שלום לכולם

שלום לכולם

כמו ששיערת נכון אני באמת הייתי מאד מאד עסוקה בתקופה האחרונה. שלא תטעו אני כן עוקבת אחרי הפורום פשוט אין לי זמן להגיב כי אני בלחץ זמנים מטורף ולמה? כי השנה אני מנהלת של פרוייקט התנדבות נוער בקהילה, אני עדיין ליצנית רפואית וכמובן בי"ב ואני לומדת תיאטרון ומופיעה (עדיין) בקאמל ולאחרונה אני גם עוברת קורס ללמיד סטנדאפ ויסודות ההומור(כן יש דבר כזה) שלצערי נופל לי על יום שני בלילה ככה שלא יוצא לי לרות את מצב אומה בלייב אבל אני רואה אותה בוויאודי למחרת (למרות שבדר"כ גם לזה אין לי זמן) אז שיהיה לכם פה מלא בהצלחה אני אשתדל לקרוא בצורה קבועה יותר ולהגיב בצורה קבועה (למרות שזה לדעתי חסר סיכוי) אהה וד"א יש לגרייניק הופעה בקרוב (דיברתי איתו בתחילת השבוע) אז אם אתם מעוניינים בפרטים אני אכנס לעדכן אותכם ברגע שיהיה לי פרטים וזמן. חימם לי את הלב לראות שאתם זוכרים אותי.. אל תדאגו לא שכחתי אתכם פשוט אני הרבה יותר קצרה בזמן מאשר פעם. יעל

ליאור144

New member
היי יעל :]

אני רואה שאת ממשיכה לעשות ולתרום לקהילה והרחבת גם את עיסוקייך השונים כל הכבוד על זה.מתי שיצא לך להגיב זה יהיה מבורך אנחנו לא מצפים שתגיבי באותו רגע. גם ליאת עכשיו עסוקה בלימודים ומבליחה מדי פעם . בקשר לגרייניק תעדכני אותנו כשתוכלי על ההופעה נשמע מעניין דווקא רואה גלית טוב שאמרתי לך לשלוח מסרון עם הלינק לפורום החדש לא טעיתי בתחושת בטן שלי :}

S™eX

New member
הוא דיבר על ההופעה שבוע שעבר

כשהוא התארח בתוכנית בוקר של אבי נוסבאום.

OOOO0

New member
היי יעלי!../images/Emo24.gif

אני שמחה שקיבלת את המסר שלי ושכן יוצא לך לקרוא כאן. שיהיה לך בהצלחה בהכל! אכן תיארנו לעצמנו שאת בטח מאוד עסוקה בימים אלה. כל הכבוד לך על ההתנדבות! אני אשמח לשמוע על ההופעה של גרייניק ברגע שתוכלי לעדכן אותנו ובכלל לראות אותך כאן יותר. התגעגעתי.

למעלה