שלום לכולם

aviatiko

New member
שלום לכולם ../images/Emo13.gif

כל כך שמחתי למצוא פורום למק! אני שוקלת לעשות שידרוג ל-iBook שלי (clamshell, G3) ורציתי להתייעץ. דיברתי עם "ידע" לפני בערך חודש לברר על הוספת/הרחבת זכרון פנימי. נאמר לי שאם אני רוצה לשדרג ל"פנתר" אני צריכה לקנות זכרון של 256MB. עד כה מקובל עלי לחלוטין. מה שמטריד אותי הוא שאם אני רוצה התקנה של טכנאי (מה שנראה לי עדיף) אני צריכה להוסיף 414 ש"ח אם אני מגיעה לראש העין או 621 ש"ח (לא כולל מע"מ)אם אני רוצה התקנה בבית. מכיוון שאין לי אוטו ואני גרה בירושלים זה אומר שהשדרוג הראשוני (ללא הקנייה של מערכת ההפעלה עצמה) יעלה לי קצת יותר מ-1500 ש"ח. האם עדיין כדאי לי לשדרג או שכבר כדאי לי לשקול קנייה של מק חדש? ואם מק חדש מה כדאי לי לשקול בבחירת הדגם? בתודה מראש,

היי אביה ../images/Emo24.gif ברוכה הבאה

קודם כל איזה דגם זה? כמה סמ"ק? (מגהרץ
) שנית אני ממליץ כמה שיותר זיכרון אפילו 512 מגה לדעתי כדאי לבדוק בפלונטר מחירים , יריב מנהל פלונטר הוא מקיסט בטוח שיהיו לו הצעות או המלצות וחוץ מזה הוא קרוב עליך כי פלונטר בירושלים בכל אופן זיכרון יכול לשפר את הביצועים ולאפשר התקנת פנתר עליו אבל שתדעי מראש שזה לא יהיה מושלם , בכל זאת מדובר בגי3 אם את רוצה נייד חדש אז תבדקי את האיבוקים החדשים הם מאוד מוצלחים כמובן בהתאם לדרישות שלך (תפרטי את הדרישות ואני אנסה לייעץ לך איזה דגם כדאי) בהצלחה

aviatiko

New member
ואוו, איזו תשובה מהירה וחמימה! ../images/Emo13.gif

הבה נראה, סמ"ק? שאלה מצויינת אני חושבת 366. בנוגע לזכרון הייתי רוצה 512 אבל כששמעתי כמה יעלה לי 256+התקנה כמעט התעלפתי.
אני לא בטוחה אם אני רותה דווקא נייד. אין לי דרישות ספציפיות, אני סתם חובבת. בעקרון אני רוצה מחשב שיאפשר לי להתחבר לאינטרנט המהיר, שתהיה לי מהירות עבודה נסבלת ואולי בעתיד (הדי קרוב) שיתאפשר לי לנסות ידי בעריכה גרפית ועריכת וידאו.זהו בערך. כבר חשבתי לעשות מעין מחקר של Cost Effectiveness לגבי קניית מק חדש אבל האתר של ידע שמפרט מחירים (ותשלומים) לא עולה כבר יומיים וממש אין לי חשק להטריד את אנשי המכירות שלהם בלי שאני יודעת מראש במה אני מתעניינת ושאני יכולה להרשות לעצמי לקנות את זה.
שוב תודה על התשובה המהירה!

תבדקי ב"קישורים" לגבי חנויות בארץ

יש שם שריג ומקניון שהחנות שלהם עובדת
הנייד שלך הוא מצויין לדעתי אבל אני חושש שהוא לא יתאים למשימות כמו ווידאו וגרפיקה על פנתר אולי אני טועה אבל אולי מישהו פה ידע יותר ממני בכל אופן אני ממליץ לך לבדוק מחירי זיכרונות באתרים אחרים לידעתך זכרונות של מקינטוש לא בהכרח יחודיים ואפשר לקנות בחנות של פיכסי בלי חשש רק תוודאי איזה זיכרון בדיוק את צריכה ידע פשוט מנצלים את החוסר ידע של הלקוחות שלהם....

aviatiko

New member
שוב תודה על העזרה

אני בתהליכי בדיקה בנוגע לזיכרון ואולי פשוט אשאר עם המחשב שלי עד לזכייה בלוטו אחריה אני מתכננת על ה-Power Mac G5.

But Head

New member
אם את מוכרת...

אם תחליטי למכור בכל זאת, אשמח אם תודיעי לי במסרים. תודה!

למעלה