שלום לכולם....

d r o r y

New member
שלום לכולם....

אני חדש כאן בפורום הזה והייתי מעוניין להתייעץ בכם: אני סטודנט לרפלקסולוגיה שנה ב', הווה אומר רפלקסולוג שכבר מוסמך לטפל באנשים. עכשיו, בימים אלה אני מתחיל לעבוד על שיווק עצמי. כבר הוצאתי לי איזה אלף עותקים של כרטיס הביקור שלי והיות ואני רק עכשיו נכנס לתחום הזה ממש טרי אז יש לי אי אלו שאלות ולבטים. איך הייתם מייעצים לי, בתור כאלה שכבר מתעסקים בזה (לפחות חלקכם), לערוך את מסע השיווק הזה. כלומר, באלו מקומות לחלק את כרטיסי הביקור שלי, כמה בערך לחלק בכל מקום (קחו בחשבון שיש לי אלף עותקים) ובקיצור- מה הייתם עושים במקומי? או שאפילו כבר עשיתם את אותו הדבר ותוכלו לייעץ לי מנסיונכם. בתודה!

שיהיה לך בהצלחה!

בגלל שאני לא מכירה אותך ובאיזה סביבה אתה נמצא אני יכולה לומר לך מה אני עשיתי. אני שמתי כרטיסי ביקור במכוני כושר וספא באיזור שלי. פרסמתי בליסט השכונתי בעברית ובאנגלית. אתה צריך לדבר במה שנקרא שפה רפלקסולוגית, כלומר שאתה איכשהו מצליח להכניס לשיחה שלך עם אנשים את הנושא או את זה שאתה מטפל ואז באותה הזדמנות מוציא להם כרטיס ביקור. חשוב שיהיו איתך תמיד כרטיסים ותדאג לתת גם לקרובי משפחה וחברים כמה כרטיסים, הם גם חלק ממערך ההפצה שלך. זה התחיל הרבה אצלי מפה לאוזן שבשלב ההתחלתי היה גם לי מתאים. פשוט צריך לזרום אם זה. יש תקופות שאתה עושה מאמץ גדול ומשלם על פרסום ודווקא אז יש פחות מטופלים ויש תקופות שתפרסם פחות ויגיעו מטופלים. משבטוח, אני מאמינה, שזה מה שאתה מזמן לעצמך. אם תחליט שאתה נותן את כולך ומאמין בדרך שלך, זה יזמן אליך מטופלים. תקבל באהבה את מה שתקבל ותעריך כל מטופל שהוא עולם שלם וממלא. בשלב הזה לא חשוב כמה מטופלים יהיו לך אלא זה שאתה התחלת וקורה משהו אפילו אם זה יהיה מטופל אחד. אל תתיאש תאמין בעצמך וזה יבוא. ב ה צ ל ח ה !!

למעלה