שלום לכל חברות הפורום!

שלום לכל חברות הפורום!../images/Emo39.gif

היי מרבי וכל חברות הפורום, שמחתי מאוד על קבלת הפנים הנחמדה והאיכפתית שלכם! לאחר בדיקות רבות ולתדהמת הרופאים גילו שנולדתי ללא רחם. ערכו לי בדיקות כדי לבדוק את מצב השחלות וכשאלו היו תקינות הודיעו לי בחגיגיות שהמצב לא נורא כי אפשר להעזר באם פונדקאית! עד עכשיו בעלי ואני ערכנו בירורים שונים לגבי הפונדקאות והשבוע החלטנו לקדם את העניין אודות לעצתכם וקבענו פגישה עם מרכז כלשהוא בארץ שעוזר למצוא פונדקאית ולעבור את כל התהליך. הייתי שמחה לדעת פרטים על תהליך שאיבת הביציות - תודה אשמח לעדכן אתכם בהמשך...

מירבי*

New member
היי קים../images/Emo24.gif

הידיעה שתחבקי ילד משלך למרות העובדה שנולדת ללא רחם היא מדהימה ומרגשת, הפונדקאות "נולדה" מלכתחילה למצבים האלה. לגבי שאיבת הביציות- בבוא העת לאחר שתקבלי הורמונים שיותאמו לך ישאבו מגופך ביציות, השאיבה מתבצעה בהרדמה כללית, אורכת זמן לא רב ולא כרוכה ביותר מדי כאב בעת ההתעורות אם כי זה בהחלט אינדיבידואלי. הביציות שלך ייפגשו עם הזרע של בעלך ואז תתרחש הפריה. לאחר יומיים או שלושה יוחזרו הביציות המופרות לרחם של הפונדקאית, תתרחש השרשה של העוברים ברחמה ואז בעצם יתחיל ההריון שיסתיים אחרי 9 חודשים בלידת תינוק/תינוקות צווחנים וחייכנים שלכם קים. פרטים רפואיים מלאים על התהליך את יכולה לקבל במאמר של ד"ר רזיאל שפורסם פה אתמול. אשמח לענות על כל שאלה נוספת. המון בהצלחה מירבי*

נונה33

New member
קים!! זה מדהים!! מתי גילו את זה??

נולדת בלי רחם???? וגילו את זה רק כשרצית להיכנס להריון??? לא מגלים את זה קודם?? את מקבלת מחזור?? חמודה!! הפונדקאות היא הפתרון שלך!! ושלי ושל עוד המון בנות!!! אז יאללה קדימה!! לא לבזבז זמן!! נונהההההה אוהבת אותך!!

למעלה