שלום לכולם

cusamano

New member
שלום לכולם

וברוכים הבאים! אני הקפטן שלכם להערב... קודם כל להבין מה נושא הפורום היסתכלו בהודעת המנהל שאני לבדי כתבתי (ותודה לדרור...) וגם יש ללכת לאתר חופש עצמו www.hofesh.org.il לכל השגרירים שמכירים את האתר או אלה שמיצתרפים מהפורום הקודם שלי, אתם כבר יודעים על מה מדובר אז אפשר להתחיל להיתכחס (אבל בבקשה לא יותר מידי...) לפי הכללים שיש בכל הפורומים של תפוז! ובהצלחה לכולנו!

~Gal~

New member
הייייי cusamano

רציתי רק לאחל המון בהצלחה
~Gal~ פורום זוגות מעורבים

טל66

New member
בהצלחה ומזל טוב לפורום החדש

מפורום הריון ולידה טל

עינת

New member
../images/Emo50.gif ומזל טוב

פורום חשוב ו... יאללה אני מחכה שתתחילו יש לי הרגשה שאבקר כאן הרבה... עינת פורום נומרולוגיה
שפע ו

krembo

New member
נו תראו....

היא לא מאמינה באלוהים אבל היא מעדיפה לנהל את פורום נומרולוגיה.... כמה מגוחכים כולכם....

טל קר

New member
לא שממש הבנתי את הדילוג שעשית

בין עינת לכולנו, אבל אתר חופש מתווכח עם האמונה של אלוהים פרסונלי, כמו של הדתות, כזה שמסתכל לך בתחתונים ובצלחת. אפשר בהחלט לא להאמין בו מבלי להיות אתאיסט. אפשר להאמין בכוח עליון גם בלי להאמין שאותו כוח עליון שהוא ה´ או אללה, או מצפה שתעשה דווקא תרי"ג ודווקא ככה. אז נדמה לי שמי שמגוחך כאן זה אתה, שמוכיח בורות על ההודעה הראשונה (סחתיין אחי, לא כל אחד יכול).

krembo

New member
לטל ועינת ../images/Emo54.gif

לטל - חסרים מאמרים באתר חופש שקוראים לאפיקורסיות שלמה ולאובדן האמונה? אל תבלבלי לי את המוח על זה שחופש בא להגן נגד הכפייה הדתית. אנשי חופש הם המטיפים שבאים להמיר את דתם של יהודים. ואתם לא מסתירים את הפעולות של חלוקות עלונים בבתי כנסת ובישיבות, אז עם כל הכבוד טל אנשים שקוראים לחוסר אמונה באלוהים ומצב שני כמו שעינת עושה - אמונה בנומרולוגיה - אלו הם הפתטיים האמיתיים. המספר 5.73 ברא את העולם.... עינת, לפני שאת מרימה אצבעות לכאלו שקופצים להגן עליך, כדאי שתקראי אותם קודם ותבררי אם הם עשו זאת בכבוד.

עינת

New member
קרמבו

א.איני תומכת באפיקורסיות מוחלטת כפי שאיני תומכת בכפיה דתית. חופש בעיני הוא איש באמונתו יחיה| ב.נומרולוגיה אינה אמונה,היא כלי שהוכיח ומוכיח את עצמו יום יום. ג.אני מסכימה עם דבריה של טל ולא משחקת משחקי כבוד. ד.אם תתיר לי לשאול,במה אתה מאמין? (ואני שואלת את השאלה מתוך עניין אמיתי) יום טוב

טל קר

New member
אתה מבלבל בין שני דברים שונים.

הראשון הוא אובדן האמונה באל פרסונלי, כלומר ה´/אללה, השני הוא אובדן האמונה בכוח עליון כלשהו או האמונה שיש שם משהו מעבר. ראיתי הרבה מאמרים בחופש שמערערים על קיום אל פרסונלי. אבל ראיתי דווקא לא מעט מאמרים שבהם מצינים במפורש שהם לא מערערים על קיומו של כל כוח עליון באשר הוא אלא רק על קיומו של אל פרסונלי, או מבטאים אגנוסטיקניות. לא כל המאמרים בחופש הם אתאיסטים. ונומרולוגיה יכולה להסתדר מצוין גם בלי אל פרסונלי. לדעתי אנשים שקוראים לאנשים אחרים פתטיים כי הם לא מאמינים בדיוק במה שהם מאמינים, אלו הם הפתטיים האמיתיים. ברכותי,הצטרפת למועדון.

טל קר

New member
נ.ב. אתר חופש כמו גם המגיבים בפורום

הזה, הוא לא כת מאמינים עם 13 עיקרי אמונה משותפים וX מצוות זהות לכולם. אלא אוסף אנשים שמה שמאחד אותם זה נושא האתר והפורום. חלק מסכימים עם הכל. חלק מסכימים עם חלק. חלק לא מסכימים. לכן נראה לי מין הראוי להשמיט מהלקסיקון שלך בפורום זה את לשון גוף שני רבים. אין כאן "אתם" "כמוכם" וכו´. אם אתה רוצה להתווכח עם עינת על נומרולוגיה, אדרבא, אולי אפילו אצלה בפורום (אולי כדאי שתעדן את הסגנון קודם), אבל שים לב שאתה מתווכח עם עינת ולא עם איזה "אתם" או "אנשים" מעורפל כזה.

עינת

New member
קרמבו מי סיפר לך את השטות הזאת???

במה אני מאמינה ובמה לא הרי אינך יודע... ומגוחכת תפיסתך הסטיגמטית בעיני... זהו פורום ח ו פ ש אם לא אכפת לך והחופש בעיני הוא החופש לבחור אין כאן כלל שאלה של אמונה או חוסר אמונה,יש כאן שאלה של כפיה לעומת חופש קפיש?

למעלה