שלום לכולם!!!!!!

• פותח הנושא rexis
  • פורסם בתאריך

rexis

New member
שלום לכולם!!!!!!

קודם כל מזל טוב על פתיחת הפורום!!!!! נא להכיר, אני אוספת עטיפות של תיונים מכל העולם, בארך כבר שנה, ובאוסף יש לי 3500 עטיפות שונות.

פורמלין

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

תמונה יפה וצבעונית הבאת לנו כאן בדרך כלל אנשים לא מסתכלים על תיונים וזורקים אותם, קשה להאמין עד כמה הם שונים אחד מהשני נשמח כולנו אם תציגי תמונות נוספות מהאוסף האישי וכמובן שהדברים יכנסו לגלריה אישית שתוקדש כולה לאוסף התיונים שלך מאיזה גיל את אוספת? מהו הפריט שאת הכי אוהבת באוסף? מה הדבר הכי מטורף שעשית בכדי להשיג פריט לאוסף?

rexis

New member
שלום פורמליןת !!!

אני אשמח לפרסם עוד תמונות מהאוסף, למרות שהוא מאוד גדול, ותודה על פתיחת הגלריה לתיונים. כמו שכבר סיפרתי, אני אוספת עטיפות של תיונים סך הכל שנה,כיום ובדיוק היום אני בת 30. הפרית שאני הכי אוהבת... קשה להגיד כי יש לי הרבה עטיפות שהם מיוחדות ומאוד יפות, אבל אני מאוד אוהבת סידרה של עטיפות מאולנד,אתם כבר תיראו אותם בהמשך. אני מנסה מאוד להסיג עטיפות של כל המדינות בעולם, וזה מאוד קשה, למרות שיש לי מכמה מדינות רחוקות כמו: קמרון,טוניז,מלסיה,סוד אפריקה,ינדונסיה. אני גם מחליפה עם אנשים מחו"ל וגם מחליפה בפריטים שונים מהארץ תמורת עטיפות. אם למישהו יש בבית עטיפות אני מאוד אשמח לקבל אותם לפני שאילכו לפח,למרות שכבר יש לי אותם,כי כך אני יכולה להחליף עם חברים מחו"ל. דבר מטורף...אני לא זוכרת, אבל פעם היה לי ארון מלא בקופסאות תה לפחות לכמה שנים טובות,אבל הם היתקלקלו לי, אז מאותו יום אני קונה רק שהם ניגמרים לי.

פורמלין

New member
וואו וואו וואו, כל תמונה יותר

צבעונית ויותר מעניינת מהשניה מגוון השפות, הגדלים, איכות ההדפסה, אופן הפתיחה של התיון התמונות תוצגנה עוד היום בגלריות הפורום, תמיד תוכלי להעלות תמונות נוספות להנאת כולם

rexis

New member
תודה על פתיחת הגלריה

אם מישהו מעוניין אני רושמת פה כמה אתרים הקשורים לעטיפות של תיונים וגם מועדון שלי.

rexis

New member
ראיתי את הגלריה

אבל משהו לא מובן, מה זה raxis אם היתקונתה לתיונים אז רושמים tea bags ף אם לשם שלי rexis תודה

למעלה