שלום לכולם- אשמח מאד לעזרה-שוקלת לעבור

שלום לכולם- אשמח מאד לעזרה-שוקלת לעבור

שלום לחברי הפורום, שמי יפעת, ואנחנו שוקלים להדרים, מהקריות למרכז. אנו שוקלים לעבור לכפר סבא, בראש ובראשונה בגלל ששמענו שהחינוך בה מצוין, ושנית מכיוון שלפי מחירי הדירות הנוכחיים, אנו סבורים כי נוכל לקבל בה תמורה טובה לכספנו, לעומת למשל רמת גן או הרצליה, בהם הנכסים ישנים ויקרים להחריד.(התקציב שלנו עד 1700000- האם לדעתכם מספיק לדירת 4-5 חדרים טובה? מה נחשבות השכונות טובות עם חינוך טוב?) מה שהכי מציק לי והייתי רוצה לשאול לגביו הוא ענין הנסיעות. בעלי עובד בבורסה ברמת גן ויוכל להגיע לרכבת, אולם אני מקווה למצוא עבודה באיזור רמת החייל. האם תוכלו בבקשה לומר לי, אם נניח אצא מהבית ב-7 וחצי, כמה זמן ייקח לי להגיע ממרכז העיר, או מהשכונה הירוקה לרמת החייל? האם קרבה לכביש 4 משנה הרבה בבוקר? מה ההבדל, למשל, אם אצא ב-7 מהבית לעומת 7 וחצי? המון המון תודה,(אם הכבדתי בשאלות אז נושא הנסיעות הכי חשוב..) יפעת.

motior

Member
לפקקים דינמיקה משלהם

אני גר לא רחוק מהקניון ויש ימים שבהם לוקח לי 20 דקות רק להגיע ליציאה מהעיר (עניין של 5 דקות לכל היותר כשאין פקקים - כמו למשל בשבת בבוקר) לעומת זאת יש ימים שבהם לצאת מהעיר לוקח לי 5 דקות, אבל אז עוד חצי שעה להגיע למורשה... בממוצע ברוב הימים כשאני יוצא בערך ב-7:40 לוקח לי 20-25 דקות להגיע עד מורשה - כשמתוכם כ-10 דקות בתוך כפר סבא. לכן אני ממליץ למצוא דירה קרובה ליציאה מהעיר
לגבי מחירי הדירות אני לא בקיא. לגבי החינוך - גם אנחנו יודעים שהחינוך בכפר סבא נחשב טוב, אבל באופן אישי מאוד מאוכזבים מבית הספר היסודי של ילדינו - ברנר - שנחשב לאחדהטובים ביותר בעיר...
עד כמה שידוע לי בי"ס אוסישקין נחשב הטוב מכולם (והבעיה העיקירת שלו היא האנטנות הסלולאריות בהוד השרון המוצבות קרוב אליו...) בהצלחה

למעלה