שלום לכולם.

שלום לכולם.

רציתי לדעת מהם כל הרשתות והמכונים הנותנים שירות ומוכרים מחשירי שמיעה. אני חושב שאתם תוכלו לעזור לי. תודה.

שלום גם לך!

אם תלך לגוגל או כל מנוע חיפוש ותכתוב בתוכו "מכשירי שמיעה" הוא ישר יתן לך מכונים ורשתות שמוכרים מכשירי שמיעה. מנסיוני האישי המכונים הטובים והם גם האיכות זה חברת שטיינר, וחברת אודיופון. שהשירות שלהם באמת מעולה. שניהם ממוקמים בחיפה. מקווה שעזרתי לך.

צלף

New member
רק השמר מאוד...

היתה כתבה שלא צינה את המכונים הללו לטובה, להודעה על הכתבה כאן

הפורום הזה נועד לנוער בלבד

כפי שכתוב כאן בשורה למעלה. מי שחשקה נפשו לכתוב בפורום לנוער, יכול לעשות את זה בקומונה שנפתחה לאחרונה. אין לי מושג איפה הקומונה נמצאת. אפשר לכתוב גם בפורום החרשים בוואלה, שלאחרונה נסגר למשתמשים מורשים בלבד אחרי תביעה שהוגשה נגד וואלה, או בפורום נוסף לחרשים וכבדי שמיעה הנמצא אי שם באינטרנט. האם צריך לתבוע גם את תפוז כדי שמבוגרים שבעצמם הורים יפסיקו לכתוב כאן?

אייני

New member
תרגע קצת

רשום שגולשים, אשר אינם בני נוער מסתכנים בחסימתם, אולם, להזכירך, אין שום מנהל שיחסום אותם, אז מה לכל הרוחות אתה רוצה? וחוצמזה, אולי אתה שוכח פרט שולי - לא רק גולשים מבוגרים אסורים כאן, אלא גם התנהגות בלי נאותה, ולצערי הרב, יש לך אותה בכמויות.

הנהלת הפורומים קיימת גם קיימת

מדוע הנהלת הפורומים לא הסכימה לקבל אותך כמנהל פורום? בגלל שעוד לא הגעת לגיל 16? מה בדיוק ההבדל בין 15 ל-16? ההתנהגות הבלתי נאותה היא מצד מי שכותב שוב ושוב בפורום תוך הפרה בוטה של התקנון. אולי זה "cool" ואולי זה "גזעי" להפר את התקנון, אבל זה לא מבטל את עצם ההפרה עצמה.

1יודע1

New member
למה שלא תגיש מעומדות לניהול הפורום?

במיוחד שאתה ח ו ב ב ק ט י נ ו ת

אייני

New member
"מה ההבדל בין גיל 15 ל16"

זה המשפט הכי אידיוטי ששמעתי מזה זמן רב. לפי אותו היגיון, אין הבדל גם בין 15 ל14, ואין הבדל גם בין 14 ל13, ואין הבדל גם בין 13 ל12, ואין הבדל גם בין 12 ל11, וכן הלאה, כך ש"אין הבדל" אפילו בין 16 לגיל שנה, לפי ההיגיון הזה. הם חייבים לשים איפשהו קו גבול, אין מה לעשות בקטע הזה.

Novokat

New member
אותו גבול נמצא גם מעל לגיל 18

אין מה לעשות בקטע הזה.

למעלה