שלום לכולם (
+ התנצלויות)

Sigal H

New member
שלום לכולם (
+ התנצלויות)

אחרי תקופה ארוכה (מדי
) אני חוזרת לעצמי ולדברים הגיוניים ואליכם. אני יודעת, לא הייתי צריכה להיעלם כך (לא כל שכן לא למחוק הודעה שמאוד לא במקומה, וגם על כך אני מתנצלת מאוד). המסקנות מופקות ברגעים אלה ממש.

מה קרה איתי בזמן שנעלמתי מכאן? אני כותבת בכנות, מקווה שייסלח לי. האפילפסיה חזרה לשטח באדיבות מזג האוויר (ברקים, ריצוד עלווה ברוח) והחדשות (סירנות והבהוב אורות רכבי חירום), והמוח מתפקד רק חלקית. אני נרדמת בשעות מוזרות (זה אחד הסימנים של אחרי התקף) ודי מחוקה רוב הזמן, וזה לא מסתנכרן עם הזמנים (הבלתי צפויים) שבהם הגוף שלי מתאבן ואני לא יכולה לזוז, מה שקורה יותר ויותר (סתיו... סתיו... סתיו...
). זה כולל להקליד או לדבר בטלפון, וכשכבר יש לי כוח - המוח כיבה את האור. אשריי שלפחות כאבי הסתיו בשליטה, בלי הקנביס הרפואי אני לא יודעת איך הייתי שורדת. ולכל זה תוסיפו עומס רגשי ענק - מהסוג הנפלא, ובכל זאת עומס. תקשורת עם המון אנשים זרים למישהי שרגילה לחיות עם עצמה בלבד זה לא אתגר פשוט, וככה, למרבה הצער, יצא שקצת הזנחתי את החברים שלי ואתכם. אני ממש ממש מתנצלת שזה בא על חשבונכם
זה לא היה בכוונה. סליחה.

בכל אופן, עכשיו שהאירוע מאחוריי (אספר מהחיוכים שאספתי בו אם תרצו להאמין שוב בטוב לב אנושי), נשאר רק להתמודד עם היומיום

(אגב, מצאתי את המילה המדוייקת ביותר להציג אותי ואת מחלותיי במקום ״יש לי״ או ״אני חולה ב-״: אני מתמודדת עם)

זה זה, ומה איתכם?
בימבו - מה שלומך ושלום ידייך? ומה שלום החברה? (מקווה מקווה מקווה שהשתפר
)
ויויאן - איך את מחזיקה מעמד?
פנינה - מה קורה איתך בימים טרופים אלו, ובכלל?
נטע... - איך הולך עם השחייה, עם הכאבים?
וכל מי שלא כתבתי, סלחו למוח קצר הזיכרון שלי וספרו גם מה שלומכם ואיך הולך כאילו שאלתי אישית

שוב סליחה, חופן חיוכים וכמעט-שבת-שלום,
סיגל

פנינה21

New member
חיבוק ענק ועדכון

לא יודעת אם סיפרתי לפני חודש היה אירוע מלחיץ בעבודה..
זה בדיוק חודש אתמול

מה שנשאר מזה כרגע זה העובדה שהרגל שלי ובכלל צד ימין כואב נורא וברור לי שזה מלחץ .יש ימים טובים יותר ויש פחות .. אני בסדר אבל אחרי תקופה ארוכה שהשימוש בתרופות היה ממש מינמלי פתאום אני תלויה בתרופות שוב וזה מציק לי.
חוץ מזה שעות השינה שלי התחרפנו לגמרי אני ישנה כמו ילדה קטנה עכשיו זה סביר כבר אבל לפני שבוע עוד הלכתי לישון לפני 9 בערב והיה לי קשה להישאר ערה בימים שהייתי חייבת אחרי 8-9 בערב.
אני בעבודה למרות כל זה ואם יצא משהו חיובי מהחודש הזה, זה לגלות שיש לי חברים מדהימים.
נכנסתי הביתה לפני כשעתיים יש לי את הלילה לנוח ולהתארגן ..
העומס בעבודה הוא טוב ורע..טוב כי אין לי זמן לחשוב וזה מתאים לי עכשיו.

Sigal H

New member
היי

צר לי על ההחמרה הזו, מקווה שהמצב ישתפר שוב ובקרוב

לא זוכרת את סיפור האירוע המלחיץ, את מוכנה לספר? רק אם מתאים לך להיכנס לזה שוב.
&nbsp
והשינה הזאת, היא קשורה לעלייה בכמות/מינון התרופות? אולי אפשר לעשות עם זה משהו?
&nbsp
חופן חיוכים ושבוע מקסים שיהיה

פנינה21

New member
סיפור ארוך

העבודה שלי גורמת לזה שמדי פעם אני נמצאת בתוך הבלגן שמגיע אחרכך לחדשות.. הפעם היה יותר מפחיד וזה שיבש אצלי את המערכות לגמרי ..

