שלום לכולם! טוב להיות בפורום...

שלום לכולם! טוב להיות בפורום...

היי, סליחה על הטרטור אבל יש לי מספר שאלות: - כרטיס סטודנט לא אמור להישלח הבייתה? אחרת למה ביקשו לשלוח תמונה עם טופס ההרשמה? - חופשי-חודשי סמסטריאלי משתלם אם נוסעים בשני אוטובוסים לאוניברסיטה? - האם זה וודאי ששיעורי הספורט הם לא חובה בשנה א'? ולסיום, יש מי שלומד\ת מדעי המדינה או ספרות או שניהם ומוכן\ה לחלוק קצת מניסיונו\ה? שבת שלום וסוף שבוע טוב!

salt of earth

New member
תשובות

1- כרטיס סטודנט עושים בשבוע הראשון בלימודים, בקומת ה 600 מוצבים עמדות של אגודת הסטודנטים ושם אפשר להצטלם ולקבל תעודה. אפשר לבחור בין לשלם 100 ש"ח דמי הרשמה לאגודה ולקבל תיק ויומן וכרטיס סטודנט של האגודה ואפשר פשוט לא להירשם לאגודה ולקבל תעודת סטודנט רגילה. התמונה זה לצרכים אחרים של בירוקרטיה למיניהם ולא משמשת לכרטיס סטודנט. כאשר תצטלמי בשבוע הראשון התמונה שלך תצא בערך יפה כמו התמונה ברשיון הנהיגה
אם את רוצה לקבל אישור סטודנט שזה בעצם הצהרה של האונ' שאת לומדת אצלם ומשמש לכל מיני בקשות למלגות, עבודה ראי פה 2- אין לי מושג 3- את חייבת לקחת קורס ספורט במהלך התואר ואפשר לבחור באיזה שנה לקחת. בד"כ עדיף לקחת בשנה הראשונה כדי לגמור עם זה כבר. אם החוג שלך מחייב אותך בקורס בחירה אז שווה לקחת קורס ספורט אקדימאי שזה גם קורס בחירה וגם שיעור ספורט חובה. אם לא אז תיקחי יוגה, הכי קל. בשום פנים ואופן לא להירשם לאירובי
4- אין לי מושג

salt of earth

New member
../images/Emo51.gif על המידע

כאמור הידיעות שלי מבוססות על מה שהיה לפני שנתיים

hilapi

New member
בכיף../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

זה ממש עדכון של התקופה האחרונה,אני שמעתי את זה ממחלקת ההרשמה.

כבשה200

New member
וואלה?? מוזר.. זה דווקא מאוד נחמד

בעיקר אם לוקחים סלסה או יוגה וכאלו

stkachov

New member
אני גם חושב ככה

מעניין אם אפשר להרשם ללא קשר לחובה. והאם זה אומר שאני אשלם יותר שכ"ל אם אני נרשם לקורסים שהם לא חלק מהמערכת שלי?

IdanXP

New member
מסכים. אני נהנתי. זה היה מאפשר לעשות...

משהו קצת שונה בזמן הלימודים. ולקחת "הפסקה" מהנה באמצע יום הלימודים.

IdanXP

New member
ד"א

הבנתי שבכסף שיחסכו משיעורי הספורט, יבנו בריכה. לא יודע אם זה נכון או לא, ועוד כמה שנים נהנה מזה, אבל זה מה ששמעתי.

yaeli008

New member
בכל מוסד יש אגדות אורבניות מהסוג הזה

ואגב, אני מצטרפת למצדדים בחוג סלסה. זה נהדר לזוז מדיי פעם אחרי ישיבה ככ ממושכת.

IdanXP

New member
אם את מתכוונת לבריכה...

אז זה ממש לא אגדה אורבנית. יש לי ידידה שעובדת כמזכירה באחד החוגים והיא זו שאמרה לי. "מידע פנים"

למעלה