שלום לכולם ונעים מאוד

noa1noa

New member
שלום לכולם ונעים מאוד

אני רווקה... ורוב חבריי כבר נשואים אתמול בערב היינו ביחד כמה חברים ושוחחנו עלהבאת ילדים לעולם אני חושבת, שמרגע שמתחתנים.. לפחות אצל האישה מתחיל מעין לחץ פנימי כזה לכיוון של ילדים כאילו החתונה היא מעין נקודת התחלה שרק ממנה מתחילים לחשוב על זה כאילו - לפני זה אין לגיטימציה לחשוב על זה בכלל ואחרי החתונה (אולי לא בחודשיים הראשונים) זה מתחיל להיות רלוונטי לרצות את זה לדוגמא - אני רווקה ועדיין לא ממש חושבת על זה - זה לא מעסיק אותי ואני מאמינה שזה היה מעסיק אותי לולא הייתי רווקה מה דעתכם?

Vdrums

New member
שאת בסדר, יש גם בחורות שחושבות על ילד

לפני חתונה, מספיק שהן במערכת יחסים. רווקות לא ממש חושבות על זה כי גם אין להם בן זוג פוטנציאלי, זה מקשה על לדמיין איך יצא הילד
נשים חושבות על ילד ומתחילות לדבר על זה אחרי חתונה כי זה שלב שבו הן מרגישות מאוד בטוחות בקשר שלהן עם בני הזוג.

noa1noa

New member
אז זה עין של ביטחון בקשר

זה מה שמחזק את הרצון לילד?

Vdrums

New member
כן, ובנוסף כל העניין של הקמת משפחה

שמתחילה, מה לעשות, בחתונה.

זמשוש

New member
מה בעצם את שואלת?

אם זה בסדר וטבעי שאת כרווקה עוד לא רוצה ילדים? אז כן, זה בסדר וטבעי.. בכל מקרה זה משתנה מבחורה לבחורה. פשוט הנורמה החברתית היא חתונה ורק אז ילדים, נראה לי שזה משפיע על המחשבה שלנו... אבל יש כאלו שרוצות ילד עוד לפני שהתחתנו/מצאו בן זוג (ואז כשמגיעה החתונה מתחילים לעבוד על מימוש הרצון) ויש כאלו שגם אחרי חתונה עוד לא רוצות ילד.

noa1noa

New member
אז אתן חושבות שזה לא נכון

שהרצון לילד לא מתחזק אחרי שאת כבר נשואה וזה אינדוידאולי - אצל כל אחת זה אחרת נכון?

למעלה