שלום לכולם! יש לי שאלה...

שלום לכולם! יש לי שאלה...

חלמתי על בחור שאני לא אוהבת(אפילו מתעבת) ושבעצם כאילו אנחנו צריכים לצאת והוא צריך לנשק אותי(סיוט של חלום).מישהו יודע מזה אומר?

הכריש..

New member
אני חושב שאני יודע..

זה אומר שאת לא סובלת אותו ומחפשת אהבה אמיתית.. שלך הכריש.

הכריש..

New member
ועוד משהו...

אם את מחפשת אהבה חדשה ורצינית את מוזמנת לכתוב לי לאי מייל שלך..

לכריש במסווה של פותר!!!

כריש יקר, כריש חביב!!! מכל הים הגדול הזה שתפוז מספקת לך, דווקא בחרת לדוג לך במימי פורום זה??? אם בפתירת חלומות אתה מעוניין לעסוק, האגם הזה כולו שלך....אך אם במסעות דייג אחרי נימפות סהרוריות עסקינן...ובכן, לא בבית ספרנו זה, מצטער... רואה בכוכבים.

חוכם

New member
כריש יקר שובב וחביב

הזהר שלא ``תיפול/תתפס ברשת``. משחקים שכאלה אינם נאים ואינם יפים. נסה לשחק משחק אחר ואולי אפילו כדאי יותר במקום אחר. אנחנו שוחים לנו בשקט בים הפורום והתוספת הזאת לגמרי מיותרת בים שלנו. כל טוב לך, שחייה נעימה הרבה אור ואהבה.

לכריש!!

ובכן,אני חושבת שאהבה לא מחפשים מוצאים... כי כשרוצים משהו מסוג זה הוא אף פעם לא מגיע ישר. בכל מקרה, אם בא לך: [email protected] זה האימייל שלי!מיכלי.

הכריש..

New member
היי מיכלי..

אני שולח לך עוד 2 דקות הודעה לאי מייל אם לא קיבלת תכתבי לי אריק.

הכריש..

New member
היי מיכלי זה אריק..

יש לי קצת בעיה בשליחת אי מייל אם תוכלי להתקשר בערב 051871977 ביי

הכריש..

New member
אז תשאירי לי את הטלפון שלך..

ואני אתקשר והאי מייל שלי הוא מספר הטלפון שלי..

הכריש..

New member
היי מיכלי..

האינטרנט שלי הוא בפלאפון וכרגע יש בעיה בשליחת אי מייל תתקשרי...

לכריש שלא מקשיב(אולי בגלל המים)

כרישה הכריש!!! אני מבין שאתה לחוץ, אבל מה זה לחוץ להכיר מישהי. לא משנה מיהי או מהי, זה לא ממש מעניין אותך העיקר שהטלפון אצלך בבית יצלצל....נראה שאתה אוסף מספרי טלפון יותר משאתה מחפש מישהי באמת...... אז הנה עצה לך ידידי: תנסה לכתוב על עצמך או על חלומותייך יותר משורה אחת, אני חושב שזה יעזור לבנות להכיר אותך קצת יותר, מעצם העובדה, שאתה מחפש...... חוץ מזה, כבר כתבתי לך שבפורום זה לא מתעסקים בחיפושים אחרי החלק השני......ומשום מה אתה בוחר להתעלם.......אז.....בפעם הבאה פשוט האלץ לחסום אותך!!! רואה בכוכבים.

הכריש..

New member
היי מיכלי..

חשבתי שאנחנו מתחילים משהו אבל אם את לא מעוניינת אז לא חשוב ביי..

למעלה