שלום לכולם :)

retro2

New member
שלום לכולם :)

אהלן חברים , הייתי רוצה כמה עצות ברשותכם ... אז ככה , אני חייל משוחרר כבר 8 חודשים , אוטוטו אני מסיים פסיכומטרי (17.12), ונוסע לחו"ל לכמה חודשים , השאיפה היא לחזור באפריל , ובאוק' 2007 להתחיל ללמוד , לאחר מחשבות רבות גיבשתי דעה והחלטתי שאני רוצה ללמוד משפטים , ממוצע הבגרות שלי הוא כ85 (לצערי נפל לי האסימון רק בזמן הצבא) ,לפסיכו כמובן אני שואף לגבוה ביותר , אך עדיין הייתי רוצה לדעת מה סיכויי הקבלה שלי , וכמה לפי ממוצע זה עליי להוציא לפי דעתכם בפסיכו ? הייתי רוצה גם לדעת איך בדיוק הלימודים האלו משתלבים בחייכם , מבחינת חיי חברה ,עבודה , כאילו הקטע של לעבוד בזמן הלימודים , ועדיין להוציא את הטוב ביותר , בטח הבנתם אותי :p שאלה אחרונה וקצת טיפשית , הייתי רוצה שמישהו באמת לשבור לי מיתוס מניסיונו , האם באמת אדם שסיים תואר משפטים באונ' ,הרסומה שלו יהיה יותר טוב ..? אני שואל את זה כספיציפית לגבי המכללה אקדמית למשפטים ,והמרכז הבין תחומי ,הרי בכל זאת אלו מכללות שהם נטו ללימודי משפטים... אשמח לתשובות :) תודה

רואי

New member
שלום לך

ממוצע הבגרות שלך הוא פחות או יותר המינימום שדרוש במכללות בכדי להתקבל, כך שציון פסיכומטרי ממוצע ומעלה אמור להספיק. אבל הכי טוב זה לשאול כל מכללה מה בדיוק הדרישות שלה. לגבי הלימודים- בסך הכל הלימודים לא ממש ממש מאסיביים וניתן לשלב בלימודים במכללה גם עבודה. אבל בסופו של דבר, אלו שנוכחים בשיעורים ולא עובדים בעבודה, או שעובדים במשרה חלקית לכל היותר,אלו הם הסטודנטים עם הציונים היותר טובים, אין מה לעשות... לגבי המכללות/אוניברסיטאות- זו לא שאלה טיפשית בכלל, וכולם שואלים אותה... לדעתי הכל תלוי בסופו של דבר בסטודנט עצמו. אם הוא טוב, אז הוא טוב, וזה לא משנה איפה הוא למד.

למעלה