחת אחריות על מעשיי
קשה קשה! מצדיעה
לכול החד הוריות במדינתנו!!! ועכשיו עד שהקטן יהיה בן 18 אני חלק מיכם.... ובשמחה

באו אלי בצו 8 בחג. ../images/Emo104.gif

בחול המועד דופקים על דלתי. ראש הצוות גיוס, "שלום אחי מה נשמע? אופסס צו 8" אמרתי אין בעיה אני בא... רק תשלח קודם 2 חיילות בתפקיד בייבי סיטר! על מה אתה מדבר שואל... לקחתי אותו למיטת בני הקטן. נפרד לשלום. ןעכשיו אני חייב לקטנצ´יק... תמיד חשבתי שהוא יהיה חייב לי. בן שנתיים והוא בטח לא ישכח לי את זה!!! אז קניתי לו אחלה של
כשהוא ער אני משתגע מימנו כשהוא ישן אני מתגעגע.

מאי19

New member
אוי אוי אוי

הצו שמונה הזה. מכירה את ההרגשה הזאת שאני מתה כבר שהיא תלך לישון וכשהיא ישנה אני עומדת בחדר שלה ומסתכלת עליה ובא לי לאכול אותה. זה קשה ומתוק בו זמנית. אני אשאל היום בגן שלה על גנים ברמת גן. תדע לך שגן זה דבר נהדר לכל הצדדים. גם הוא יהנה מזה מאוד. הבת שלי בכל אופן הרוסה על הגן שלה. אני מביאה אותה והיא אומרת לי "אמא לכי". ולי יש חיים משלי עד השעה ארבע.

אבא של

הג´וניורינים הגדולים שלי , גם הוא היה חדורי (הם גדלו אצלו). והוא היה איש צבא קבע כל השנים. זכור לי במעומעם שאכן יש התחשבות בצה"ל באבות חדוריים במיוחד במצבים כאלו. אבל גם לא חסרו זמנים שהם נאלצו להישאר לבד שעות ארוכות ומזל שקצת גדלו , בינתיים ומזל שהיו גם פיתרונות אחרים לשעת מצוקה שכזו ,כמוני וכמו אמא שלי וכמו תמיד , מטפלות , שמראש היו מוכנות להישאר שעות ארוכות לשעות אחרי ביצפר . (ולפעמים גם חיילות ביביסיטר
) בתקופות שהיו ממש חירום , כמו מלחמת המפרץ , היה ברור שהם איתי לאורך כל התקופה , כשהוא נעלם לימים רבים. מעניין , האם לאנשים רגילים , שאינם אנשי צבא קבע , אבל משרתים עדיין במילואים למשל , האם ,יש איזה סידור "רשמי" עם הצבא? |זה נורא משונה הצורך הזה להעיר אותם כשהם ישנים , בשביל החיוך והחיבוק והגעגוע והצורך הזה שהם ילכו לישון כבר כשהם ערים והצדיבלים של השובבות הורסים את האזניים
| תגיד , הוא ישן לבד או איתך במיטה?

כן, הם מתחשבים!

הצבא מתחשב, הם אפילו לא התווכחו איתי,האמת שאים היה מישהוא קרוב מהמשפחה שיכול להשאר איתו, אז אולי כן הייתי מתגייס בכול אופן סיכמתי איתם בשיחה טלפונית יזומה שלי שאים יהיה צורך, בגיוס הדחוף הבא אני ידאג לקחת את בני להוריי ואתגייס. לשאלתך אביגיל, הוא ישן לבד, מידי פעם הוא קורא בשמי, אני עונה לו, והוא מופיע לפתע במיטתי, זה קורה בדרך כלל בן 4 ל 5 בבוקר, משהוא לא מובן, כמו שעון קוקיה. מאי- תודה על המאמץ! הוא אכן זקוק לגן ודחוף... כרגע הוא לא מסוגל שלא לראות אותי בטווח ראיתו הקרובה.... להתקלח, או לשרותים בשבילי זה רק שהוא ישן... מין פחד איום שהנה ואני הולך לו ולא חוזר, אני מקווה שגן יפתור לו את זה.

מאי19

New member
תשמע טוב

אנחנו לא מכירים, אבל אני מפצירה בך לא ללכת למילואים. אם הם מוותרים עליך אז יופי. הבן שלך צריך אותך יותר. אל תעזוב אותו. אני חייבת ללכת עכשיו, אבל אשוב קצת יותר מאוחר עם תשובות לגבי הגן. אל תלך למילואים.

מאי19

New member
הי אתה../images/Emo8.gif

תראה כמה מאוחר חזרתי. אמא שלי היתה עם הילדה שלי. סבתא זה המצאה מצויינת. רק שאלה. יש סיכוי שתכניס אותו לגן בתל-אביב? כי יש לי גן פשוט מושלם בשבילו. לגבי גנים ברמת גן. רק מחר. מצטערת. אני מותשת לגמרי. תסלח לי ?

מאי גם אני פה עדיין../images/Emo41.gif

קצת רחוק ת"א הפקקים בבוקר ובחזור.. הוא יחנוק אותי

למעלה