שלום לכולם!

מצב
הנושא נעול.

לריה

New member
שלום לכולם!

שלום לכולם!
שלום לכולם! אני חדשה בפורום. אני נוסעת לרומניה באמצע אפריל. האם יש מישהי שנוסעת לשם לטיפול? אשמח לשמוע.

ברוכים האים ../images/Emo24.gif

שלום לכולם!
שלום לכולם! אני חדשה בפורום. אני נוסעת לרומניה באמצע אפריל. האם יש מישהי שנוסעת לשם לטיפול? אשמח לשמוע.
ברוכים האים

ברוכים הבאים לביתינו החם. אנחנו רק בתחילת התהליך, אבל גם אנחנו אמורים להיות במסלול רומניה. תרם קבענו מועד נסיעה. בכל מקרה בנוסף למעבר מהיר לפורום השכן אנחנו מאחלים שתבלו איתנו את חווית התהליך של לפני, מהלך וכמובן התוצר הסופי

אדוינה

New member
ברוכה הבאה!

ברוכים האים

ברוכים הבאים לביתינו החם. אנחנו רק בתחילת התהליך, אבל גם אנחנו אמורים להיות במסלול רומניה. תרם קבענו מועד נסיעה. בכל מקרה בנוסף למעבר מהיר לפורום השכן אנחנו מאחלים שתבלו איתנו את חווית התהליך של לפני, מהלך וכמובן התוצר הסופי
ברוכה הבאה!
מקווה שתראי בית זה כביתך! אשמח לשמוע היכן את מטופלת ואצל איזה רופא. יש מספר רופאים ש"מתרימים" ביציות ברומניה. אם תשוטטי בפורום תכירי אותנו.וגם אשמח לענות על שאלות. שיהיה לך יום טוב! וגם לכולנו!

לריה

New member
תודה על קבלת הפנים

ברוכה הבאה!
מקווה שתראי בית זה כביתך! אשמח לשמוע היכן את מטופלת ואצל איזה רופא. יש מספר רופאים ש"מתרימים" ביציות ברומניה. אם תשוטטי בפורום תכירי אותנו.וגם אשמח לענות על שאלות. שיהיה לך יום טוב! וגם לכולנו!
תודה על קבלת הפנים
אני מטופלת אצל ד"ר בר. את נוסעת לרומניה?

לריה

New member
אני גרה באמריקה

ברוכים האים

אני גרה באמריקה
היי מלח של פלפל אני גרה בארצות הברית ולכן אני ממש מנותקת. הבנתי שזה התאריך שנקבע משהו כמו 20 לאפריל. אני מאמינה שהם עושים את זה מרוכז. לימור אמרה לי שהתאריך לפעמים משתנה. אני מעוניינת לשכור שם דירה ואשמח שנעשה זאת בצוותא . אני מגיעה לבד. לי זאת הפעם השניה לתרומת ביצית. בפעם הראשונה זה היה הריון שנמשך 5 שבועות בפורם קראתי שקוראים לזה הריון ביוכימי? אני נוסעת הפעם לרומניה כדי להגדיל את הסיכויים. תודה על התייחסותך. לריה

רועיבת

New member
הי ליירה

אני גרה באמריקה
היי מלח של פלפל אני גרה בארצות הברית ולכן אני ממש מנותקת. הבנתי שזה התאריך שנקבע משהו כמו 20 לאפריל. אני מאמינה שהם עושים את זה מרוכז. לימור אמרה לי שהתאריך לפעמים משתנה. אני מעוניינת לשכור שם דירה ואשמח שנעשה זאת בצוותא . אני מגיעה לבד. לי זאת הפעם השניה לתרומת ביצית. בפעם הראשונה זה היה הריון שנמשך 5 שבועות בפורם קראתי שקוראים לזה הריון ביוכימי? אני נוסעת הפעם לרומניה כדי להגדיל את הסיכויים. תודה על התייחסותך. לריה
הי ליירה
וברוכה הבאה
אפשר לשאול למה את לא עוברת התרומה בארה"ב? למיטב הבנתי ארה"ב "היא המקום" הטוב ביותר מבחינת הנתרמות (מבחינת המידע שאת מקלת על התורמת, הפרוצודרה וכו'). בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!

לריה

New member
יקר באמריקה

הי ליירה
וברוכה הבאה
אפשר לשאול למה את לא עוברת התרומה בארה"ב? למיטב הבנתי ארה"ב "היא המקום" הטוב ביותר מבחינת הנתרמות (מבחינת המידע שאת מקלת על התורמת, הפרוצודרה וכו'). בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!
יקר באמריקה
הטיפולים האלה מאד יקרים אלא אם כן יש לך ביטוח טוב שמכסה. תרומת ביצית זה בכלל המתנה ארוכה ושוב מאד יקר,חוץ מזה למה לא להוציא את הכסף על כרטיס טיסה לארץ ככה אני גם מבקרת את המשפחה ( בד"כ אני מטופלת בארץ) וגם נתמכת על ידם. אגב בכל מה שקשור להפריות מבחנה הארץ נחשבת לאחד המקומות הטובים. אתן בידיים טובות, זה לא נכון לחשוב שכל מה שנעשה בחו"ל הוא יותר טוב.

