שלום לכם...לא ברור לי איזה....???

roni250b

New member
שלום לכם...לא ברור לי איזה....???

מהרונים זה אני.... רוּן או רוֹן ........ הגידו לי שאחכימה....

אם כבר שאלה מתחכמת ננצל אותה:

האם יש רונים מסוימים המתאימים לאנשים מסוימים מסיבות מסוימות? למשל... יש 12 מזלות ו-24 רונים שזה כפולה של 12 ב-2... האם לכל מזל יש את הרונה שלו (או את ה-2 רונות שלו) האם יש התאמה מסוימת בין שמות ורונות? האם יש קשר בין מספרים מסוימים לרונות? כאילו... נניח שיש לי מספר מזל (לא שגרתי כמו 2 ו-7, אלא מספר בן 3 ספרות) האם יתכן שהוא מאין איזשהו קוד של רונות? ואם יש עוד רעיונות להתאמה של רונות מסוימות לאנשים מסוימים הייתי מעונין לדעת

התאמות בין רונים

אני מכירה התאמות בין רונים ליסודות (אדמה, אוויר, אש, מים), למזלות אסטרולוגיים, לקלפי טארוט, לצבע, ונראה לי שזהו, לא מצליחה להזכר בעוד משהו. בנוגע לנומרולוגיה - אני ממש לא הבנאדם לשאול אותו. גם אם יש מספר לכל רון - וברור שיש לו (לדוגמה - הרון שמסמל את המוות, או סיומו של מסע הוא רון מספר 13, אותו מספר כמו מספר הקלף של המוות בטארוט...) לא הייתי יודעת ברוב המקרים מה זה אומר. יש סדר כרונולוגי למסע בתוך סמלי הרונים, ולכל אחד יש מיקום וסיבה. כלומר, המספרים משמעותיים במובן של מה שלפניו ומה אחריו. אבל נומרולוגית - אם מחפשים, בטוח שיש... אני לא מכירה ולא מתכוונת להתעמק בזה. מה ל'שות, לא מתחברת בינתיים לאנרגיה של המספרים.

../images/Emo6.gif

לא יודעת... גם האקס שלי חשב ש - 13 הוא מספר המזל שלו. אני, מה אני מבינה. לא יודעת כלום על מספרים.

למעלה