שלום לכם
אני מחפשת

ענתש

New member
שלום לכם ../images/Emo13.gif אני מחפשת

מישהו שיודע לצייר (על נייר, כדי שיהיה מה לקחת למכון קעקועים) כדי לעצב קעקוע ייחודי שאני יודעת לתאר אבל כמובן, לא לצייר (וזה משהו יחודי שלי, לא משהו שראיתי בשום מקום אחר. לא מאד מסובך...). מבחינת סגנון ציור אני רוצה משהו כזה (רק לא דרקון, הדרקון הוא סתם דוגמא לסגנון). מכירים מישהו שיכול לעשות את העבודה ? (בתשלום כמובן) תודה

SmillyButcher

New member
כל מקעקע יוכל לעשות את זה בשבילך

כל מקעקע הוא גם צייר שיכול להכין לך סקיצה על פי התיאור שלך בלי בעיה

ענתש

New member
בכזו איכות ?

בכל זאת אם מישהו מכיר ספציפית אומן שמצייר בסגנון הזה אני אשמח להמלצות, גם במסר.

מקעקעים מוכשרים מגיעים לאיכות גבוהה

מאוד, לכי ותראי סקיצות ותיקי עבודות של מקעקעים שונים ותתרשמי מה הכי מתאים לך. אני דווקא מכירה מישהי שמציירת מדהים, מדהים(!!!) והיא דווקא מהפורום...אולי היא תקרא את ההודעה שלך ותחליט לעזור במשימה
אבל אמ...הייתי הולכת על סקיצה שתשבי עליה ביחד עם המקעקע.

SmillyButcher

New member
שמעי לדעתי כדיך לך לשבת עם מקעקע

בגלל שהוא יצייר על פי הדרישות שלך אבל עם מגע שלו מה שיתבטא באיכות קעקוע יותר גבוהה כי זה יהיה יותר מותאם "ליד שלו" אל תקטלו אותי או משהו אבל זה דעתי

misplaced

New member
../images/Emo221.gifקודם כל

הציור הזה לא כזה איכותי, נחמד מאוד, זה כן, אבל חסר פרופורציות וזרימה. אז אני לא ממליצה לך להסתמך עליו כהשוואת איכות. שנית, מקעקע זה לא איש עם מכונה שמעתיק קווים. מקעקע הוא בראש ובראשונה אומן, מקעקע טוב הוא צייר טוב, כמו בכל דבר יש מקעקעים ברמות שונות וסגנונות שונים. אני ממילצה לך לבחון עבודות של מקעקעים מהארץ ומחו"ל, קודם כל ע"ג האינטרנט [יש בקישורים] כדי לקבל תמונה כללית של יכולותיהם של מקעקעים וללמוד לזהות איכות ולאחר מכן לעבור לשלב הרגלי, לבקר במספר סטודיואים נבחרים, להחליט איזה מהם הכי מושך אותך ולקבוע תור לסקיצה עם המקעקע הנבחר. ככה זה עובד
בהצלחה!

Heels

New member
יש רק בעיה אחת עם מה שאמרת

"חסר פרופורציה"? דרקון זאת דמות אגדית. אם אי פעם ראית דרקון ואת יודעת בדיוק איך לצייר אותו לפי הפרופורציות שלו? סיקרנת אותי :) מה זה בשבילך חסר פרופורציה בדרקון?

misplaced

New member
../images/Emo221.gifשיש עיוות בגוף

הכנפיים יוצאות בצורה לא הגיונית, כך גם הרגליים, הצאוור מופנה בצורה משונה והראש נראה מוזר. אני ממש עייפה ואין לי כוח להכנס לפרטים מדוייקים. אבל דמות אגדית או לא, יש לה צורה מסויימת וכך גם פרופורציות. גם מינוטאור זו דמות אגדית, גם פיה, גם לפרקון, גם בת ים...בקיצור, U GET MY POINT, אגדי או לא, עדיין יש פרופרציות. יש כמה סוגים של דרקונים, כשמציירים דרקון קלאסי צריך לענות על כמה קריטריונים קבועים, כנ"ל גם לגביי סיני וכו'. יש?

et81

New member
זה לא כל כך קשור...

גם פיה היא יצור מן האגדות, וגם אותה אפשר לצייר אותה ללא פרופורציות... ET

לT

New member
ד"א ציורים מקוריים,

מישהו מכיר את המקעקעת שעובדת בטרייבל טאטו בסנטר? היא עשתה לי את הטרייבל דרקון, ובשעה ורבע של הדקירות יצא לי לראות ציורים שלה על הקיר ולקשקש היא סיפרה שהיא בעצמה מציירת אותם, והיו די מרשימים. מישהו מכיר אותה?

ענתש

New member
תודה ../images/Emo13.gif יש לנו כבר מקעקע נבחר

(מושיקו מג'ובאני. קבענו תור...) אז נדבר איתו. אני עושה את ה-DNA בתמונה המצורפת (אני כבר בגיל שמותר להיות יורמית
ואפילו רצוי... בכל זאת אישה בוגרת ואמא לשניים, שיהיה סולידי) אבל בעלי (אנחנו עושים ביחד) רוצה לעשות פרש של שחמט שיוצא מתוך ביצה. בסגנון הציור של הדרקון (שזו סתם תמונה שמצאתי בגוגל לצורך ההמחשה) - שחור לבן, כמו איור כזה ועם צל מסביב. לא יודעת מה הוא מתכוון בדיוק בדיוק אבל העיקר שהוא יודע... אז ננסה לראות אם המקעקע יכול לצייר לו.

למעלה