שלום לכם מתופפים יקרים מפז!

icy rain drop

New member
שלום לכם מתופפים יקרים מפז!

נתחיל בזה שאני רועדת נורא .. מאד מאד.. ואני על סף דמעות... אבל זה לפורום אחר.. ועכשיו, אהבת חיי היא תופים (ותסריטים) ולתופף הוא אחד מהחלומות שלי, אני מאד מאד רוצה אבל לפי מה שהבנתי זה עולה המוווון כסף... ועוד משהו, צריך סטודיו מיוחד על מנת להתאמן או שאפשר בבית? יש חוק כזה או משהו??? .. אז תהיו בטוחים שאני עוד אבקר פה, למרות שאני לא מבינה בזה... פשוט אוהבת תופים.. מאד מאד ואם מישהו רוצה להרוג אותי קל ומהר שיצור קשר במסרים או משו..

Kodak997

New member
צאי מהדיכאון ../images/Emo7.gif

גם אהבת חיי היא תופים
ולא! תופים לא חייבים לעלות הרבה! מערכת לפחות בהתחלה עדיף לקנות יד שנייה ואפשר למצוא מציאות ממש טובות! אני אישית קניתי מערכת Mapex נחמדה מאוד ב-1800 ש"ח (כשתביני, אחת המצילות שם עולה לבד איזה 800 שקל) ואני מאוד מרוצה! למזלנו עוד לא העבירו בכנסת את "חוק התופים"
אז אפשר להתאמן בבית (בשעות סבירות כמובן). בד"כ רצוי לקבוע שעות קבועות עם השכנים וההורים שבהם תוכלי לתופף, אם את גרה בבית פרטי זה יהיה יותר קל. אז קני תופים זה גם כיף וגם מעודד

Kodak997

New member
ועוד משהו...../images/Emo13.gif

לא צריך מערכת תופים בשביל להתחיל ללמוד. אם את מתכננת ללמוד באיזשהו בית ספר למוזיקה, אז אפשר (תלוי במקום) לקבוע שעת אימון בשבוע ולבוא להתאמן שם. חוץ מזה מה שלומדים בכמה שיעורים ראשונים אפשר לתרגל על כיסא או על כמה כריות... אני התחלתי עם אימון אחד בשבוע בבית ספר שלי (לא שהתאמנתי הרבה על מה שהייתי צריך, רוב הזמן סתם התחרעתי על המערכת
) ואחרי משהו כמו ארבעה חודשים קניתי את התופים שלי.

HelloweeN

New member
אחח ידידי !

הזכרת לי תקופות נשכחות לפני 4 שנים.... היו לי בקונס´ 3 אימונים בשבוע, ופשוט הייתי קורע ת´סט שם ! (השחור במיקלט), הייתי הולך הבייתה ב-11 בלילה, מזיע כמו חזיר.. גם עם הדאבל הייתי עושה להם שם ת´מוות... איזו תקופה מופלאה !

danezeq

Member
גם לי הייתה תקופה כזאת (מאוד קצרה)

אתה לא יודע איזה חוצפנים יש שם (בקונסרווטוריון נוה שרת) בזמן שהייתי מתאמן הייתה באה מורה לפסנתר מחדר אחר ואומרת שזה מפריע כי יש מבחנים בחדר אחר שאלתי אותה "מה את רוצה שאני יעשה? זה תופים" היא העיזה להגיד לי לתופף יותר בשקט!!! מה זה לתופף יותר בשקט????

Kodak997

New member
אני שמח...

טוב להעלות זיכרונות
רגע באת לשם כל פעם עם דבל-פדאל והרכבת אותו?

danezeq

Member
רגע לא הבנתי משהו

היה לך דאבל באס אבל לא הייתה לך מערכת?

HelloweeN

New member
היה לי דאבל פדאל

וגם מערכת בבית, אבל למרות זאת הייתי בא לשם להיתאמן. לעשות רעש, הרבה רעש.

HelloweeN

New member
לא

כי בבית יש לי תנאים מסריחים מאוד לתופף..... אני מתופף במיקלט ועם פדים.

HelloweeN

New member
היי

יש לי פדים מגומי מיוחדים.. לא החרא הזה (SOUND OFFׂ ) שנמכר בכלי חרא ומתפורר אחרי חודש אלא פדים פדים, מגומי קשה והם מחזיקים מעמד אצלי יפה מאוד כבר שנתיים.

Oribius

New member
הא הא הא

ביום שיוצרים חוק נגד תופים , אני עובר למערה באפגניסטן , מדביק קרטונים של ביצים בשביל הצליל , מביא איתי תיק עם 20 מצילות , ולא עוזב את המערה עד שהCIA באים לקחת אותי ......

danezeq

Member
שמעתי על הפטנט הזה של קרטונים של

קופסאות ביצים- זה באמת עובד? לא ניסיתי ואני לא מתכוון להרוס את הקיר שרק נצבע לפני כמה ימים

Oribius

New member
כן

אבל לא עד כדי כך שווה , עדיף לא להרוס קיר מאשר להפחית כמה דציבלים

Kodak997

New member
לכער את החדר

בשביל שאברם השכן לא יתעצבן? לא נראה לי

icy rain drop

New member
אפשר גם להצטרף?

תודה לכולכם, אתם בהחלט ... אנשים טובים... :) לפי מה שהבנתי זה עולה קצת יותר מ500 ש"ח לחודש ללמוד בקונסרבטוריון פה בר"ג... ואין לי. :/ לו´ידעת. נראה כבר. ושוב תודהתודהתודהתודה

danezeq

Member
תחפשי מורים פרטיים שתופים זה לא

המקצוע שלהם, אולי הם מלמדים פחות טוב - אבל זה בטח יותר זול (פחות מ100 ש"ח לשיעור) אולי עדיף להשקיע עוד כמה שקלים בשביל מורה טוב תנסי

Kodak997

New member
אם זה אהבת חייך... ../images/Emo4.gif

אז אל תוותרי כ"כ בקלות
בכל אופן אני חושב ש-500 ש"ח לחודש זה ממש יקר חפשי בתי ספר אחרים או תקצרי את אורך השיעורים (אני לומד לדוגמה 45 דקות ב-370 לחודש, ושעה עולה 450 לחודש - הבדל גדול בכסף אבל לא בכמות כי אנחנו תמיד "גולשים" עד שמגיע התלמיד הבא...). או כמו שדניאל (danezeq) אמר, חפשי מורה פרטי שאפשר לבוא אליו הביתה בשיעורים הראשונים.

למעלה