שלום לכולם!!!!!!

שלום לכולם!!!!!!

בס"ד זוכרים אותי?!!!? כמה זמן לא הייתי פה? שנה? שנתיים?? איזה קטע שמחר הפורום כבר בן 7.. :)) מקווה להישאר פה עוד קצת..

OOOO0

New member
היי!!!!!!!! ברור שזוכרים אותך!!!!ברוכה השבה!

איזה כיף שאנשים חוזרים אלינו בזמן האחרון.מה שלומך?מה את עושה בימים אלה?

סיימתי ת'בגרויות של י'..

בס"ד אפילו אני מזדקנת.. בפעם הראשונה שלי בפורום הייתי בח'! התמכרתי בינתיים לפייסבוק שלי, מה שאומר שאני נמצאת שמה רוב התור שלי במחשב (כן כן, כשאתה חי בבית עם עוד אחים צריך להתחלק!).. עמכם הסליחה. אני אשתדל להיות בפורום יותר. אני רואה עכשיו את סייברס ביוטיוב (או שמה נגיד דאטה-סקואד?), ואני חייבת להגיד שכל הדברים הרעים שאומרים עליה הם פשוט לא נכונים! זו עונה מהממת!!! (וראיתי את כ-ל ארבעת העונות הקודמות)

OOOO0

New member
חח מגניב!בכל מקרה ברוכה השבה!../images/Emo24.gif

Digi Lista

New member
טוב לראות אותך../images/Emo39.gif

שמחה לשמוע שאת אוהבת את סייברס,למה שלא תפתחי שרשור
ותכתבי לנו מה את הכי אוהבת בה,קטעים,ציטוטים,תמונות וכו'...בטח אז יגיבו חבר'ה שראו ולא אוהבים(למשל שי) ויהיה דיון מעניין
למה את לא כותבת בשרשור היום הולדת?הוא נורא בודד... איך נראה לך שהלכו הבגרויות(באיזה מקצועות)?...שיהיה
מה התכנונים שלך לחופש?... לי זה לא קורה-כבר קרוב לשנה לא מצליחה להתמכר לפייסבוק ובקושי מצליחה אחת לחודשיים(במקרה הטוב) לזכור להתחבר אליו,כשאני כבר מתחברת זה מסתיים תוך 2 דקות כי אין לי מה לעשות באתר הזה והוא בעיקר מיותר לדעתי,נראה לי מוזר שלאנשים אין זמן כמעט לדבר אבל יש זמן כול כמה שעות ולעיתים פחות מכך לעדכן את הפייסבוק(מניסיון עם חברות) ורוב העדכונים הם שטויות,שלא נדבר על העלאת תמונות אובססיבית ועדכון סטטוס,זה אפילו לא מפתה כמו כתיבת בלוג או הודעה ארוכה בפורום...בקיצור לא בשבילי אבל כול עוד את ואחרים נהנים אז תמשיכו

remundo

New member
חכי שתראי את זה עד הסוף

בהתחלה גם אני די חיבבתי את זה וזה אפילו הזכיר לי את טיימרס בכמה מקומות. (טיימרס זאת העונה הכי טובה, לדעתי.) אבל הם בהחלט לקחו את הקטע של "הטימטום של אנטי-גיבור הראשי" קצת רחוק עם כל הקטע של באנצ'ו וזה (אין לי משוג איך הם קוראים ל"באנצ'ו" בגרסה המתורגמת, עד כמה שהבנתי זה סוג של מתאגרף-רחוב, וכמה אנשים כאן בפורום שמבינים יפנית יותר ממני אמרו שזה אפילו מיני-פושע. אבל בסייברס הם התייחסו לבאנצ'ו כמו אל משהו חיובי, דווקא.) אבל שיהיה, יש אנשים שדווקא אוהבים את הגוגלבויז כמה שיותר מטומטמים. (אולי אני אחת מהם. בעצם לא, אני בכלל לא סגורה על זה שהכי אהבתי את דאיסקה מכל הגוגלבויז (דיוויס, הגוגלבוי הכי מטומטם בהסטוריה של דיג'ימון. לדעתי.), אהבתי את כולם (חוץ מטאקויה, אבל זה לא אישי, שנאתי בסייברס את כל הילדים והדיג'ימונים הנספחים שלהם, חוץ מג'ונפה שהיה הדבר היחיד שאפשר לומר שייחודי לעונה הזאת.)

Yuske

New member
היי^__^

וואו הרבה זמן לא ראינו אותך פה, ברוכה השבה^^

למעלה