שלום לכל הגאים והגאות

pumic

New member
שלום לכל הגאים והגאות

אני סטודנטית בשנה אחרונה בעלת נטיות מיניות לשני הכוונים ולכן בחרתי בעבודה סימנריונית בנושא הפלייה על רקע נטייה מינית האם משהוא מכם יודע איכן אני יכולה להשיג חומר בנושא? תודה מראש לכולכם

טל קר

New member
קודם כל האגודה כמובן. שנית, את

הדו"ח על מצב ההומוסקסואלים הלסביות הבי והטרנס בארץ כבר קראת? הוא סקר את המצב בחלוקה על פי תחומים כמו בריאות, משפט וכדומה. כדאי לך לצמצם אולי את נושא העבודה. כי יש הרבה תחומי חיים בהם מופיעה האפליה. רעיונות לתחומי התמקדות אפשר לקחת מהדו"ח. בהצלחה, ואל תשכחי לשים עותק מהסמינריון המוגמר.

pumic

New member
תודה אבל אני די חדשה בנושא

מה הכוונה לאגודה ? איכן אני יכולה להשיג את הדו"ח? הנושא שלי הוא די ממוקד. את/ה צודק/ת שככחתי לציין, הנושא הוא אפליה על רקע נטייה מינית בשוק העבודה - כמו הסיפור של דנילוביץ - הדייל אם את/ה מכיר/ה. בכל מקרה הרבה תודה ואשמח לקבל את תשובתך המהירה. שיהיה לך יום כתום!

i love u

New member
אהלן פימיקי ../images/Emo27.gif ../images/Emo34.gif ../images/Emo37.gif

בגיליון אוגוסט 2001 של עיתון "הקשת" עיתון להומואים לסביות בי וטראנס התפרסמה כתבה שנקראת "המדריך הגאה לחיפוש עבודה" מאת דנה בראון בכתבה מסופר על דנה עצמה ש"חרשה" את שוק העבודה וסיפרה למעסיקים המיועדים שהיא לסבית בכתבה מובאים היתרונות והחסרונות של גילוי הלב... את העיתון ניתן להשיג בין היתר ב"טאוור רקורדס" בקניון עזריאלי... אני מקווה שזה יעזור לך בדרך כלשהי שיהיה לך רק טוב ובהצלחה אני תמיד פה בשבילך שלך יפעת... נ.ב- אם מסיבה כלשהי לא תוכלי להשיג את העיתון ובכל זאת תיהי מעוניינת לקרוא את הכתבה אז תשאירי לי הודעה ואני ארשום לך את הכתבה בכיף

טל קר

New member
האגודה = אגודת ההומוסקסואלים

הלסביות הביסקסואלים והטרנסגנדרים שיושבת בנחלת בנימין. אין לי את הטלפון בשלוף אבל יש בגליונות של הזמן הורוד ובטח גם באתר של 144. יש גם את קל"ף קהילה לסבית פמיניסטית שיש לה אפילו אתר. קישור לדו"ח עצמו (הוא לא כל כך רלוונטי לעולם העבודה על פי תוכן הענינים אבל בהחלט יכול לתרום למבוא של הסמינר ) http://www.geocities.com/pcgri/tohen.html

i love u

New member
פומיקי יקרה! ../images/Emo34.gif

את יכולה להשיג חומר גם מהמערכת של "הקשת" הכתובת: רח´ שערי ניקנור 10, ת"א-יפו. טלפון:6839955 03 פקס: 6819070 03 או בדואר האלקטרוני: [email protected] וד"א באותו גיליון של אוגוסט הביא העיתון פרק שלם מתוך הדו"ח השנתי של המועצה הפוליטית לזכויות הגייז, הנקרא "מסד לאמנה חברתית". מקווה שעזרתי שלך, יפעת

pumic

New member
קודם כל תודה רבה לכולכם../images/Emo24.gif

לך יפעתי - תודה רבה על תשומת הלב הרבה אני בהחלט אנסה להשיג את העיתון בדרך כלשהי ולך טל קר - גם תודה רבה על ההתייחסות המהירה הרבה תודה לשניכם

למעלה