שלום לכולם

didushkit

New member
שלום לכולם

נרשמתי ללימודי רפואת שיניים דרך העתודה ורק בזמן הקרוב הולכים להודיע לנו אם התקבלנו או לא. הבעיה שלי היא שעד עכשיו, מכל מני סיבות, הייתי בטוחה שצה"ל ידאג לעתודאים למעונות (אבל לא יממן), אבל עכשיו הסתבר לי שלא, שאני צריכה לפתור את זה עם האוניברסיטה. השאלה היא האם בכלל יכול ליות שיש מקום פנוי במעונות ולמי אני צריכה לפנות בעניין הזה? האוניברסיטה בכלל יכולה לעזור לי? תודה.

amnonab

New member
לעניין יצירת הקשר

קודם כל, מזל טוב על הקבלה ללימודים! אין לי שום מושג (בטח מישהו אחר בפורום ידע להגיד) אם משריינים מקום לעתודאים במעונות, אבל קשה לי קצת להאמין. לגבי עם מי לדבר בעניין - את יכולה ליצור קשר עם משרדי המעונות בעניין ולשאול, הם נמצאים ב-02-5882358/02-5882349. מידע כללי נוסף ודרכי יצירת קשר איתם יש גם באתר של המחזור - http://www.hebmed.org/hebmed_wiki/logistics/dorms ויש שם גם קישור למאמר מצויין שולדי כתב בנושא ומופיע גם במאמרי הפורום הזה. מנסיון לקבל מעונות עכשיו, יגידו לך שרק כפר הסטודנטים פנוי, ועכשיו זה גם כנראה נכון כבר. זו כבר החלטה שלך אם לגור שם או לא, למרות שיש גם דברים גרועים יותר כנראה. אל תשכחי שאת גם תמיד יכולה למצוא שותף/שותפים ולשכור דירה בקריית-יובל (קרוב למעונות) במחיר שלא יעלה בהרבה על מגורים במעונות, ואולי יהיה אפילו כדאי יותר מאשר כפר הסטודנטים. בכל מקרה, לא ברור אם יוכלו לעזור לך כשעדיין לא ברור לך אם התקבלת או לא, אבל אולי יוכלו לתת לך תשובות יותר קונקרטיות. בהצלחה! אמנון.

didushkit

New member
תודה רבה

אני עדיין לא יודעת אם התקבלתי או לא אבל בכל זאת אני לא רוצה להתקע בסוף...
מה זה כפר הסטודנטים? איפה זה? קריית יובל קרוב לקמפוס עין כרם? אני אשמח לתשובות ואני גם אתקשר לברר. תודה!

amnonab

New member
תשובות נוספות

כפר הסטודנטים הוא פרוייקט המעונות החדש של האוניברסיטה בהר-הצופים. קריית יובל נמצא אי שם באמצע בין עין-כרם לגבעת-רם, וזו הסיבה שהרבה תלמידי שנה א' מבקשים אותו. סה"כ במרחק אוטובוס לא רחוק משתי הנקודות, והשנה גם צפוי השאטל לעצור שם. ממליץ לך בחום לקרוא בלינקים שנתתי לך קודם, יש שם תשובות לשאלות שלך ועוד כמה. ערב נעים

bright sky

New member
השאטל יעצור בקריית היובל?

זה חדש! הוא יגיע לעין כרם? אתה יודע אולי באיזה שעות?

amnonab

New member
לידיעתי כן

השאטל יעבור השנה גם בעין-כרם וגם בגוואטאמלה. לא ידוע לי שפירסמו עדיין לוח זמנים להסעות... כמובן, השאטל פתוח למי ששילם דמי רווחה...

למעלה