שלום לכם שוכני פורום חביבים

Sunset Night

New member
שלום לכם שוכני פורום חביבים../images/Emo110.gif

החלטתי לברך את כולכם בנוכחותי הנשגבת
חח סתם. זה פשוט נראה לי פורום נחמד וקליל שכיף להיות בו. יש לי בעיה מאוד גדולה עם אוכל - אני מת עליו!! אני אוהב ה-כ-ל! (חוץ מחלבה). אני מאוד נהנה לבשל (וגם די טוב בזה אם יורשה לי לציין) ונורא נהנה לאכול. אני יודע כיצד לאכול בריא. אך מה לעשות, התאבון שלי לא מגביל את עצמו לבריאות. האכילה שלי הרבה פעמים יוצאת מכלל שליטה, אם לא בכמות אז באיכות (ג'אנק פוד). ממ זהו

שלום לך, ליל שקיעה

באמת חבל שאתה לא שולט על האכילה שלך, ושאתה אוכל ג'אנק פוד. תתפלא לשמוע, שהעובדה שאתה מת על אוכל לא נשמעת לי כבעיה. כפי שאמרתי גם לבחורה ששאלה על שוקולד, כל שמן שאין לך בעיות בריאות מיוחדות, זה בסדר לאכול *גם* אוכל לא בריא. אבל זהו, שהדגש הוא על ה"גם". כלומר, זה בסדר לאכול פעם בשבוע המבורגר, אם שאר השבוע אתה אוכל חזה עוף או דג. זה בסדר לאכול בשבת בורקס, אם שאר השבוע אתה אוכל לחם מלא עם גבינה 9%. ככה אני אכלתי כשהייתי בגילך (19 אם אני מבינה נכון). כל השבוע הייתי שומרת, וביום שבת הייתי אוכלת בכייף ובלי הגבלות. רק עוד כמה דברים חשובים: 1. לאכול ירקות ופירות כדי לקבל ויטמינים. את זה אין בג'אנק. מה רע למשל בסלט גדול עם טונה או גבינה צפתית 5%? 2. לאזן את צריכת הקלוריות עם ספורט. אם לאורך זמן אתה לא משמין, כנראה שזה מתאזן אצלך. 3. אם אתה יכול להגזים רק ב"איכות" מה שאתה קורא, ולא בכמות, אז תלך על זה. אם אין לך בעיות רפואיות מיוחדות, מותר לך לאכול כל מזון, כל זמן שזה בכמות מתונה. בתיאבון! נ"ב. כמובן, כל הנאמר לעיל הוא בגדר מידע כללי בלבד. על אחריות המשתמש. איננו מחליף התייעצות עם איש מקצוע וכו'.

עוד אופס

כל *זמן* שאין לך בעיות בריאות מיוחדות, זה בסדר לאכול *גם* אוכל לא בריא. לא: כל שמן שאין לך בעיות... יחי ההבדל הקטן
עפרה

Sunset Night

New member
אוקי../images/Emo13.gif

עשית לי תאבון..סלט גדול עם גבינה צפתית.. זה מתאזן משום שאני הולך לחדר כושר. אבל אני רוצה לרדת באחוזי השומן בגוף כדי שלעבדכם הנאמן יהיו ריבועים בבטן. אבל במקום זה אני פשוט שורף את כל מה שאני אוכל ונשאר אותו דבר. שזה בסדר, אבל היה יכול להיות טוב יותר (עזבו אני מזה פרפקציוניסט).

נו, אכלת?

אחחח. אני מתגעגעת לסלט עם צפתית. אני כמעט לא אוכלת את זזה כי יש לי אי סבילות ללקטוז. אם כרגע אתה רזה, וכל מה שחסר לך זה ריבועים בבטן, אז ישועתך תבוא כנראה מחדר הכושר ולא מהמטבח. מה שכן, אני ממליצה להיבדק אצל רופא לפני שמתחילים אימונים (שזה קצת מאוחר מדיי אצלך) ובאופן תקופתי במהלכם. לראות אם אין מחלות רקע שיוחמרו כתוצאה מהמאמץ. כרגע נראה לי שהפרפקציוניזם שלך יותר מסכן אותך מהאוכל. תחשוב על למתן אותו- קח עצה מבעלת ניסיון

למעלה