שלום לכולם/ן
ילדתי

שלום לכולם/ן ../images/Emo24.gif ילדתי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא נכנסתי כחודש לכאן ולצערי אני רואה שנוספו לפורום אנשים חדשים. תמיד מקננת התקווה שיום אחד ייתמו סיפורי האובדן. ביום שלישי, 27.1 בשעה 19:15 ילדתי את בני בשבוע 28 במשקל 818 גר'. למי שלא זוכר/מכיר, סיפורי האובדן שלי נמצאים במאמרי הפורום. עוד אכניס את סיפור ההריון והלידה באופן מסודר בהמשך, בינתיים רק רציתי לעדכן ולעודד. הריתי הריון טבעי בניגוד לכל הסיכויים, עם רחם מצולקת ומלאת הידבקויות. היו לי דימומים בשבוע 6, 10, ו-12, היה לי חלבון עוברי לא תקין לחלוטין, בדיקת מי שפיר תקינה ומחיצה בשק ההריון שהתגלתה בסקירה המאוחרת. אני מוגדרת כסובלת מקרישיות יתר למרות שבדיקות הקרישיות שלי תקינות. הייתי עם סכרת הריונית והזרקתי 3 פעמים ביום אינסולין, היה לי לחץ דם גבוה ובעיות בזרימת הדם, היו לי צירים משבוע 17. כנגד כל הסיכויים העובר היקר שלי החזיק מעמד, אופזנו שוב ושוב, אובחנו בעיות בגדילת העובר, אך הוא החזיק מעמד עד שבוע 28 (שזה שבוע משמעותי לפגים), אז גילו עצירה בגדילה, שקלו מתי ליילד וכעבור יומיים גילו בעיות קשות יותר בזרימת הדם אליו וכן בעיה שמסכנת אותי. הוחלט ליילד, מכיוון שאכלתי, חיכו שהאוכל יירד ואז ינתחו. בינתיים המוניטור הראה ירידות דופק מפחידות כשהיו לי צירים והוחלט להעביר אותי לביקורת בחדר צירים עד הניתוח. כאמור נולד בונבון ששקל 818 גר', כעת הוא נושם לבד עם תמיכה קלה של לחץ אויר ובסיוע חמצן, מקבל חלב שאני שואבת עבורו ונלחם על חייו. שמו איתן מכיוון שהיה איתן בדעתו להשתרש ברחם הפגוע ולהחזיק מעמד ואנו מצפים ממנו להמשיך ולהיות איתן במאבק על חייו. החזיקו לו אצבעות בכדי שיהיה סיפור הצלחה ופרק סיום אופטימי בסיפורינו ולא.....

חנה6

New member
ואני אתפלל עבור איתן

שיתחזק ויגדל ולהוריו שתעברו בקלות את ימי הפגיה ותזכו לחבק אותו בקרוב בביתכם.

אני נפעמת בכל פעם לגלות את הכוח שלך

קודם כל חיזוקים לאיתן שיישאר איתן וייגדל וייצמח. שנית אני רוצה לחזק את ידיך על כל דרך התלאות האלו שאתם עוברים במטרה לגדל ילדים. נראה לי שאתם זוג יוצא מן הכלל עם כוח אדיר ותהיו הורים נפלאים לשלושת ילדכם שזכו במשפחה נפלאה. חיזקו ואימצו ומזל טוב להולדת איתן.

המון תודה על כל המילים החמות

החיים חישלו אותנו ונתנו לנו לגלות את הכוחות החבויים בנו.

מישמיש7

New member
מתפללת ומחזיקה אצבעות חזק

שלומית היקרה, אכן אני זוכרת אותך מהפורום. מתפללת חזק בשבילכם ומחזיקה את כל האצבעות. אכן מגיע לכם שהפעם זה ייגמר בטוב. תחשבי רק חיובי, ואיתן הקטן יישאר איתן ויגדל לתפארת. ממני מישמיש

תודה,

לגבי חשיבה חיובית, תמיד האמנתי בה. כשאכתוב את סיפור ההריון והלידה של איתן אפרט יותר, אך רוצה לאמר לך שהשתמשתי המון בחשיבה חיובית ואף עשיתי בהדרכה צמודה היפנוזה שמאוד עזרה לי לשמור על השפיות ועל האופטימיות בהריון המסובך הזה.

