שלום לכולם!

מצב
הנושא נעול.

baroolit8

New member
שלום לכולם!

שלום לכולם!
אני מחפשת אתר שיכול להסביר את הבורסה מההתחלה ישירות מהבסיס, ממש מה זה איך עובדים עם זה וכל הדברים הבסיסים (בעברית בבקשה
) האתר אם אפשר שיהיה כתוב בשפה קלה ככל האפשר ובלי מושגים מסובכים (או לחילופין עם מילון מונחים מפורט). תודה רבה לכל העונים והעוזרים

biz man

New member
את בת 12?

שלום לכולם!
אני מחפשת אתר שיכול להסביר את הבורסה מההתחלה ישירות מהבסיס, ממש מה זה איך עובדים עם זה וכל הדברים הבסיסים (בעברית בבקשה
) האתר אם אפשר שיהיה כתוב בשפה קלה ככל האפשר ובלי מושגים מסובכים (או לחילופין עם מילון מונחים מפורט). תודה רבה לכל העונים והעוזרים
את בת 12?
למה למרר לך את הילדות? לכי לשחק עם בובות. סתם צוחק. לדעתי זה יפה מאוד שבגיל כזה צעיר את מתעניינת. הספר הכי פשוט שתמצאי הוא הבורסה למתחילים של שלמה סימנובסקי. בהצלחה.

lernery

New member
תקשיב קטע ענק

את בת 12?
למה למרר לך את הילדות? לכי לשחק עם בובות. סתם צוחק. לדעתי זה יפה מאוד שבגיל כזה צעיר את מתעניינת. הספר הכי פשוט שתמצאי הוא הבורסה למתחילים של שלמה סימנובסקי. בהצלחה.
תקשיב קטע ענק
בכיתה ה' (אני דתי) - לפני כמעט 14 שנה, אני יליד 82 - זכיתי באיזה תחרות עירונית של חידון ידע על משניות, משהו מגוחך. בכל אופן, המקומון של פתח תקוה, "מלאבס" עשה לי ריאיון מסיבות לא מובנות עם כתבה על איזה שני עמודים. באותם ימים הייתי קורא מסיבה כלשהיא גם קצת ממדורי העסקים, אבל האמת שלא הבנתי כל כך הרבה - וכמובן שאז שלא כמו היום, המידע היה הרבה פחות נגיש. בכל אופן הכתבת שאלה אותי משהו על מניות, ואני לא זוכר למה - אבל המלצתי לה לקנות את טבע ... אם אבא שלי היה שומע ל"עצה" שלי היינו עושים הרבה כסף מאז.. :)

mosaicrainbow

New member
הייתי מציעה להתחיל

שלום לכולם!
הייתי מציעה להתחיל
כאן. הקישור הוא לאתר של הבורסה, ויש הסברים שלדעתי יתאימו לך כהתחלה. בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה