שלום לכולם

justborn

New member
שלום לכולם

גם אני מאמין בישוע רק שאני לא מגדיר את עצמי כנוצרי. איזה זרם בנצרות אתם מייצגים? אשמח לדבר איתכם על הרבה נושאים מעניינים. שיהיה יום נפלא לכולנו!

lion 7

New member
שלום גסטבורן /tapuzforum/images/emo39.gif

וברוך הבא לפורום הצנוע שלנו, זה הפורום הנוצרי שבו מתאספים מאמינים בישוע על מנת לדון, להתפלל, להסביר את מהות האמונה , רק כאן בשונה מפורום ההוא מתירים כתיבה בתהילת ישוע , אנחנו ערבים נוצרים מגוונים, מעדות שונות, וגם יש ביננו חברים/ות יקרים שמתענינים בנצרות , או במועדי החגים , ובכל הקשור לברית החדשה , נשמח לראות אותך בינינו... המקום הוא מין כנסיה וירטואלית , ולא כמובן להתנגחות דתית.. אהלן וסהלן.. /tapuzforum/images/emo13.gif

justborn

New member
היי ליאון

גם אני עזבתי את הפורום ההוא בגלל שהתאכזבתי מהמנהלים בו ובגלל האופי היותר מידי אקדמאי שלו. אני מקווה שיהיו הרבה דיונים מעניינים בפורום הזה והוא יקרב הרבה אנשים לאמונה בישוע משיחנו.

lion 7

New member
וגם

שתתרום מהבקיאות שלך בתנ``ך ובברית החדשה.. ועוד ממקורות מוקדמים שישפכו אור על אותה תקופה.. ברוך הבא בשם ישוע

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifברוך המצטרף גוסטבורן../images/Emo141.gif

ישוע הגיע לכל האומות, על מנת שכל מי שמאמין בו, בנו יקרא, ויקבל מחילה על חטאיו והבטחה לחיי נצח, אמן. נאספנו פה מהרבה איזורים בארץ, במטרה אחת, להלל את ישוע המשיח, אלוהינו האהוב והרחום, זוהי כניסייה חמה ואיכפתית, ואתה מוזמן לשתף אותנו בסיפור שלך

איבן Najy

New member
../images/Emo207.gifאמונה ביסוע ללא טבילה

אני מניח שמי שמאמין בישוע ולא הוטבל ויש כאלה לא יכול להשתתף בסקרמנטים של הכנסיה הקתולית לא ברור לי אם איש דת יסכים להשיא מאמין/נה בישוע שלא הוטבל/ה למי שכן הוטבל/ה

למעלה