שלום לכולם..

שלום לכולם..

בזמן האחרון התחלתי להתעניין במיסטיקה, אסטרולוגיה ומזלות, קבלה, חלומות וכל מה שקשור לרוחניות וכדומה. שמעתי גם שמות כמו רייקי, פנג שווי, טאי צ'י ועוד.. ובמקרה ראיתי את הפורום שלכם, של רייקי לצעירים. קראתי את הודעת המנהל, ניסיתי להכנס לקישורים אך האתרים לא עולים לי. בכל מקרה.. עדיין לא הבנתי כל כך מזה רייקי.. אם תוכלו להסביר לי במילים פשוטות, כי אני די חדשה בעסק :) שיהיה לכולם ערב טוב (ולמי שיש מחר בגרות באזרחות אז המון בהצלחה!)

ofirush 14

New member
שלום לך =)

אני לא אסביר לך בדרך שלי מהו הרייקי, כי זה יהיה יותר מידי ארוך ומייגע. אבל אני אתן לך הגדרה מהאתר http://www.reiki-home.co.il/k3.htm (אתר מצויין, דרך אגב). את יכולה אם את רוצה להיכנס אליו, ולפשפש שם במאמרים. רייקי הגדרה- הרייקי הוא שיטה ודרך המשתמשת בין היתר במגע ידיים עדין המגביר את האיזון הטבעי (הילינג) של הגוף ומסייע לצמיחה האישית של המתרגלים אותו. (וכאן אני מוסיפה מעצמי- רייקי עוזר בכל הבחינות- פיזית, רוחנית, רגשית, נפשית).

הייי, תודה על התשובה.. כמה שאלות

מהו הילינג? מה הכוונה של הצמיחה? אתה יכול לתת לי דוגמא לכל אחת מהצמיחות? פיזית, רוחנית, רגשית, נפשית

ofirush 14

New member
קודם כל, אני בת../images/Emo13.gif

הילינג, בא מהמילה היל באנגלית. כלומר לרפא. כשאת עושה הילינג למישהו את כאילו מרפא אותו (בצורה רוחנית/רגשית/נפשית אני חושבת. אולי גם פיזית
). ודוגמא לצמיחה. הממ...זה קצת קשה, כלומר, צמיחה זה יותר כמו התפחתות. נגיד, התפתחות רגשית- לדעת לו להדחיק את הדברים, להתמודד איתם, וזה בעצם מקל על ההתמודדות. וגם (לדעתי) זה מדבר על מודעות עצמית הרבה יותר גבוהה. את יותר מודעת למה שקורה ברגש שלך וכל מיני כאלה. אוף, אני צריכה לחשוב על דרך לנסח לך את זה כמו שצריך
מקווה שתסתפקי בינתיים בתשובות האלה
אם את צריכה עוד משהו- את מוזמנת לשאול

Anabel74

New member
דוגמא לצמיחה

הסתכלות שונה על דברים על העולם,על אחרים על מצבים. נקודת המבט השונה יכולה לעזור לךלהבין הכל בצורה מודעת יותר, לפעמים מהצד, בצורה בה את פחות מושפעת מדברים שפעם היו מסיטים אותך מלהיות מאוזנת או שלווה בקלות רבה יותר. (ראי למשל את חמשת העקרונות שצרפתי לסוף ההודעה). היכולת לרפא את עצמך היא לא רק פיסית אלא גם נפשית .את עוברת תהליכים של התפתחות רוחנית. כל מה שכתבתי נשמע נורא "באוויר" צריך פשוט לחוות כדי להבין כי כל אחד עובר אתה תהליך היחודי והמתאים לקצב שלו. את מוזמנת לנסות לקבל טיפול רייקי ולהתעניין בקורס רייקי 1 שנועד למתחילים. חמשת עקרונות הרייקי: 1.רק היום ארפה מהדאגה. 2.רק היום ארפה מהכעס. 3.רק היום אשמח בחלקי ואכבד את כולם. 4.רק היום אבצע את עבודתי בכבוד ובהגינות. 5.רק היום אוהב את כל הסובב אותי שיהיה בהצלחה!

Anabel74

New member
../images/Emo24.gif ברוכה הבאה לילוש!

מה שאופיר הסבירה דיי נכון ואפשר לומר עוד הרבה על הרייקי. את יכולה גם לקרא בארכיון הפורום ולנסות להכנס שוב לאתרים בקישורי הפורום ובדף הראשי של הפורום. רייקי הינה דרך חיים וכלי לריפוי עצמי ולריפוי שלאחרים. אם תסתכלי על הודעות קודמות תוכלי גם לקרא על חמשת עקרונות הרייקי המנחים את המתרגלים והמעודדים לחשיבה חיובית ופורה ביום יום. בכל מקרה כולנו כאן כדי לעזור ולהשיב על כל שאלה שתצוץ!

תודה רבה :)

אני מקווה שבקרוב אני אוכל לקרוא, ללמוד ואפילו לתרגל אבל כרגע אני די קבורה בעבודה כל היום.

למעלה