שלום לכולם

האפי לי

New member
שלום לכולם

נחמד לראות פורום ביולוגיה, בהצלחה לכל מי שעושה ביוטופ, אני עשיתי ביודע (כמו ביוטופ בתוכנית חדשה עם צמחי מים ובלי הגדרת צמחים ובחינת מעבדה) היה לי נורא כיף למען האמת אבל כל זה מאחורי, יש כאן גם סטודנטים או רק תלמידים? שנה הבאה אני מתחילה תואר בביולוגיה בכוונה להמשיך לזאולוגיה והייתי שמחה אם יש כאן מישהו שיודע מה אפשר לעשות עם תארים בביולוגיה חוץ מלהיות מורה בתיכון? לא שאין לי ריספקט אבל אני ממש לא רואה את עצמי במעמד הזה אי פעם בעולם.

bodas

New member
שלום גם לך ושלום לפורום

עברתי עכשיו שבועיים אינטנסיביים מאוד בטירונות... סגרנו שבת בתיגבור משטרת ישראל במרכז הארץ... באסה, לא נורא
לזו שאני מגיב להודעתה - אני סטודנט לביולוגיה (עתודאי). עם תואר בביולוגיה בתכל'ס קשה למצוא היום עבודה. עם תואר שני בביולוגיה זה כבר סיפור אחר. על-מנת להיות מורה בתיכון לא די בתואר ראשון בביולוגיה, אלא גם בתעודת הוראה, שזה תואר נפרד. יש המון עבודות בתחום הביולוגיה, לפי הנושאים השונים... החל מראש לשכת פירות וירקות במשרד החקלאות וכלה בלבורנט במעבדת היי טק... והיד עוד נטויה. בהצלחה!

zappon

New member
שלום לך ובהצלחה../images/Emo140.gif .עם תואר ראשון

בביולוגיה אין הרבה מה לעשות,אלא עם כן מכו שנאמר הוא משולב עם הוראהאו אולי עם הוא משולב עם תואר במנל עסקים,אבל עדיין אין הרבה מה לעשת עם תואר ראשון בביולוגיה כי הוא כללי מידי. ביולוגיה זה נושא ענקי מעניין ומורכב ולכן צריכים לרוב(להבדיל מתארים אחרים) יותר מתואר ראשון(ובדר"כ גם ניסיון) בשביל שיהיה לעשות משהו טוב עם תארים בביולוגיה. מורה בביולוגיה זה הוראה ולא ביולוגיה כי ביולוגיה זה מחקרים זה נושא שמתפתח תמיד.

למעלה