שלום לכל מי שנמצא ומי שיכנס

שלום לכל מי שנמצא ומי שיכנס ../images/Emo140.gif

לקח קצת זמן ובסופו של דבר עלה הפורום לאויר. היום הוא פורסם לראשונה ואני שמח מאד לראות כאן את הראשונים שהקדימו אפילו אותי
כמה דברים לפני שאנו מתחילים (או קצת אחרי שהתחלנו): אנא אל תתעצלו לקרוא את הוזעת המנהל. היא לא ארוכה ומתארת את מהות הפורום ומטרתו. בקישורי הפורום הכנסתי קישורים לאתרים שונים שעשויים להועיל לנו כעובדים סוציאליים. בקרוב יתוספו קישורים נוספים, גם לטובת מבקרים שנכנסים לפורום בבקשה ליעוץ. כדאי להציץ מידי פעם. לפחות כדי שארגיש שאינני עובד לחינם
קטגוריית המאמרים כוללת כרגע את קוד האתיקה שלנו ואת חוק העובדים הסוציאליים. מטבע הדברים איסוף מאמרים דורש זמן, ומן הסתם צריך שמישהו יכתוב אותם... אם מי מהמשתתפים אוחז בידו מאמר פרי עטו או מעוניין לכתוב אחד שכזה לטובת כולנו, אנא יפנה אלי ויזכה להכרת תודה עמוקה. נהוג להוסיף הערה לגבי כללים להתנהגות נאותה בפורום. אני אחסוך לנו את העניין. אני יודע מי הם חבריי למקצוע ואינני מוצא צורך ללמדם כללי התנהגות. אני מעוניין מאד לקבל התייחסות לגבי התנהלות הפורום, העדפות שלכם לגבי תכנים וכולו וכולו וכיוצא בהללו ביקורות שיכולות להועיל. אפשר לפנות אלי במסר אישי או על דפי הפורום עצמו. אני חוזר ומדגיש שאני ר ו צ ה לקבל ביקורות. כך נעצב לנו פורום מקצועי הרבה יותר. ההודעה הזו תשאר דבוקה לראש הדף למשך מספר ימים ולאחר מכן תרד משם. אל תעלבו אם הודעות שלכם בימים אלה יתפסו רק את המקום השני... אני מאחל לנו פורום מועיל. אבי

למעלה