שלום לכולם
להיום..

ניאו30

New member
שלום לכולם ../images/Emo91.gif להיום..

רק רציתי להמליץ לכם על סרט ממש משובח היום בערב/לילה-אם תוכלו לראות אז טוב,אבל אם לא כדאי ומומלץ מאוד להקליט-אני מאוד אוהב סרטים,ורובין ויליאמס הוא השחקן האהוב עליי בכלל,ואני לא יודע אם זה הסרט שאני הכי אוהב,אבל הוא לבטח בין החמישה האלה-אז קוראים לו "פאטש אדאמס"-התקציר בקצרה-מבוסס על מקרה אמיתי.סטודנט לרפואה בשנות ה-70,שנעזר בהומור כשיטת ריפוי לחולים,נתקל בקשיים מצד הממסד הרפואי הנוקשה.סיפור מהחיים,כל כך אנושי,כל כך יפה,כל כך חלומי...אבל הוא אמיתי,ואפילו היה בארץ לפני כמה חודשים אם מישהו זוכר.אילו כולם היו ככה,היה לנו עולם טוב יותר,ולי באופן אישי היה קל יותר עם רופאים או פסיכולוגים(למי שזוכר את הדמות ששיחק אותו שחקן בסרט "סיפורו של וויל האנטינג"). פשוט סרט מקסים...מומלץ ביותר...וסליחה אם זה לא קשור בדיוק לנושאי הפורום,הסרט הזה ממש דיבר אליי כל כך עמוק,שהייתי חייב לשתף. שיהיה לכם סופשבוע רגוע.אני יחזור להשתבללות שלי,כפי שמתנה קראה לכך, ומדיי פעם אני יצוץ כשיהיה לי מה להגיד. אה,כמעט שכחתי,מבולבל שכמוני...זה הלילה בערוץ 10 בשעה 21:30(אבל ייתכן שבגלל ה"מצב" השעה תשתנה...תקליטו לארבע שעות אפילו,העיקר שיכנס לקסטה).

ניאו30

New member
עצוב אבל מאוד אמיתי.....

חוץ מזה שאני אוהב סרטים עצובים, אני אוהב סרטים אמיתיים. למרות זאת,יש גם הרבה אופימיות זהירה שמתחבאת מאחורי הסרט- על היופי שבעולם שלנו,על הטוהר שמוצאים תמיד אצל ילדים, ולפעמים גם אצל המבוגרים...אני פשוט תמיד חושב על אותם ילדים, מתגעגע לילד שהייתי פעם,אולי משהו עוד נשאר,למרות שהרבה מזה כבר הלך ממני,כמעט נשכח... טוב,אני חייב לרוץ ללימודים...

shani שני

New member
סופשבוע נעים לכם, אנשים טובים ../images/Emo39.gif

שמרו על עצמכם. זה הרי הכי חשוב שיש.

למעלה