שלום לכולם!!!!

שלום לכולם!!!!

שלום לכולם! אני חדשה פה (למרות שהפורום די חדש...) בכל אופן אני מהיום שהוא נפתח מנסה להגיע אליו ולא מוצאת אותו. אז עכשיו שמו לי לינק
אז...כמה פרטים עליי... קוראים לי שרון ואני בת 12 מרעננה. אני אוהבת את התאומות אשלי ומרי-קייט, אממ...אני אוהבת דוליז, אני אוהבת המורדים, יש לי אוסף דובים פרוויתיים במיוחד, ויש לי מיליונים! אממ...זהו. עכשיו יש לי שאלה, יש לי שער קרה בערך עד הכתפיים, איך אני יכולה לגרום לו להיות גלי\מתולתל קצת, כי יש לי שיער חלק ואני כמובן (כמו כל מי שיש לו שיער חלק) מתה לגלי! ותוציאו בייבי ליס מהרשימה כי אני לא רוצה תלתלים ממש אלא גלי כזה. ועוד משהו יש לי בשבוע הבא מסיבה-איזו תסרוקת "קלה" אני יכולה לעשות? תודה מראש,

angelina1

New member
בייבי ליס לא בהכרח עושה תלתלים-

בת´כלס- בייבי ליס כמעט אף פעם לא עושה ממש תלתלים אלה יותר גלים.. ממה שאת אומרת את אוהבת את התאומות מרי קייט ואשלי אולסן... את רוצה תלתלים/גלים כמו שלהן? אני אהיה חייבת לדעת כמו של מי כדי להסביר לך איך עושים את זה... חוץ מזה שבגלל שיש לך שיער רק עד הכתפיים השיער הגלי שייצא לך יהיה קצר טיפה...

angelina1

New member
טוב אז ככה:

בגלל שיש לך שיער קצר אני מציעה לא להתחיל את התלתול- הגלגול או איך שנקרה לזה לכל אורך השיער אלא רק מחצי האורך כלומר מחצי הראש ואד לקצוות. את לוקחת קצוות קצוות שיער שלא יהיו עבות מידי וזה תהליך של איזה שעה ככה לא להתעצבן ולהתרשל אם אתה רוצה שיזה יהיה יפה... את לוקחת קצוות שיער ולא!!!!!!! תופסת אותה בעזרת הקליפס הזה בביבי ליס ומסובבת בתנועות סיבוביות את הבייבי ליס כלפי עצמו אלא!!!! את פותחת את הקליפס של הבייבי ליס ולוקת קצוות שיער ומגלגלת אותה בעצמך ביד השנייה כלפי עצמה במכשיר. ואז סוגרת את הקליפס שזה יחזיק מכחה בסיבות ה30 שניות או דקה ואז פותחת וקצת מפזרת את זה עם היד שיהיה פחות תלתל ויותר קל.. בשום פנים ואופן לא לסרק עם מסרק!!!! רק עם הידיים..... כשסיימת עם כל הראש תשפריצי ספריי ממרחק 20 סנטימטר על כל השיער שיחזיק ואל תגעי בו יותר - או לפחות תשתדלי!

mandy

New member
שרון!

היי...(מקווה שאת יודעת מאיזה פורום אנחנו מכירות!) בקשר לתלתלים של התאומות (אשלי) דיברנו על זה באיזה שרשור לא? היא עושה את זה עם בייבליס..אבל אם את מתכוונת לעונה השנייה של מזל תאומות זה עם ה-עושה זיג זג של הבייביליס... אם את רוצה משהו מגניב למסיבה שלא כולל מכשירים, תפעלי בשיטה הידועה- תחפפי שיער בלילה שלפני, וכשהוא לח תעשי צמות באיזה גודל שאת רוצה ובבוקר תשארי איתם ותפזרי לקראת הערב- למסיבה...זה יהיה יפה. אם בבוקר את הולכת לבית ספר, תאספי את הצמות או שתפזרי אותן. עצה שניה היא ללכת על המראה של אשלי בטובות השתיים, כשהיא מרימה שיער, משאירה קצוות בסוף ושמה קשת דקה או סיכה מדליקה...

מנדי!!!!! ברור...

אממ...האמת היא שאת זה עם הבייביליס אני לא יכולה לעשות כי אין לי. ואני גם לא אקנה כי אני לא אוהבת כל-כך את מה שזה עושה-וחוץ מזה זה גם הורס לי את השיער. אז נראה לי שאני אלך על הרעיון שלך! הבעיה היא...באמת מה אני אעשה כשאני ילך לבית ספר-זה יראה נורא! *אני לא ממש יודעת לעשות צמות טובות לעצמי...אבל אני ינסה את זה... אי אפשר לעשות את הצמות מהצהריים? זה לא יחזיק? ועוד משהו שאני רוצה שתלמדו אותי לעשות-גולגולים! כאלה בשני הצדדים למעלה...זה ממש יפה, אבל לא נראה שזה ילך לי בגלל שיש לי שער קצר... תסבירי לי שוב על המראה של אשלי... אה...והנה שתי טיפים-אחד המורה שלנו להתעמלות נתנה לנו, ואחת אחותי נתנה לי. בטח חלק מכירים, אבל בכל אופן למי שלא מכיר- א. אם יש לך שיעור התעמלות אל תשימי בושם! כי זה עושה ריח רע עם הזיעה. ב. עם את מזיעה-אל תשימי על הזיעה דאורדורנט! זה עושה ריח מאוד לא טוב! ביי

אה..והנה עוד טיפ:

שנתנה לי קוסמטיקאית: עם יש לך כאלה פצעונים קטנים על הפנים, תסבני את הפרצוף כל לילה לפני השינה בסבון "נקה 7" אפילו לידיים! פשוט תקחו את זה תקציפו בידיים ותמרחו על הפנים, תשטפו טוב טוב, וזה מייבש את הפצעים! אם מתמידים-יכול להיות לך עור חלק ממש, וזה ממש יפה ונעים...

mandy

New member
שרונו´ש

לגבי איזה מראה של אשלי את רוצה יותר הסבר? ואולי תעשי את הצמות בצהריים, אבל אל תחכי שזה יתייבש אלא תעברי על זה עם מייבש שיער ותחכי עד המסיבה. אבל- אם את מפזרת ורואה שזה אסון, תאספי את כל השיער ותשאירי קצוות, ויכול להיות שזה יהיה מנופח, אז שימי לחות או סרקל או משהו בסגנון... בקשר לסבון פנים- מאוד מומלץ פשוט לנקות כל ערב עם ג´ל ניקוי לפנים, ולאו דווקא סבון, כי את לא יודעת אם זה מתאים לפנים שלך או לא. זה יכול או מאוד לייבש את הפנים או משהו אחר, אז עדיף אולי להשתמש בסבון אבל גם בלחות... אה ועוד משהו...
הבייביליס לא הרס לי את השיער אז זה באמת תלוי...

למעלה