שלום לכולם!!!!!!!!

שלום לכולם!!!!!!!!../images/Emo24.gif

אני פשוט חוגגת ברגעים אלו את פתיחת הפורום של הגדול מכולם והאמן הכי שווה בארץ שהכי נערץ עלי בעולם.בטח רובכם מכירים אותי. שמי רעות ב20 מקרית חיים אוהבת את אמיר פיי גוטמן כבר 10 שנים מתחילת דרכו בהיי פייב ועד היום וכך יהיה תמיד.הייתי בהמוןןןןןןןן הופעות שלו ובכל ההצגות בהם השתתף. וגם הכי חשוב:ב22 ליוני 2005 הייתי בהופעה של ג'וני שועלי בהיינקן הבימה קלאב שבהופעה זו התארח אמיר ושר שיר מתוך אלבומו החדש שנקרא "האור שבקצה הבמה"שאותו כתב והלחין ג'וני שועלי. זה שיר מדהים קיצבי ומדליק.יש לי על אמיר כל כתבה תמונה או פוסטר שפורסם עליו את כל הדיסקים של היי פייב וכמובן דיסק הסולו שלו מנטרה.מקליטה כל תוכנית שהוא מופיע בה בטלויזיה.בקיצר אני ממוחית לאמיר חחחחח כל דבר עליו אני יודעת בעל פה מתוך שינה(אם אתם מבינים למה אני מתכוונת
). אז חבר'ה בקשר לפורום אני כל כך אשמח להכיר את כולכם ולהיות חלק מהפורום של הכוכב שלי
. אין לכם מושג כמה אני מאושרת עקב פתיחת הפורום כאן בתפוז(אני פשוט סוגדת להם).ובתאלוש אנחנו כבר הספקנו להכיר ואני מאוד שמחה שאת מנהלת את הפורום של אמיר
. וסתם עצה ידידותית קטנה-אם את תצתרכי עזרה בניהול הפורום בעתיד אני מאוד אשמח עם תפני אלי. את יודעת כמה אני אוהבת את אמיר ואני יעזור לך במסירות רבה ובהשקעה עצומה
. אז בכלל כל עזרה שתצטרכי אני תמיד כאן. ולמנהל האתר של אמיר אם אתה קורא את ההודעה-אני יכולה ומוכנה ומציעה את עזרתי מכל ה
בחומרים לאתר אז אם תצטרך אני כאן תמיד
.שמדובר באמיר אני מוכנה לעשות פשוט הכל בשבילו. אז ערמות של
על פתיחת הפורום
. הוא הופך להיות מעכשיו הבית השני שלי(באינטרנט כמובן
). אוהבת הכי בעולם רעותק'ה

../images/Emo168.gifספיישל בשבילכם../images/Emo168.gif

אני מעלה לפורום את כל התמונות שצילמתי את אמירוש בהופעה של ג'וני שועלי שבהופעה זו אמיר ביצע לראשונה שיר מתוך אלבומו החדש האור שבקצה הבמה

למעלה