שלום לכולם

רונאסטל

New member
שלום לכולם

אני חייבת להסביר מה מטריד אותי כל-כך מאוחר בליל שישי, הבת שלי מאד עצובה, אני חושבת שהיא מתחילה להפנים את השונות שלה, מאד מציק לי ואני משערת שגם לה- שאין לה קשרים חברתיים, אני חייבת לציין שבדרך כלל לין היא ילדה חייכנית ושמחה ויש לה שפה מיוחדת משלה- כך שמי שבאמת רוצה (האחיינית בת ה-8 שלי לדוגמא) מבין אותה ויכול לתקשר איתה. בקיצור ולעניין- אני מחפשת בשבילה פעילות לשעות הפנאי + קשרים חברתיים, אז מי שמוכם להפגש או מכיר פעילויות כאלה (אנחנו מהוד השרון) אני מאד מאד מאד אשמח לשמוע. שתהיה לנו שבת
וקסומה
...

bis fd

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

בזמנו ששביט היתה בגן (גן משולב)יצרנו קבוצה של הילדים המשולבים הקבוצה היתה מאוד מגוונת cp 2 מחלת לב(ברח י השם גם גנטי) דיסאוטונומיה חרשות עיורון כקבוצה ביקשנו אזרה בחוגים קיבלנו 3 חוגים תאטרון יצירה ריקוד כן מי שלא הלך זחל מי שלא שמע הרגיש מישלא עבד עם הידים עבד עם המרפק הילדים היו מאוד מגובשים חלקם המשיחו יחד לבית ספר גם כהורים הינו מאוד מגובשים ותומחים אחד בשני אולי דרך התפתחות הילד את יכולה למצוא את הקשרים באיזו מסגרת היא נמצאת? מצתערת אני מאוד רחוקה

ישנם חוגים לילדים עם צרכים מיוחדים

בכפר סבא וברמת השרון. תבררי דרך ארגון "קשר" . החוגים מאורגנים ע"י "עזרה". אם אני אצליח למצוא את הטלפון אני אעביר לך. תנסי גם לברר במתנ"ס גלר בכפ"ס, שם נערכים החוגים ואולי הם יוכלו להפנות אותך למי שמארגן. אנחנו היינו ברמת השרון בחוג יצירה ובחוג בישול והיה נהדר. עד שבשלב מסוים החליטו שהבת שלי יותר מדי סוערת בשבילם והם כבר לא יכולים לרדוף אחריה ופשוט.......סילקו אותנו. אבל עם כל התרעומת שלי אני מוכרחה להגיד שהחוגים האלה מותאמים לילדים עם כל מיני צרכים מיוחדים, מעבירה אותם מרפאה בעיסוק ולכל ילד מוצמד מתנדב/ת, בקיצור, אפשר להעביר בכיף אחה"צ. הייתי גם מזמינה אותך אלינו הביתה, הבת שלי גם היא בת 8 וגם לה אין חברים, אבל קשה לה ליצור קשר ולשחק עם ילדים, אלא אם כן מדובר במשחקי השתוללות ודיגדוגים.

רונאסטל

New member
אז זהו, שהיא לומדת בראשון

וזה מאד רחוק בשביל שעה-שעתיים אחה"צ, והילדים גם מגיעים מכל הארץ, אנחנו היחידים מהשרון (חוץ מנתניה) בגלל זה פניתי פה בפורום- כי אולי יש ילדים שנמצאים במסגרות אחרות והם כן מהשרון...

שרון123

New member
אנחנו גרים בשוהם. רוצים לבוא?

יום חמישי הוא היום היחיד בו אין לירדן טיפולים, נישמח ליקבוע איתכם

רונאסטל

New member
וחוץ מזה איך היה הטיול הגדול???

לאן הגעתם בסוף? איך שרדתם את החום? אני הענקתי היום לבעלי יום חופש... היה קשה אבל שווה את ההשקעה

למעלה