שלום לכולם

שלום לכולם

רק היום התוודתי לפורום המקסים הזה. קראתי פה טיפה והרגשתי המון חום ואהבה ונכונות להעצים אחת את השניה. אני אומנם עוד לא חלק ממכם אבל כבר יש לי פה הרגשה מאוד נינוחה. אז שלום, קוראים לי קרן (בת 19 וחצי) סטודנטית בטכניון, נשואה מזה חודשיים. רציתי לדבר איתכם על נושא שעלה אצלי ממש לא מזמן. הנושא הזה הינו הקשר הנשי בין האם והבת, והשיניים שהוא עובר כאשר הבת נישאת. אצלי היה שינוי מדהים בקשר עם אמא. עכשיו אני הרבה יותר מבינה אותה, וגם היחס שלה כלפי יותר כגון חברה טובה וקרובה מאשר אימהי בלבד. אז רציתי לשאול אותכן, האם הרגשתן שינויים כאלו כאשר נישאתן?

היי קרן! ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אני עוד לא נשואה אז אני לא יודעת לענות על השאלה שלך, מחכה לראות את התשובות של הבנות האחרות

א י ו ש י

New member
שלום קרן וברוכה הבאה../images/Emo39.gif

ראשית מזל טוב!! התחתנתי רק בגיל 28, למה אני מציינת רק כי את השינוי שהיה לי עם אימי עשיתי טרם לכן..... הפכנו חברות קרובות ברגע שעזבתי את הבית (אולי לזה את מתכוונת ולא דוקא הנישואין) אבל ברגע שלא הייתי יותר בבית, ברגע שפחות רבנו והיינו במרחק התקרבנו. אני התקרבתי ראיתי את אמא באור אחר... דוקא כשהתחתנתי קצת התרחקנו (גרה רחוק ממנה יחסית כעת) ומצאתי את הנישה שלי אבל לימים כאשר הפכתי אמא שוב התקרבנו. אני חושבת שהיום בתור אמא אני הכי קרובה ,הכי מבינה הכי מזדהה. ויחד עם זה הכי רוצה להיות שונה ולא לטעות כמו שטעינו ביחסינו (לא יודעת מי גרם אבל כך זה היה-ריחוק
)

שירה1973

New member
בוקר טוב (ומשהו אישי לאיה)

נישאתי צעירה מאד (וסיימתי את נישואיי לפני מספר שנים), ואני אישית לא מרגישה שהנישואים גרמו להתקרבות אל אמי. אני מנהלת מערכת יחסים מורכבת מאד איתה, מסיבות שונות (תקצר היריעה..... בהזדמנות אכתוב על זה ספר כנראה
) אבל אני יודעת שנשים רבות כן חשות את ההתקרבות הזאת עליה את מדברת, בין אם בעקבות נישואים ובין אם בעקבות הפיכתן לאמהות. כנראה שכמו בכל דבר, גם כאן מדובר בתגובות מאד אינדיבידואליות. אני אומרת - מה אכפת לך למה זה קורה, כל זמן שזה קורה...?
פשוט תיהני מההתקרבות הזאת, פחות חשוב מדוע היא מתרחשת בעיניי... הערה קטנה לאיה: אמנם אני לא משתתפת בפורום שלך (מסיבות מובנות...
) אבל כשכנתך לפורום אני נכנסת מדי פעם וקוראת את השאלות והתשובות, ורציתי רק להחמיא לך על הרגישות ועל הנעימות שמאפיינות את ההתנהלות שלך בפורום. כיף לקרוא אותך, גם עבור מישהי שלא מזדהה עם הנושא. יום נפלא לכולנו

א י ו ש י

New member
שירה יקרה../images/Emo24.gifתודה! תודה!

מחמיא לי מאוד מאוד
שכנתי לפורום? לא הבנתי איזה פורום שכן שלי? (נשים שלא רוצות ילדים?) עוד קוראת סמויה שגיליתי
שוב, המון תודה
איה

א י ו ש י

New member
אה אוקי, טוב לדעת../images/Emo45.gif../images/Emo142.gif../images/Emo13.gif

כי אני מנהלת גם קומונה די פעילה פה בתפוז באותו נושא. נכנס להציץ

נישאתי לפני 12 שנה כך שהזיכרון לא

משהו :) ובכל זאת אמי ואני למרות כל הקשיים ביננו היינו תמיד החברות הכי טובות שרק אפשר. אני מנסה אגב להעביר זאת גם לבתי, את התחושה הזו שאני תמיד נמצאת שם בשבילה, שהיא יכולה לספר לי הכל בלי לחשוש ולדעת שאני תמיד אהיה לצידה, איתה, ביחד. ברוכה הבאה למעגל שלנו :)

ברוכה הבאה, מזל טוב, ולשאלה שלך-

הנישואים לא קרבו אותי לאמא שלי (מאז ומעולם לא היינו קרובות) והיום כשאני אמא ל2 בעצמי היחסים בנינו מנותקים לחלוטין.ברוגז. ביוזמתי כבר ארבע שנים. קשה לי בתור אמא להבין אותה ואת הדרך בה נהגה כלפי בתור ילדה.

למעלה