שלום לכולם....

לילך1

New member
שלום לכולם....

רק הערב גילתי את הפורום הנהדר שלכם .. כל הכבוד !!!!! רציתי לשתף אותכם במשהו שעשיתי כמתנת סיום שנה בגן של הבת שלי אשמח לשמוע את דעתכם מכל ה-
לילך

אחרת3

New member
איזה יופי../images/Emo99.gif

ממש אהבתי את הרעיון. את יכולה להסביר ממה עשויה המסגרת שמסביב לכיתוב? אשמח להכין משהו דומה לחברים שעוברים דירה.

לילך1

New member
מסגרת מיקרית בהחלט..

למרוח סטפ1 גם על רקע הכתוב ועליו סטפ2 ואז משחה לתת לה טיפה לגלוש מעבר למקום שבו מרוח הסטפ ויוצא כמו מסגרת.... מקווה שהצלחתי להסביר נכון... מכל ה
לילך

av_i_va

New member
היי לילך, ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אהבתי מאוד!!!!
את יוצרת בדרך כלל? לפי ההכרות עם החומרים (סטפ 1+2 והנלווים....) נראה שאת מצוייה היטב במדיה. נשמח לראות עבודות נוספות.

לילך1

New member
לאביבה...

האמת שלא ממש. התחלתי להתעסק בכל הנושא של ציור ודקופז´ לפני חודשיים בערך ראיתי דוגמה שמישהיא עשתה..קיבלתי הסבר קצר .. רכשתי חומרים .. חיפשתי כל פיסת מידע אפשרית האינטרנט והתחלתי לנסות... ומאז זה מצליח די יפה (אני חושבת ) תודה על הקבלת פנים מכל ה-
לילך

av_i_va

New member
אכן, מצליח לך יפה מאוד../images/Emo140.gif

אשמח לנדב כמה טיפים....(אם יש צורך) שבת מקסימה

לילך1

New member
תמיד יש צורך...

אין גבול למה שאפשר ללמוד !!!! דרך אגב צרפתי את התמונה הראשונה שעשיתי... כמובן כמה טעויות עד שהצלחתי להבין את הרעיון כמו על איזה סוג צבעים לעולם לא יצליחו פיצוצים ... מכל ה-

לילך1

New member
שכחתי לצרף את התמונה

העבודה הראשונה שלי.... מכל ה-
לילך

av_i_va

New member
שששששששששש - אל תגלי לאף אחד

במילא לא יאמינו שזו עבודה ראשונה.
יצא לך נהדר! בדרך כלל בעבודות ראשונות רואים את סימני ההדבקה, בועות, "קיקסים" של צבע ומה לא.... באמת עבודה יפה. זו לא סתם מחמאה!!!

למעלה