נוריה

New member
שלומית היקרה, תפילותינו עימכם!!!

בחרתם שם מדהים ומחזק! לא רק הוא איתן בדעתו אלא גם את ובן זוגך הינכם איתנים באמונתכם וביכולתכם! אנא עדכני. וכל הכבוד לך על רסיסי הזהב שאת שואבת עבורו! אוהבת הדס

תודה לך,

כפי ש"תמיד איתנו" מצטט מהכרטיס שלי- החלטנו במודע ובאופן רציונאלי- כי "החיים הם מה שאתה עושה מהם". החלטנו לא להישבר לרסיסים או יותר נכון לאסוף את הרסיסים לאחר המפלות ולהישיר מבט למציאות ולצעוד קדימה. בינתיים איתן מגלה נחישות דומה.
ורסיסי הזהב הללו- (אהבתי את הכינוי)- הם המקסימום, מךלבד מגע ודיבור שאני יכולה לעשות עבורו כעת. מכיוון שאני מאמינה בחשיבותם אני ממשיכה ככל שאוכל. תודה על תפילותייך.

שלום שלומית...../images/Emo140.gif

כפי שלמדתי ממך..."החיים הם מה שאת/ה עושה מהם". תמיד חיזקת את כולנו כאן ברגעים לא פשוטים, לכן כעת כשאת ודאי בדאגה לשלומו של איתן, ממליץ לך להיות אופטימית כפי שאת מטבעך... מאד מאד מתפלל עבורך ועבור איתן שכשמו ימשיך להיות במצב איתן! הוא קיבל אמא נהדרת ומשפחה נהדרת ויש לו את כל הסיבות הטובות... חיבוק חזק של חום וציפיה לשלומו הטוב של איתן היקר יקר, ממני, תמיד איתנו

תודה רבה לך על מילותייך החמות

והמרגשות! אנו מאוד אופטימיים ואיתן בינתיים מאוד איתן
והוא אמנם מאוד יקר לנו. נראה לעי שאנשים בפורום שלנו, כמו גם בפורום אימוץ בו אני פעילה, יודעים הרבה יותר מאחרים עד כמה ילדינו הם יקרים.

עידית ר

New member
מתפללת

תהיו חזקים מתפללת בשבילכם ולאיתן הקטן שתקבלו רק כח להמשיך הלאה והרבה בריאות ליבי איתך

nura67

New member
הוי יקירתי ממש כנגד כל הסיכויים

כברת דרך כה ארוכה עברת ואכן אם צלחתם את הדרך עד כאן אז תדעי שההצלחה כבר ממש כאן. אני ממש מרוגשת ומתרגשת לשמוע על הלידה של הגבר איתן שכשמו כן הוא. אני מחזיקה את כל אצבעותיי {רגליים וידיים} שאיתן היקר יחזיק מעמד וישמין ויתמיד במאבקו. אני מקווה שהשנה האזרחית הזו תביא בחובה רק הצלחות ורק סופים מוצלחים וטובים ואופטימים, אז תאמיני בכל כוחך שהפעם את יוצאת מביח עם איתן בזרועותייך. מחבקת אותך בכל הכח ומתפללת כל יום לשלומו של הגבר שאין לי ספק שיהיה נופת צופים יקר למשפחתכם. אוהבת נורית

חברה יקרה עד למאוד../images/Emo24.gif

כבר אמרתי לך שאני מאוד אוהבת אותך?
המון המון תודה על הכל. אני בהחלט מאמינה שלא ירחק היום ונצא עם איתן בזרועותינו הביתה. שוב, תודה!

שלומית יקרה מאוד

קראתי בהתרגשות רבה את מה שכתבת. אני רוצה לאחל לכם המון מזל טוב. שאיתן יגדל ויגשים את שמו, שתמיד תהיו בריאים וחזקים. אני ממש ממש מחזיקה לכם אצבעות. "לא קלה היא דרכינו" אבל אני מקווה שבסוף תסתכלו על כל התקופה הזאת בסיפוק של "ניצחנו". המון אושר, בריאות ושמחה. לכולכם. מחכים לשמוע את שאר הסיפור ועל הסוף הטוב (חמסה חמסה
) יעל

למעלה