רועיבת

New member
יותר זול לך להגיע לארץ

יקר באמריקה
הטיפולים האלה מאד יקרים אלא אם כן יש לך ביטוח טוב שמכסה. תרומת ביצית זה בכלל המתנה ארוכה ושוב מאד יקר,חוץ מזה למה לא להוציא את הכסף על כרטיס טיסה לארץ ככה אני גם מבקרת את המשפחה ( בד"כ אני מטופלת בארץ) וגם נתמכת על ידם. אגב בכל מה שקשור להפריות מבחנה הארץ נחשבת לאחד המקומות הטובים. אתן בידיים טובות, זה לא נכון לחשוב שכל מה שנעשה בחו"ל הוא יותר טוב.
יותר זול לך להגיע לארץ
ולנסוע לתרומה ברומניה? אפשר לשמוע פרטים ועלויות על תרומה בארה"ב? (כי בזמנו אמרו לנו שהכי טוב בארה"ב, אבל שמדובר על כמה עשרות אלפי דולרים טובים...). לגבי IVF אני יודעת שהארץ נחשבת לאחד המקומות המובילים בעולם, בכל הנוגע לתרומת ביציות - המצב ידוע...

עשיתי חיפוש באיטרנט מתוך סקרנות

יותר זול לך להגיע לארץ
ולנסוע לתרומה ברומניה? אפשר לשמוע פרטים ועלויות על תרומה בארה"ב? (כי בזמנו אמרו לנו שהכי טוב בארה"ב, אבל שמדובר על כמה עשרות אלפי דולרים טובים...). לגבי IVF אני יודעת שהארץ נחשבת לאחד המקומות המובילים בעולם, בכל הנוגע לתרומת ביציות - המצב ידוע...
ולתהדמתי העלויות בארה"ב נעות בין $10,000 ל- $30,000 למחזור טיפולים. לא כולל לילה, טיסות או כלכלה. לעור העובדה הזאת יותר זול
לארץ, לקבל טיפול
,
לרומניה,
לארץ ואז לחזור לארה"ב עם
מתבשל בבטן. ואנחנו עדיין צועקים, ובצדק שמגיע לנו החזרים ושיכירו בנו כמו טיפול IVF לכל דבר

סביון1

New member
ידוע שטיפולי פוריות בכלל ותרומת

ולתהדמתי העלויות בארה"ב נעות בין $10,000 ל- $30,000 למחזור טיפולים. לא כולל לילה, טיסות או כלכלה. לעור העובדה הזאת יותר זול
לארץ, לקבל טיפול
,
לרומניה,
לארץ ואז לחזור לארה"ב עם
מתבשל בבטן. ואנחנו עדיין צועקים, ובצדק שמגיע לנו החזרים ושיכירו בנו כמו טיפול IVF לכל דבר
ביצית בפרט הרבה יותר יקרים בארה"ב מאשר בארץ. אני מכירה זוג שעשה עליה לישראל מארה"ב לצורך טיפולי פוריות. זה לא קשור להחזרים ולמאבק שלנו. כי בארה"ב כל אחד יכול לקנות איזה ביטוח בריאות שבא לו. בארץ לעומת זאת מכריחים אותנו להפריש אחוז לא מבוטל מהכנסתנו לביטוח בריאות שהמדינה כופה עלינו ולכן זכותנו לדרוש גם תמורה למס הזה.

מסכים ב- 100% איתך ../images/Emo45.gif

ביצית בפרט הרבה יותר יקרים בארה"ב מאשר בארץ. אני מכירה זוג שעשה עליה לישראל מארה"ב לצורך טיפולי פוריות. זה לא קשור להחזרים ולמאבק שלנו. כי בארה"ב כל אחד יכול לקנות איזה ביטוח בריאות שבא לו. בארץ לעומת זאת מכריחים אותנו להפריש אחוז לא מבוטל מהכנסתנו לביטוח בריאות שהמדינה כופה עלינו ולכן זכותנו לדרוש גם תמורה למס הזה.
מסכים ב- 100% איתך

רועיבת

New member
מעבר לעלות הכספית

מסכים ב- 100% איתך
מעבר לעלות הכספית
יש משהו "שנותנים" בארה"ב ולא מקבלים במסלולים בארץ? כי לי זכור במפורש שהיו מספר רופאים בארץ שאמרו לי שתנושא תרומת הביציות בארה"ב הוא "ליגה אחרת" מבחינת הבדיקות שמבצעים לתורמת ומבחינת המידע שמקבלים עליה. אם זה באמת ככה, ברור שזה יותר יקר (כי מה לעשות מידע ובדיקות עולים כסף), השאלה היא האם יש ערך מוסף כלשהו מעבר (כאילו שבכך לא די...).