אני לא יודעת איך פותרים את ענין שעות השינה יש מחזוריות לענין אחר כלאירוע מלחיץ וגם כשיש החמרה עם הרגל (כן זה לפעמים בא ביחד).
בכל מקרה מחר אחרי חודש וחצי שלא הצלחתי בגלל עומס העבודה , אני רואה מחר בצהורים את הפסכולוגית שלי.
ואני בבית להלילה ומקווה מאוד שעוד מעט אצליח גם לישון קצת ...

Sigal H

New member

הלוואי שהיה לי משהו חכם להוסיף.... מה שלומך עכשיו?

סיגלי

היי יקירה
מה אני קורא כאן!!

לא שאני נמצא כאן הרבה אך אני חושב שסיכמנו בעבר שכשאת לא מרגישה טוב את מעבירה הכל עליי ואני אתמודד עם הכאבים והבעיות של שניינו.

הכי חשוב שתרגישי טוב תחזרי לעצמך וכשאת לא במייטבך כתבי לי בפרטי בבקשה.

באהבה ממני
ולכולכן

היי סיגל

בוקר טוב לכולכן ולכולכם
קראתי היום קצת ממה שאתן כותבות על ההרגשות והכאבים ומי כמוני מבין כל דבר מהכתובים, כמוכם גם אני סובל מאד מכאבים בייחוד ברגליים בצוואר ובידיים, אין לי ממש איך לנחם אתכם מעבר להבנה שזה כואב ומתיש והתרופות לא ממש עוזרות מעבר למסטול עצמי כל אחד לפי התרופות שהוא נוטל.
כידוע לכן/ם אני לוחם ולא מוכן ליפול למלכודת של הכאבים והמחלות ולשם כך אני עושה, ועושה יותר ככל שכואב לי יותר אני עושה יותר עובד הרבה שעות וכמובן תורם, תורם מזמני לטובת הכלל.
אחרי שסיימתי להיות יו"ר הנהגת הורים בבית ספר של 1460 תלמדים עכשיו אני תורם לחיילים הקמתי קבוצה שנקראת "הסיירים" אפשר לקרא בפייסבוק וכל שישי אנחנו מגיעים לבסיסים ומפנקים את החיילים ממתקים ועד ביגוד לחורף בדגש על חבילות מיוחדות לחיילים וחיילות בודדים.
לדעתי העשייה הזו מחזקת אותי נפשית בידיעה שגם במצבי אני יכול לתת לתרום לייעץ לחיילים ומפקדים צעירים ואת העייפות והכאבים אני שומר לזמניהדברים וכך מצתמצם זמן ההתעסקות בכאבים למינימום.
אינני בא להקל בכאבים של כל אחת ואחד מכם ובטוח לא ללמד אתכם איך לטפל בעצמכם לכל אחת ואחד מאיתנו הכאבים הם אחרים ויכולות העשייה הם אחרות רק נתתי דוגמא מעצמי.

מאחל לכולנו זמנים טובים עם פחות כאבים ובעיות.
באהבה ובנחת.
ממני הסנפיר הכחול

מעודד ונעים לקרוא את מה שאתה כותב

גם משמח שאתה מצליח לעשות את מה שעושה. וגם שאתה כותב שלכל אחד מתאים משהו אחר.

במחלה שלי אם אני אנסה להלחם בה או לעשות יותר ממה שמסוגלת אני רק אגרום לעצמי נזק, וזה מאד מאד לא פשוט לעשות פחות (זה אנדרסטייטמנט, ללפעמים לא להצליח לעשות כלום במשך זמן רב).

אבל מאד מתחברת אלייך שנתינה לקהילה או לזולת זה או אחר מאד ממלאה ונותנת תחושה של "יש לי" ואני יכול לתת משהו לאחר.

אחת הדרכים שאני מצאתי לעשות את זה מאז שאני חולה זה דרך פרויקטים בהדסטארט או מימונה וכאלה, יש יוזמות נהדרות - אני בעיקר מתה על היוזמות שנותנות לאנשים מוחלשים כלים להעצים את עצמם ולפרנס וכו'
וגם כשאין כסף, לפעמים יש אפשרות לתרום גם 20 ש"ח וזה נותן הרגשה מאד טובה להיות חלק ממשהו טוב.

ויש עוד המון דרכים לתת ולתרום ולסייע שלא מחייבות יכולות פיזיות ו/ או כסף.
לפעמים מילה טובה ומנחמת בפורום הזה כמעט מצילה חיים הייתי אומרת, ושווה מיליונים

למעלה