שלום לכולם

ר ע ו ת 5

New member
שלום לכולם../images/Emo13.gif

אני חדשה כאן ואשמח להתייעץ בקיץ האחרון אני חווה קשיים הן בתחום הזוגיות והן בתחום העבודה כשדברים מסתדרים בזוגיות, צצות בעיות בעבודה ולהיפך. כל פעם אני מוצאת את עצמי נאבקת במקום אחר, אני מותשת ולא מצליחה להרים את עצמי אנרגטית (בדרך כלל אני בחורה חזקה אבל הקיץ הזה פשוט התיש אותי ואני מרגישה מרוקנת). בחודש האחרון אני בנתק חלקי מבן הזוג בשנתיים האחרונות (קשר שידע עליות ומורדות ובחודש האחרון לא נפגשנו אלא רק דיברנו בטלפון ואני לא יודעת מה לעשות עם הקשר הזה למרות שאני מאוד אוהבת אותו) אני רוצה לעזוב את העבודה או לשנות תחום אבל לא מוצאת משהו אחר אז בינתיים אני "גוררת" את עצמי אשמח לקבל מכם תובנות וכמובן למי אני יכולה לשלוח את הפרטים האישיים שלי במסר תודה ויום נפלא

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

כל אחד מאיתנו עובר תקופות קשות, וזה בהחלט מתיש. האם יש לך תחביב או איזושהי פעילות, שלדעתך תוכל לאפשר לך איזשהו פורקן ומילוי רגשי? זה יכול לעזור בתקופות קשות. כמו-כן, תמיד מומלץ, ובעיקר בתקופות קשות, להיעזר ביעוץ מקצועי, מכל תחום שתבחרי. איזה תחום עיסוק יכול לעניין אותך, ובמה את עוסקת כעת? האם יש לך אפשרות ללמוד תחום חדש? ההחלטה לגבי הקשר הזוגי חייבת להיות שלך בלבד. לפי תאורך, נראה שקיים ביניכם נתק מהותי. האם את עדיין רוצה את הקשר איתו? האם, לתחושתך, הוא עדיין רוצה את הקשר איתך? עד כמה שניכם מוכנים להשקיע? את מוזמנת לפרט יותר, בהתאם לשאלות שהעליתי (או אפילו יותר). את יכולה לעשות זאת כאן בפורום (עדיף, כיוון שתוכלי לקבל תגובות שונות) או במסר אישי למנהלי הפורום. חשוב לזכור, שגם לאחר שתקראי תובנות ועצות, עדיין, תצטרכי את לקבל את ההחלטות.

ר ע ו ת 5

New member
תודה על קבלת הפנים../images/Emo24.gif

ברור לי מאוד שכל ההחלטות, בסופו של דבר, צריכות להיות שלי אבל כשמרוקנים קצת קשה לעשות זאת לבד תמיד כיף שיש עם מי להתייעץ (מעבר לחברים שמעורבים באופן אישי ולא יכולים להיות אובייקטיביים) ולפי האווירה כאן אני מבינה שהגעתי למקום הנכון לשאלותיך - אני מתעמלת פעמיים בשבוע וזה די מטעין אותי מחדש אני מאוד אוהבת את תחום העיסוק שלי (כתיבה שיווקית ויחסי ציבור) אבל לפעמים אני מרגישה שמיציתי אבל בגלל המצב הכלכלי אני לא מעזה לקום וללכת לגבי בן הזוג - למה הכוונה נתק מהותי? ברור שאני עדיין רוצה את הקשר איתו ואני מרגישה שכך גם הוא. הקשר ביננו מאוד מאוד חזק (גם הוא אומר את זה) אבל יחד עם זאת יש בו המון עליות וירידות. אז יש תקופות שאנחנו ממש בהיי ויש תקופות שאני מרגישה שהקשר הזה מתיש וסוחט אותי אותי ובא לי להתנתק ממנו אבל משהו פנימי ולא מובן (לי בכל אופן) גורם לי כל הזמן לרצות אותו יותר ויותר האמת היא שקצת קשה לי להחשף באינטרנט אבל הנה עשיתי את זה. לגבי פרטי האישיים - אם צריך - אשמח לשלוח במסר וכמובן, תודה רבה רבה

כשמרוקנים הכל יותר קשה...

... אבל זה מצב הפיך. כשכתבתי שיש ביניכם נתק מהותי, התכוונתי לכך שלפי התאור שמסרת, ברור שמשהו מאוד לא זורם בקשר. אולי קצר בתקשורת, אולי אתם פשוט אנשים מאוד שונים זה מזה. קשה לי לדעת בדיוק מה השתבש, ללא יותר פרטים (אם את רוצה, את יכולה לתאר במה מתבטאות המורדות והעליות בקשר, מה קורה כשאתם מתרחקים ושוב מתקרבים). באשר לעיסוק המקצועי, האם יש תחום אחר שהיית רוצה לעסוק בו, או שאולי שינוי מקום עבודה יעשה את ההבדל? התחום הזה דורש לא מעט יצירתיות... האם יכול להיות, שתחושתך קשורה לתשישות של הזמן האחרון? (פרטים אישיים כמו שם ותאריך לידה, לא כ"כ משמעותיים בשיטה שבה אני עובדת, אבל יש כותבים אחרים בפורום שמקבלים מידע בתקשור, לפי הפרטים האלה. אם את מעוניינת, את יכולה לשלוח את הפרטים, על-פי ההנחיות שבתקנון הפורום).

ר ע ו ת 5

New member
אני לא יודעת אם מישהו יקרא אותי

אבל אם טרחו לענות לי אז מן הנימוס שאענה בחזרה לגבי הזוגיות - אנחנו מאוד לא שונים זה מזה, להיפך, יש לנו המון מן המשותף ואין ביננו שום נתק מהותי קרו כל מיני דברים בתקופה האחרונה שגרמו לנו קצת להתרחק אחד מהשני מעבר לזה, אני מבינה שאני צריכה לשפוך כאן את כל מערכת היחסים הזוגית שלי וזה ממש לא מתאים לי לגבי העבודה - ברור שהתחושות שלי קשורות לתשישות של הזמן האחרון טוב.. נכנסתי לכאן כדי לקבל איזה שהוא מסר אבל אני מקבלת תשובות שאני יכולה להגיע אליהן לבד ואני לא אומרת את זה בכוונה לפגוע חלילה תודה על תשומת הלב

למעלה