שלום לכולן. גם אני מצטרפת

שלום לכולן. גם אני מצטרפת ../images/Emo39.gif

חלק מכירות אותי מפורום הנקה הנפלא בוואלה. יובל שלי בת שלוש ועשרה חודשים, ינקה כמעט עד גיל חמישה חודשים. ואז היא נכנסה לשביתת הנקה, כנראה בעקבות שיניים, אבל בקבוק הסכימה לקחת. ריחמתי על הילדה שבוכה ליד הציצי אבל לוקחת בקבוק והיא נגמלה תוך יום. מיכל בת עשרה חודשים וקצת ויונקת כמעט מלא בעקבות מחלה (לא משהו רציני אבל היא סירבה לאכול מוצקים והסכימה רק לציצי, אז חזרנו להנקה כמעט מלאה. "כמעט", כי אין לי מספיק חלב להנקה מלאה - ולא להטיף לי על אין דבר כזה
, עם איך שאני אוכלת ונחה - יש גם יש... - ופעם ביום היא מקבלת פורמולה). התכנון המקורי היה להניק עד גיל חצי שנה, אבל כרגע כבר אין תכנון, ויהיה מה שיהיה...

inbale

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif

בפורום הזה אין הטפות מוסר... כל הכבוד על כך שאת עדין מניקה !!! אני אישית הוספתי ליערה בקבוק פורמולה אחד ליום גם בסביבות הגיל הזה. תמשיכי ככה!

תפוח עץ

New member
ברוכה הבאה

להטיף ? חס וחלילה, אם איך שאני אוכלת ונחה אני מבינה אותך ... והכי אהבתי שאמרת שהתכנון המקורי היה כך וכך אבל כרגע אין תכנון ...

ענבל30

New member
אילנה, ברור ש"יש דבר כזה" ../images/Emo70.gif

אחרי תקופה לא קצרה שבה הנקת חלקית, מובן שכמות החלב יורדת. ואת מוסיפה ואומרת שהיית חולה, שאת לא נחה מספיק ולא אוכלת מספיק טוב... גם אלו משפיעים כמובן, אבל הם חלק מהמציאות. בעולם מושלם, כולנו היינו עם הרגליים למעלה, אוכלות מזון בריא ומזין, ומספקות לעוללינו חלב אם שופרא דשופרא. במציאות, לפעמים קצת יותר קשה
ובכלל, בפורום הזה אין מקום להטפות...

למעלה