שלום לכם.

שלום לכם.

אני בן 13, כן כן קטנצ´יק, אבל עדיין יש לי שאלה. לא מעט פעמים קראתי כתבות וראיתי סרטים על בנים, שהרגישו עד כדי כך בפנים כנשים עברו ניתוח "שינוי מין". עכשיו, אני לא זוכר במהלך חיי שראיתי אישה שעברה ניתוח ללהיות גבר... האם זה אפשרי בכלל?. זה לא צורך תהליך רפואי ענקי וכואב? בעצם גם המעבר ללהיות אישה, כי לא ברור לי מה עושים עם אבר המין של הגבר... אני מקווה שהבנתם את השאלה שלי. הקטנצ´יק...

טרנסקסואלים.

ההליך הוא אפשרי, יקר מאוד (50,000 ש"ח, +-) ואורך זמן רב (ארבע שנים). הכאב האמיתי בהליך הזה נמצא בעצם ההחלטה ובכל מה שקדם לה. ההליך מורכב משינוי הדרגתי של הביולוגיה באמצעות צריכת הורמונים לאורך מס´ שנים, ובסופן, כשהגוף כבר נראה נשי למדי למראית עין, הליך של הסרת איבר המין הגברי ושק האשכים ובנייה של איבר מין נשי באמצעים מלאכותיים (האיבר עצמו הוא ביולוגי ובהחלט מאפשר הנאה מיחסי מין תקינים, אך לעולם לא יאפשר הריון ולידה, משום המחסור ברחם, חצוצרות ושחלות, אשר את חלקם לא ניתן לבנות כמו שניתן לבנות איברים חצוניים). מה עושים? אני מניח ששולחים את זה, כמו כל פסולת רפואית, למרכז לטיפול בפסולת רעילה בנחל שורק או ברמת חובב.

manner

New member
רגע הוא שאל לגבי F2M

בכל אופן, כן זה אפשרי וזה עולה הרבה כסף.ויש לא מעט בנים כאלה. התוצאות החיצוניות מאד טובות אחרי שלוקחים הורמונים.

למעלה