שלום לכולם, אני מבקש פרטים על אורה גולן

אסתר84

New member
הי נורית

יש שיטות שמטרתן העלאת תכנים מהתת מודע. בקונבנציונלית זה היפנוזה.. ובלא קונבציונלי שיטות שדי דומות רק לא דורשות תואר של רופא. יש ריברסינג למשל. ברפלקסולוגיה יש טכניקה שנקראת מטאמורפוזה. עבודה הפסיכואנרגטית .

amirjob

New member
שלום לכולם, אני מבקש פרטים על אורה גולן

האם הטיפול יעיל והאם כדאי ?

Brombit

New member
ניסיתי, לא ממש השפיע ../images/Emo115.gif

הייתי אומרת שאולי לא בדקו לי את הדברים הנכונים כי הם קצת מקובעים (מקובעות בעצם), ואם היו בודקות את העניינים הספציפיים זה היה משפיע, אבל אי אפשר לדעת. מהתגובות שראיתי (לא הרבה) ראיתי שזה בערך חצי שזה עזר להם מאוד וחצי שלא עזר בכלל

אשמח אם תפרטי מה קורה שם

כי בתקופה האחרונה עולה השאלה הזו כבר מספר פעמים בפורום אז בעצם יש גלים למה שהיא עושה או משווקת. עדי

Brombit

New member
מה שידוע כבדיקת שריר, אני מתארת לעצמי

דיווח: המטפלת נותנת למטופל לומר משפט; כשכל המשפטים קשורים באופן כללי לכשלון או הצלחה; ודוחפת את היד כדי לבדוק אם יש בעיה. אם נראה שיש, מתחילה בשאלות ש'מופנות ישירות למערכת הרגשית' על הגיל שבו היתה חויה שגרמה לבעיה, ואח"כ על מהות הרגש באותו גיל וממה נקלט היא בודקת אם מגע (של המטופל בעצמו) בחלקי גוף שונים משפיע על חוזק השריר ביד בהתאם לזה היא נותנת למטופל להניח יד אחת על מקום מסוים, והשניה על המצח, ודופקת עם אצבע בין המצח לאף תוך כדי שאומרת "תדמה את עצמך בגיל X עם תחושת XXXX שנקלטה מ-X"

Brombit

New member
עיינתי שם רבות

אבל מה שכתוב שם לא ממש אומר יותר מדי... ומן הסתם לא אובייקטיבי

אסתר84

New member
שבת שלום

אני רוצה לשאול אוך האם את חושבת שהקושי שלך להכנס לשיחה עם אנשים והקושי שלך ליצור קשרים חברתיים עומד בפני עצמו? כלומר יש לו מקור אחד ולפיכך פתרון אחד? ביי אסתר

Brombit

New member
אני לא יודעת מה המקור שלו... ../images/Emo115.gif

אני מחפשת כל מיני פתרונות

אסתר84

New member
היי

את לא יודעת מה המקור שלו .. כי המקור שלו הפך להיות כמו שורש עם סעיפים. את תיארת מצב שיכול לנבוע מימלא מקורות. נכון ללכת לכיוון של העלאת התת מודע.. אך לעיתים הנשמה לא מוכנה עדיין וזה לא מתרחש .. לעיתים משהו אחר מתחיל להיפרם ופתאום מקבל תפנית... לכן הדרישה כי זה יקח זמן קצוב ומועט ... שמה את הבקשה שלך "מהיקום" ... בקשה להיפרד מקושי חברתי עמוק .. למשהו לא מדוייק.מוכנות תביא אותך למורה שלך. יתכן בדרך תפגשי גם כאלה שלא יהיו מורים לדרך אלה רמזים בצידי הדרך . יום טוב אסתר

למעלה