שלום לכולם.....

מאיר 101

New member
שלום לכולם.....

קודם כל יש לכם פורום מהמם וכל כך נחוץ (לי לפחות) ..... אז תמשיכו ככה... אני תלמיד תיכון בכיתה י' והרמה האישית שלי באנגלית די טובה, כלומר אני לומד ברמה של 5 יחידות ואני מקבל במבחנים ובבחנים שלי ציונים בין 86-92 אני מאוד רוצה להשתפר באנגלית... אני יודע לכתוב ולקרוא ברמה טובה ואני יודע גם להתבטא אבל הבעייה שלי היא שאין לי מספיק אוצר מילים בראש ובגלל זה אני נתקע הרבה וכתוצאה מכך אני גם לא יודע לקרוא נכון כל מיני מילים אז תגידו לי מה אני יכול לעשות? אני מאוד מאוד נחוש להתקדם באנגלית כי זה שפה חשובה ושולטת.... חוצמזהף, אם אתם יכולים להמליץ לי על חוברות וספרים לתרגול עצמי אני ממש אשמח.... אז תודה וחג שמח....

לשפר אוצר מילים

לדעתי הדרך הכי טובה ומהירה היא לקרוא ספרים באנגלית ותסמן מילים שאתה לא מבין וכשאתה מסיים תלך למילון (כמובן שלא 30 מילים בדף...).

שייק טו דה רסקיו!!!../images/Emo53.gif

את האמת, הדבר שהכי עזר לי באוצר מילים באנגלית זה שפשוט ראיתי הרבה טלויזיה, סרטים, קראתי ספרים וכו' באנגלית, וכל פעם שנתקלתי במילה שלא הבנתי רצתי למילון, וגם דיברתי לעצמי הרבה באנגלית ואם היה משהו שעצר אותי מלהתבטא רצתי חזרה למילון... מוזר, אבל עובד...

Flash Button

New member
אוצר המילים../images/Emo26.gif

תלוי מאיזה כיוון. אם אתה רוצה אוצר מילים של דיבור "סלנג" כזה, עדיף שתראה המון סדרות טלויזיה שמשם אני יודע מניסיון שלומדים הרבה. אם אתה רוצה יותר לדעת אנגלית ספרותית, תקרא ספרים, ותשב עם מילון לידך. כול מילה שאתה לא מבין תכתוב בדף, תפרש, ואחר כך תעשה השוואה בין מילים שלא הבנת בספרים שונים, ותראה אם התקדמת בשפה. בהצלחה

Aphelion

New member
איך לשפר אנגלית...

אני הרחבתי את אוצר המילים שלי באמצעות האינטרנט. 70% מהתכנים באינטרנט הם באנגלית, ולכן יוצא לנו להיחשף הרבה לשפה האנגלית הכתובה ע"י גלישה באינטרנט. כמובן שגם קריאת ספרים עוזרת, אבל רובנו עצלנים מדי לקחת ספר ועוד באנגלית ולקרוא, כן, גם אם לא נעים להודות בכך, ולכן האינטרנט יכול לשמש כלי מצויין להרחבת ידיעת השפה האנגלית. אתה יכול להוריד מהאינטרנט את תוכנת הבבילון, מילון אנגלי-עברי, ובלחיצת כפתור העכבר על המילה הלא מובנת אתה מייד מקבל פירוש למילה. הרבה יותר פשוט ויעיל מאשר לפתוח את המילון על כל מילה לא מובנת מהספר. עצלנות, כבר אמרתי?!
אתה רק צריך לבחור נושאים שמעניינים אותך, ולא חסרים כאלה באינטרנט. בהצלחה!

למעלה