שלום לכולן

או עוד בכיין אחד ../images/Emo8.gif

אבל אתה לפחות אמרת אחרת והרי זה סיפור חיינו לא? מי שרצוי לא מצוי מי שמצוי לא רצוי ומי שרצוי ומצוי נשוי
זה לא שלא רוצים אותך,זה לא שלא רוצים את פושפוש,ו... נו טוב גמני בסרט
זה פשוט שעדיין לא התחבר לנו משני הכיוונים

thor

New member
פושושושושושוש

את נשיאת הפורום הזה ? על החתום ! השבלול

שניכם טוב לתאונה, אבל-על חיים חבל

מה השאלה- שניכם טובים, כמו כל הכלל. אין כמוכם באלפים - רק במיליונים. וסליחה על הביטוי- אופניע זה מסוכן, ואמרו גם לילדיכם- לא בישראל, לא כאן. הנסיעה באופנוע, בדרכים לא סלולות, או על כבישים בערים וביניהן, היא מסוכנת כי הכלי אינו מגן על הנהגת ונוסע/ת כפי שמוגנים נוסעי מכוניות, שחשים כ"בעלים על הדרך - בזמן הנסיעה". בהרבה תאונות באופנוע נפגעים בשברים, וכושר החיים והפעילות נפגעים, וכן גם התפקוד בעבודה. נכון שיש ריגוש והרפתקה ברוח על הפנים בחוזקה. בתחושת עוצמה על הדרך - אך אפשר כל הריגושים האלו לקבל גם ברכיבה על אופניים בטיחותיות , וללמוד ליפול בלי שבריים. אפשר לראות את הנוף כשלא יותר מדי ממהרים, ולחוש תחושת עוצמה גופנית אישית,עם כוח לא רק ברגליים אלא גם בידיים ובמה שביניהם.

אורלי41

New member
גם אותי אף אחד לא רוצה../images/Emo7.gif

לאט לאט מפסיקה להאמין בפרק ב´

אורלי בואי רגע ../images/Emo88.gif

כן שאשים לך פטיש על הראש מה זה הפסימיות הזאת? כנסי רגע להודעה שכתבה אביגיל (נראה לכם?) ואחר כך אני רוצה לראות אותך חוזרת משם עם חיוך כזה
שמעת?

פוש אפ בואי רגע

אבל רגע ברצינות אתה שם השואל - כנס להודעת המנהלת ותבין

גידי אני קוראת אותך לסדר ../images/Emo88.gif

אתה בפרק א´? מחפש סטוצים? לא אצלנו יקירי וזה חד משמעי הפורום נועד לאנשים פנויים לחלוטין לא נשואים! לא פרודים עלק! לא רווקים! רק פנויים ועל כן במחילה מכבודך נודה לך ונפרד לשלום.

למעלה