שלום לכולם, התייעצות קטנה..

hadastorm

New member
שלום לכולם, התייעצות קטנה.. ../images/Emo66.gif

אני נוסעת מחר לתל אביב וחשבתי להכין לי חולצה שקשורה לאלאניס.. בנתיים בחרתי לשים את התמונה של ה collection (המפורסמת עם היד, אם למישהו יש הצעות טובות יותר, אני אשמח למרות שזה נראה לי מגניב) ובנוסף אני רוצה לכתוב למטה משפט משיר של אלאניס, לא קצר מדי, לא ארוך מדי,ובעיקר שיאפיין את אלאניס. אממ.. אני אוהבת את הרוב בגדול של השירים שלה ככה שאני בהתלבטות קשה.. אם יש לכם הצעות למשפט יפה, שורה משיר שאתם הכי אהבתם או עוד משפט עם מילה ארוכה שאף אחד לא מבין אני ממש אשמח שתעלו לפה הצעות.
נ.ב- מבטיחה להעלות תמונה שלי עם החולצה והמשפט הזוכה ברגע שאוכל.. תודה מראש, הדס.

Rוית

New member
חוץ מהנדושים

שזה משפטים משירים מוכרים או כל שורה שהיא מTIWBG ממליצה לך לעבור על מאמרי הפורום שמכילים פירושים לשירים, אולי תמצאי שורה שגם הפירוש שלה מאוד מתאים לך.. משיטוט מהיר אפשר:
Do you see yourself in my gypsy garage sale ways? In my fits of laughter In my tinkerbell tendencies? In my lack of colour coordination
yes they`re in shock they are panicked you and your chronic them and their drama
you were uncomfortable in your own skin you were thirsty but mostly you were beautiful
need to find like-minded companions נשמח לראות תמונות בסוף! אם לא הייתי באמצע שיעור הייתי מחפשת עוד
אבל שוב, ממליצה לך להסתכל במאמרי הפורום..

AlanisJunkie

New member
רעיון מגניב.

גם אני חושב שכל שורה מTIWBG יכולה להתאים, תלוי למה את הכי מתחברת. אממ אני אחשוב על כמה שורות ואכתוב, לא בא לי סתם לכתוב משהו לא קשור:)

WundeRKind

New member
האהובים שלי:

1. heaven forbid average - זה אמנם לא משפט כ"כ גאוני כזה, אבל אני מאוד אוהב אותו, לא יודע למה
אני הייתי שם אותו על החולצה שלי
. 2. ועוד מאותו שיר.. fabulous freak of nature. 3. זה סתם נדוש ולא מיוחד, אבל גם אחלה: Citizen Of The Planet 4. why do you affect me? why do you affect me still? 5. This wouldn’t have happened if i knew then what i know 6. I don't think you unworthy , I need a moment to deliberate

o0Invisible0o

New member
מנצל"שת..

מסתבר שגם לאלניס יש טוויטר http://twitter.com/morissette האמת שהוא לא ממש מעניין וקצת יותר מדי אינפורמטיבי/רשמי.. אבל נו, זה גם נחמד ואולי ישתפר..

Rוית

New member
מה שכן, בפייסבוק שלה-

(שהוא זהה בתוכן לטוויטר ובטח לכל שאר האתרים שלה שמעודכנים די באותה צורה וכנראה גם ע"י אותו מעריץ שנשכר לשם כך
) - יש אלבומי תמונות מאוד יפים, בעיקר יש לה תמונות ממש מהממות מברזיל! אגב, בתמונות רואים גם שעוקבים אחריה עם מצלמת וידאו, מעניין אם זה משהו שנשמע עליו בעתיד או סתם חדשות מקומיות מברזיל או משהו כזה שעוקבים אחריה..

Rוית

New member
לצערי יש מצב..

אבל שוב, יכול להיות מאוד שזה מעריץ מתחזק את זה בשבילה.. אני אפילו די בטוחה בזה.

למעלה