שלום לכולם

dj soul

New member
שלום לכולם

אני רק רציתי להגיד שכמעט כל חייל או מי שמתגייס בקרוב עובר את אותם הדברים, הרי תמיד כשאנחנו יודעים שבעוד למשל חודש אנחנו צריכים לקבל תשובה שיכולה לשנות לנו את החיים, או שאנחנו מצפים לראיון עבודה נורא חשוב או גיוס, אנחנו מחכים כבר שהיום הזה יגיע, ואז מספר ימים לפני ובמיוחד באותו יום אנחנו חוששים, מפחדים וכו´ ועכשיו בקשר לגיוס, אחת הסיבות שאנחנו מרגישים ככה זה מפני שאנחנו עוברים למסגרת אחרת לגמרי, איפה שנותנים לנו פקודות, ואנחנו לא רגילים לזה, אנחנו עושים דברים שבחיים לא עשינו, אפילו אם זה ג´ובניק, האוירה חדשה, האנשים חדשים ולא מוכרים מכל חלקי הארץ, ואנחנו אחרי כל הימים האלו שהיינו בבית רוב היום וראינו טלוויזיה והיינו עם משפחה וחברים, כבר לא ממש יכולים לעשות את אותם הדברים. לפעמים עוד יותר קשה, כי בצבא הרבה מאוד חיילים שדואגים רק לעצם ופוגעים באחרים , אפילו לפעמים בלי לנסות לפגוע, אז צריכים להיות מוכנים. אני אישית כבר עברתי את השירות שלי , אני משוחררת כבר שנה +, גם אני חיכיתי ליום הגיוס, גם חששתי ביום הראשון ויום לפני, בטירונות נורא נהנתי, למרות שהיה קצת קשה (להישאר ערה בשיעורים המשעממים
) אחרי הטירונות התחיל השירות עצמו (לפני כמה טירטורים). אני יכולה להגיד שהשירות שלי היה נורא , נורא קשה - אבל מבחינה נפשית, בכיתי המון, התעלפתי המון, והייתי הרבה עצבנית, אבל בהחלט היו ימים שאני לא אשכח בחיים, ואני נורא מתגעגעת עכשיו לבסיס ולכל מה שעברתי שם (חוץ מכמה דברים כמובן), אני שמחה שעברתי את השירות הזה, ככה גם למדתי המון, אני כבר יודעת איך להגיב במצבים שונים, להסתדר עם כל סוגי אנשים, ובכלל אני עכשיו יותר פתוחה , פחות ביישנית ויש לי יותר ביטחון עצמי. אני יודעת שיש אנשים שלהם יותר קשה מאחרים, וכשכבר לא יכולים בהחלט צריך לפנות לעזרה, אבל הכל עובר. והכי חשוב לדעת זה שאם מישהו פוגע בכם בצבא, זה לאו דווקא בגללכם, ככה זה בצבא. בכל אופן, אני אשמח לעזור, אם מישהו רוצה לדעת משהו על הצבא וכו´ (במיוחד לחיילים מתה"ש
) ביי ובהצחלה לכולם

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תודה על הגישה הנהדרת ../images/Emo13.gif

מאד יפה שכתבת דברים כל-כך מעודדים ואופטימיים. אמנם יש מצבים שלחיילים רע מאד בצבא בגלל התעללות, הטרדות, לחץ, וכד´, אבל אנחנו מסכימים שעם כולם אפשר להתמודד. אסור להישבר ואסור להיכנע. תודה על הצעת העזרה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מאד פשוט

לבקר כאן בפורום, לתמוך בחיילים/חיילות שקשה להם/ן... ולעודד חיילים/חיילות לבוא לכאן ולשתף אותנו בקשיים...

למעלה