שלום לכולם! ו... תשובה

שלום לכולם! ו... תשובה

שלום לכולם! רק לפני שבועיים-שלושה בירכתי אתכם על גבי הקומונה ולשמחתי כבר אני כותב לכם שוב.. אבל הפעם בפורום שכל כולו על יוסי אזולאי. שמחתי מאוד לשמוע על פתיחתו של הפורום, זהו עוד חלק חשוב בהפיכתו של יוסי אזולאי לאמן מהשורה הראשונה, חלק שמוכיח עד כמה הוא ראוי להערכה ולשמחתי גם עם הזמן מקבל אותה יותר ויותר. כמו שניקי כבר עידכן, בזמנו הפנוי של יוסי הוא נכנס, עוקב ומודה מכל הלב על כל מה שקורה כאן. תאמינו לי שאם היתה לו האפשרות והיכולת הוא היה מודה לכל אחד מכם בנפרד... זו ההזדמנות לומר שוב תודה לאריאל (אל האור10), שעושה מעל ומעבר בכל מה שקשור ליוסי וב"ה בעוד מספר שנים אני בטוח שגם לו יהיה פורום ראוי (למי שלא יודע, אריאל זמר מצוין, כשרון ענק!) דודו, לשאלתך: הסינגל "פס ליום אחד" יצא באופן רשמי ביום ראשון וכולל בתוכו רצועה נוספת "D'ont woory baby"'. לסיכום, שיהיה המון בהצלחה וכמובן שאתם מוזמנים לעקוב אחר שידוריי, שם אני יכול להבטיח לכם שתוכלו לשמוע בתדירות גבוהה מאוד את... נחשו.. יוסי אזוולאי. שבת שלום! מוטי פרנסיס.

i D a N 16

New member
תודה רבה מוטי../images/Emo13.gif

מסכים איתך,אריאל בהחלט כשרון ענק,תמיד אמרתי

yo bo yo

New member
היי מוטי פרנסיס הגדול מרדיו י-ם

איזה רדיו שווה זה חבל"Z , בייחוד התוכנית מעורב ירושלמי שמוטי המוכשר ביותר שדרן התוכנית. כל הכבוד על הפרגון ליוסי אם זה ממך , מניקי או מכל אחד אחר.

השדרן הכי טוב ברדיו!!! ../images/Emo24.gif

תודה על הפרגון....
וכמובן תודה על המחמאות והפרגון התמידי ליוסק'ה!

מאי 406

New member
מוטי פרנסיס של רדיו י-ם?

וואי מגניב
אחלה רדיו ואחלה שדרן!

למעלה