סביון1

New member
כמו שאמרת, בארצות הברית עושים יותר

מעבר לעלות הכספית
יש משהו "שנותנים" בארה"ב ולא מקבלים במסלולים בארץ? כי לי זכור במפורש שהיו מספר רופאים בארץ שאמרו לי שתנושא תרומת הביציות בארה"ב הוא "ליגה אחרת" מבחינת הבדיקות שמבצעים לתורמת ומבחינת המידע שמקבלים עליה. אם זה באמת ככה, ברור שזה יותר יקר (כי מה לעשות מידע ובדיקות עולים כסף), השאלה היא האם יש ערך מוסף כלשהו מעבר (כאילו שבכך לא די...).
כמו שאמרת, בארצות הברית עושים יותר
בדיקות לתורמת. פעם נכנסתי לאתר אינטרנט של חברה שכל עיסוקה היה לשדך בין תורמות לנתרמות. הם לא התעסקו בצד הרפואי-ביצועי של העסק אלא רק במציאת תורמת. הבנתי שהם עושים לתורמת תחקיר די מעמיק. התחקיר כלל גם מבדקים פסיכולוגים שאמורים היו לקבוע האם התורמת אמינה או שקרנית, וזאת כדי לדעת אם להאמין למה שהיא מדווחת על מצבה הבריאותי, מחלות במשפחה וכו'. התענוג, אגב, עלה 9000 דולר. אתם קולטים? 9000 דולר רק כדי למצוא תורמת, לא כולל התשלום למרפאה אחר כך על כל ההליך. ובסופו של דבר, הם יכולים לעשות המון בדיקות לתורמת ובכל זאת לא לעלות על משהו, אין פה ודאות מוחלטת.

שיר5520

New member
לא הבנתי..

יקר באמריקה
לא הבנתי..
את באה לארץ או נוסעת לרומניה? הבנתי שאת נוסעת לרומניה אבל אם כך אז איך את מבקרת את המשפחה?

לריה

New member
הפעם רומניה להגדלת הסיכויים

לא הבנתי..
את באה לארץ או נוסעת לרומניה? הבנתי שאת נוסעת לרומניה אבל אם כך אז איך את מבקרת את המשפחה?
הפעם רומניה להגדלת הסיכויים
בד"כ אני מגיעה לארץ לטיפולים אבל הפעם החלטנו לעשות את זה ברומניה להגדלת הסיכויים. אני מגיעה לארץ בקיץ לחודשיים לכן הפעם הסכמתי לוותר על הביקור. העלויות יותר קטנות ברומניה מאשר בארץ. בארץ יש הרבה שופינג וברומניה אני מניחה שלא סליחה חוץ מבגדי עור חה חה שבהם אני לא מעוניינת.

ayoosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

שלום לכולם!
ברוכה הבאה

קודם כל- אני נפעמת משעת כתיבת ההודעה, האומנם 5:50...???? היום מתחיל מוקדם.....
אני לא במסלול של רומניה... שיהיה בהצלחה!!!!! ונשמח לשמוע את הסיפור שלך יום נפלא

לריה

New member
שמחה שהצטרפתי יש מי שיענה על השאלות

ברוכה הבאה

קודם כל- אני נפעמת משעת כתיבת ההודעה, האומנם 5:50...???? היום מתחיל מוקדם.....
אני לא במסלול של רומניה... שיהיה בהצלחה!!!!! ונשמח לשמוע את הסיפור שלך יום נפלא
שמחה שהצטרפתי יש מי שיענה על השאלות
אצלנו זה רק 10:50 בלילה. אני גרה בארה"ב. אני טופלתי באסותא במסגרת IVF ועכשיו במדיקל סנטר בראשון. לי זאת הפעם השניה לתרומת ביצית. תשאלי עוד שאלות ואני בשמחה אענה. הימים כאן לבנים לבנים כל הזמן שלג ןקררררררררר לריה

סביון1

New member
לריה ברוכה הבאה לפורום

שלום לכולם!
לריה ברוכה הבאה לפורום
אני אישית לא מטופלת ברומניה אבל אני בטוחה שתמצאי כאלה בפורום. בקישור הזה, (שנמצא גם בטאגליינס תחת הכותרת "מידע מרוכז על רופאים ומרפאות שעוסקים בתרומת ביצית") תוכלי למצוא מידע של חברי פורום מכל מיני מרפאות, בין היתר גם מרומניה. שמחים שהצטרפת ותשארי איתנו, סביון

לריה

New member
תודה על האיפורמציה

לריה ברוכה הבאה לפורום
אני אישית לא מטופלת ברומניה אבל אני בטוחה שתמצאי כאלה בפורום. בקישור הזה, (שנמצא גם בטאגליינס תחת הכותרת "מידע מרוכז על רופאים ומרפאות שעוסקים בתרומת ביצית") תוכלי למצוא מידע של חברי פורום מכל מיני מרפאות, בין היתר גם מרומניה. שמחים שהצטרפת ותשארי איתנו, סביון
תודה על האיפורמציה

ענתי27

New member
ברוכה הבאה לפורום

שלום לכולם!
ברוכה הבאה לפורום
מקוה שתהיה לך שהות קצרה כאן (למרות שאנחנו מאד נחמדים
) אישית, אני לא מכירה את המסלול לרומניה, יש כאן כאלה שכן, אז הם יענו לך במקומי. בהצלחה!! ענת

מצב
הנושא נעול.
למעלה