שלום לכולם,

Gold Ass

New member
שלום לכולם,

קודם כל מזל טוב על הפורום , ואחרי זה נכריז על זה שיש לי אוסף שטרות יפה ביותר ששווי האלבום נע בין 2000-3000 ש"ח שטרות מכל העולם אני כמובן מעוניין לדבר על הנושא פה בפורום ואולי לפעמים אף לעזור , אז שיהיה לכולם בהצלחה באוסף שלהם ושוב מזל טוב על הפורום.

your-destiny...

New member
ברוכים הבאים!

וואו... אוסף שטרות! אהבתי! ובהצלחה גם לך עם האוסף שלך:)

שלומות! גם לי אוסף של שטרות

ישנות ועתיקות הרבה, וגם המון מעטפות מבויילות משנות הארבעים המון ובנוסף בולים עתיקים. הקיצר מה אפשר לעשות איתם חוץ מזה שבזמן האחרון הם בבויידם:) ????????????

Gold Ass

New member
השטר העתיק

השטר הכי עתיק שלי הוא מ- 1898 השטר במקורו ברוסיה במצב בינוני כמובן שהפסיקו לייצר אותו השויי שלו נע בין 200-300 ש"ח אבל בעוד כמה שנים טובות ככל הנראה השווי שלו יהיה הרבה יותר...! מה השטר הכי עתיק שלך?

הזכרתם לי אוספים ששכחתי... ../images/Emo13.gif

אז ככה: מהגיל הרך הייתי אוהב לאסוף דברים. אוסף התקליטים שלי הוא האוסף הכי פעיל בשנים האחרונות, האחרים קצת נשכחו - אבל שמורים וקיימים!! בין היתר: אוסף בולים (מזה שנים רבות יש לי מנוי על השירות הבולאי, אבל אני לא מקדיש כמעט בכלל זמן לאוסף). אוסף שטרות ומטבעות - מתקופת הלירות (שנות ה-70), השקל הישן (80-84) והשקל החדש. יש לי כל מטבע וכל שטר. והזכירו לי כאן גם אוסף של בדיחות בזוקה ששמרתי פעם...
טלכרטים שהשתמשתי בהם אני שומר (אבל לא מנסה להשיג מעבר לכך). אולי בהמשך אזכר בעוד אוספים....

למעלה