שלום לכולן, הגעתי במקרה , וכבר כיף

שלום לכולן, הגעתי במקרה , וכבר כיף

בוקר טוב, אני ליאת, בת 30, מרחובות. סתם שוטטתי בפורומים והגעתי לכאן, ומצאתי את מה שחיפשתי מזמן.איזה כיף פורום כזה ! מההודעות הרשונות הרגשה שיש מישהו שיהיה שם לצדך, שיקשיב, וינסה לעזור, או למצוא פתרון, ויתן קצת עצות...מניסיון,שאיתו אפשר לדבר על כל דבר, בייחוד על דברים שרק נשים מבינות... אני אימצתי!

ברוכה הבאה למעגל שלנו ../images/Emo24.gif

רחובות, עיר מולדתי עד לפני שמונה שנים הייתי רחובותית כמעט מלידה :) אנחנו כאן בשבילך - את מוזמנת להישאר עמנו

תודה רבה, האמת אני חיפאית במקור

וגם בעלי, הגענו לרחובות לפני 9 שנים כדי להיות קרובים למקום עבודתו (צבא קבע). לפני כשנה הוא עזב את הצבא ואנחנו נשארנו כאן, וכבר חיפשנו עבודה קרוב לרחובות. מדהים איך הנסיבות השתנו. בהתחלה היה קשה, הייתי פה לבד, בלי המשפחה והחברים (שנשארו בחיפה). אבל עכשיו, טוב יותר כי אני מכירה את רחובות, אפילו יותר מכמה כאלה שנולדו וגדלו בה, ואפילו יש לי לא מעט חברים. היכן את גרה עכשיו? מענין לדמיין אולי אפילו נפגשנו, היית פה לפני 8 שנים.

גלשי

New member
וגם אני רחובותית גאה שנאלצה לעבור

מהעיר הנפלאה הזו בעל כורחה......... הגעתי לכאן באקראי...מגלה ענין רב ורצון להישאר איתכן!

שירה1973

New member
כמה רחובותיות יש לנו כאן.... ../images/Emo8.gif

מעניין כמה פעמים בשבוע אנחנו חולפות זו על פני זו ברחוב ולא מודעות לכך....

אפשר לעשות מפגש רחובותיות- או

שאולי תבואו לראות אותי השבוע מופיעה במהצגה במופת? (מוזמנות כולן לא רק הרחובותיות למרות שיש לי בהצגה זו תפקיד משני ואת ההצגה שלי אני מעלה רק בספטמבר ואז אזמין אתכן)

שירה1973

New member
תיאטרון זו אהבה גדולה שלי ../images/Emo23.gif

מתי בדיוק ההצגה השבוע ? לא בטוח שאוכל להגיע דווקא השבוע (בן זוגי חוזר מחרתיים אחרי שבוע של היעדרות ואני מצפה לאיחוד מרגש
ומלבד זאת, ביום חמישי אנחנו במופע של סטינג כך שיתכן שאני כבר ממצה את החלק התרבותי של השבוע הזה...) אבל אני אשמח להגיע בתאריך אחר, את יכולה לשלוח מועדי הצגות ?

מועדי הצגות-

ימים שני, שלישי, רביעי, חמישי הקרובים משעה 20:00 באולם מופת. ביום ראשון 11.6.06 בשעה 20:00 באולם מופת. מאחלת לך איחוד מרגש עם בן זוגך.

איזה כיף לי, עשיתם לי את היום

היה שווה לשוטט בפורומים, כולכן מקסימות, איפה היה הפורום הזה כשהגעתי לרחובות, לפחות אז לא הייתי מרגישה כל כך בודדה.

תארגני משהו לבוקר ואני אבוא

עדיפות לשני או חמישי כי אז אני נטולת ילדים לכמה שעות.

שירה1973

New member
פשוט משעשע מה שקורה כאן... ../images/Emo6.gif

יש לי כמה וכמה מכרים במזכרת בתיה...
העולם הזה לא רק קטן, נדמה שהוא מתכווץ מרגע לרגע ממש

למעלה