שלום לכולם

flugzeug

New member
שלום לכולם

שלום לכולם, שמי ראובן ואני עתודאי בסמסטר 7 בהנדסה אוירונוטית בטכניון, ואני אשמח לעזור ולענות על שאלות, במיוחד בנוגע למה שקשור בפקולטות ההנדסיות בטכניון.

Hawk17

New member
כל הכבוד! והנה השאלה הראשונה:

אהלן! אני מעריך מאוד את מה שאתה עושה! אז אגב , אני גם בכוון חזק של עתודה, זה ברור לי. אני תלמיד יב שלומד מתמטיקה אנגלית ופיזיקה ברמה של 5 יחידות. יש לי פסיכומטרי 617 וממוצע מיטבי שכנראה יהי 105-107. 1)איך הסיכויים שלי להתקבל למהנדס אווירונאוטיקה במסגרת עתודה? האם לצבא יש דרישות יותר גבוהות מאלא של הטכניון? 2)איך רמת הקושי של הלימודים בפקולטה להנדסת אווירוטיקה וחלל לעומת הקושי בפקולטה לחשמל ובפקולטה להנדסה אזרחית? תודה מראש!!! עומר נ.

flugzeug

New member
ברוך הבא

עומר, מבחינת סיכויי קבלה, עברו כבר שלוש שנים מאז שהתעסקתי בנושא, אבל לדעתי אתה בפנים, אם כי לא בהפרש גדול. אתה יכול לבדוק את העניין כאן. מבחינת רמת הלימודים, הנדסה אווירונוטית נחשבת למקצוע הקשה ביותר, לצד הנדסת חשמל. המוניטין שיצאו לאזרחית הם של פקולטה " לא משהו" ( ואני לא מזלזל בהם). הצורך ההיסטרי של הצבא במהנדסים אווירונוטיים נופל רק מזה של הרופאים למיניהם, לכן מבחינת הצבא אם אתה יודע לקשור שרוכים אתה בפנים...

flugzeug

New member
שכחתי להוסיף

שאני לא מצטרף למצעד המקטרים שמשמיצים את העתודה, מאידך אני גם נמנע מלהמליץ. בקיצור, אני משתדל להיות נייטרלי. אתה צריך לבחון האם עתודה מתאימה לסיטואציה הפרטית שלך. לי, למשל, זה התברר כדבר חכם בדיעבד,אבל זה לא חייב להיות ככה.

אבשי ג

New member
ברוך הבא ראובן ../images/Emo24.gif

ותודה רבה על הסיוע שאתה מעניק פה בתחום שלך!

למעלה